Начало
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Чехия
>
Синот Лига
2. Лига
ЧФЛ
МСФЛ
Купа на Чехия
Дивизия A
Дивизия B
Дивизия C
Дивизия D
Дивизия E
Дивизия F
Първа Лига - Жени
Лига Под19
Tipsport liga
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
59
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
20
Прогнози за утре
57
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
350
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
713
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
32
Любими
Списъци
>
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
113
Американски
167
Африкански
6
Азиатски
72
Австралийски
45
Интернационални
8
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
НПЛ Виктория
7
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
6
НПЛ Куинсланд
7
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
4
ФФА Къп
А-Лига - жени
Австрия
>
Бундеслига
Ерсте Лига
Регионална лига - Изток
Регионална лига - Централна
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
Ландеслига Виена
Ландеслига Бургенланд
Ландеслига Долна Австрия
Ландеслига Горна Австрия
Ландеслига Щирия
Ландеслига Тирол
Ландеслига Залцбург
Ландеслига Каринтия
Азербайджан
>
Висша лига
Първа дивизия
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
Лига 1
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
Лига 2
Купа на Алжир
1
Супер Купа
Лига П21
Англия
>
Премиър лийг
Чемпиъншип
Лига Едно
Лига Две
Нац. Лига
Нац. Лига Север
Нац. Лига Юг
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
Премиър Лига 2
Южна лига
Северна Висша лига
Женска супер лига
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
Ангола
>
Джирабола
Андора
>
Първа дивизия
Втора Дивизия
Купа на Андора
Аржентина
>
Примера дивисион
14
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
12
Примера D
Купа на професионалната лига
Торнео Федерал А
17
Копа Аржентина
Супер Купа
Лига на резервите
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
Първа лига
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
Купа на Федерацията
Барбадос
>
Висша лига
Бахрейн
>
Висша лига
Втора дивизия
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
9
Беларус Резерви
Купа на Беларус
12
Висша лига - Жени
5
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
Втора дивизия
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
Първа Национална - Жени
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
Белиз
>
Премиър лига
Бенин
>
Лига 1
Бермуда
>
Висша лига
Боливия
>
Професионална дивизия
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
Купа БиХ
Втора лига
РС
Ботсвана
>
Висша лига
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
9
Серия Б
10
Серия C
2
Серия D
6
Акреано
Алагоано
Амапаензе
1
Амазоненсе
Баяно
Баяно 2
1
Бразиленсе
Капишаба
Кариока
Кариока 2
5
Катаринензе
Катаринензе 2
5
Сеаренсе
Сеаренсе 2
Гаучо
Гаучо 2
2
Гояно
Маранензе
Матогросенсе
Минейро
Минейро 2
2
Параенсе
Параибано
Параненсе
Параненсе 2
Паулиста
Паулиста А2
Паулиста А3
Паулиста Серия B
Пернамбукано
Пиаюензе
Потигуар
Рондониенсе
Рораймензе
Сержипано
Южно Матогросенсе
Токантинензе
Купа на Бразилия
2
Купа на Североизтока
Копа Паулиста
11
Суперкупа
Бразилейро U20
4
Кариока U20
6
Минейро U20
7
Параненсе U20
Паулиста U20
16
Бразилейро Жени
3
Паулиста Жени
1
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
Втора Лига
Трета лига - Югоизточна
Трета лига - Югозападна
Трета лига - Североизточна
Трета лига - Северозападна
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
Сегунда Дивисион
Копа Венецуела
1
Виетнам
>
В.Лига 1
Лига V 2
Втора дивизия
Купа на Виетнам
2
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
Гамбия
>
ГФА Лига
Гана
>
Висша лига
Гватемала
>
Лига Насионал
Примера Дивисион
Гвинея
>
Лига 1
2
Германия
>
Първа Бундеслига
Втора Бундеслига
Трета лига
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
Регионална лига - Североизток
Регионална лига - Югозапад
Регионална лига - Запад
Регионална лига Байерн
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
Оберлига NOFV Юг
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Оберлига Хамбург
Оберлига Бремен
Оберлига Нидерзаксен
Оберлига Вестфален
Оберлига Хесен
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Оберлига Байерн Север
Оберлига Байерн Юг
Оберлига Баден-Вюртемберг
Оберлига Мителхайм
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
2. Бундеслига Жени
Купа на Германия - жени
Гибралтар
>
Национална лига
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
Супер Лига 2
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
Дания
>
Суперлига
Първа Дивизия
Втора дивизия
Купа на Дания
Висша лига – жени
Купа на Дания - жени
Първа дивизия - Жени
Джибути
>
Дивизия 1
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
2
Втора дивизия
Купа на Египет
3
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
1
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
Естония
>
Мейстрилига
3
Есилийга
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
6
Замбия
>
Премиер Лига
Зимбабве
>
Висша лига
Израел
>
Премиер Лига
Лига Леумит
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
Супер Лига
Индонезия
>
Лига 1
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
Иран
>
ИПЛ
Лига 1
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
5
Първа дивизия
6
Втора Дивизия
2
Купа на Исландия
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
Сегунда дивисион
Примера РФЕФ
Сегунда Б1
Сегунда Б2
Сегунда Б3
Сегунда Б4
Сегунда Б5
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
Терсера Дивисион Г2
Терсера Дивисион Г3
Терсера Дивисион Г4
Терсера Дивисион Г5
Терсера Дивисион Г6
Терсера Дивисион Г7
Терсера Дивисион Г8
Терсера Дивисион Г9
Терсера Дивисион Г10
Терсера Дивисион Г11
Терсера Дивисион Г12
Терсера Дивисион Г13
Терсера Дивисион Г14
Терсера Дивисион Г15
Терсера Дивисион Г16
Терсера Дивисион Г17
Терсера Дивисион Г18
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
Серия Б
Серия C
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
Серия D Група B
Серия D Група C
Серия D Група D
Серия D Група E
Серия D Група F
Серия D Група G
Серия D Група H
Серия D Група I
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
Примавера 2
Примавера 3
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
7
Първа дивизия
5
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
Камерун
>
Елит 1
Елит 2
Канада
>
Канадска Премиър лига
4
Сокър Лига
3
Канадско Първенство
Катар
>
КСЛ
Дивизия 2
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
Супер Лига
Кипър
>
Първа Дивизия
Втора Дивизия
3. Дивизия
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
4
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
Примера Б
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
Коста Рика
>
Примера Дивисион
Лига де Аскенсо
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
7
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
Либия
>
Премиер Лига
Ливан
>
Премиер Лига
Литва
>
А Лига
6
1 Лига
7
Купа на Литва
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
Мавритания
>
Лига 1
Мавриций
>
Лига на Мавриций
5
Макао
>
Елитна лига
4
Малави
>
Супер Лига
Малайзия
>
Супер Лига
6
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
Малта
>
Висша лига
Първа дивизия
ФА Трофей
Мароко
>
Ботола 1
Ботола 2
Купа на Трона
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
Лига Премиър Серия Б
Мианмар
>
Национална лига
6
Молдова
>
Национална дивизия
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
Нидерландия
>
Ередивизия
Ерсте дивизие
Втора дивизия
Дерде Дивизие
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
16
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
Втора Дивизия
5
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
Дивизия 1
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
Парагвай
>
Примера Дивисион
6
Междинна дивизия
8
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
Сегунда Дивисион
3
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
Първа Лига
Втора Лига
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
Сегунда Лига
Лига 3
Кампеонато де Португал
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
Руанда
>
Премиер Лига
Румъния
>
Първа Лига
Втора Лига
Купа на Румъния
Супер Купа
1
Русия
>
Премиер Лига
Първа Дивизия
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
ПФЛ - Запад
8
ПФЛ - Център
7
ПФЛ - Урал
7
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
8
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
13
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
13
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
Дивизия 1
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
Чемпиъншип
Купа на Ирландия
Премиършип Жени
4
Северна Македония
>
Първа лига
Втора лига
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
Сиера Леоне
>
Висша лига
Сингапур
>
С-Лига
4
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
2ра Лига
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
Втора лига
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
6
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
Сърбия
>
Суперлига
Първа лига
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
6
Тайван
>
Премиер Лига
Тайланд
>
Висша лига
Тай лига 2
Тай лига 3
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
Того
>
Национален шампионат
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
Тунис
>
Висша лига
Купа на Тунис
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
Турция
>
Супер Лига
ТФФ Първа Лига
ТФФ Втора Лига
ТФФ Трета Лига
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
Уелс
>
Премиер
Първа Дивизия
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
Купа на Узбекистан
6
Украйна
>
Премиер Лига
Първа лига
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
Унгария
>
НБ I
НБ II
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
6
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
4
Първа дивизия
1
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
7
Финландия
>
Вейкауслига
6
Икослига
5
Каконен
2
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
Лига 2
Национал
Национал 2
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
Хаити
>
Национален шампионат
Хонг Конг
>
Висша лига
Втора дивизия
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
Хърватска
>
Първа лига
Втора лига
Купа на Хърватия
3. ХНЛ Център
3. Лига Север
3. Лига Юг
3. Лига Запад
3. Лига Изток
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
Дивизия 2
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
2. Лига
ЧФЛ
МСФЛ
Купа на Чехия
Дивизия A
Дивизия B
Дивизия C
Дивизия D
Дивизия E
Дивизия F
Първа Лига - Жени
Лига Под19
Tipsport liga
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
1
Сегунда дивисион
7
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
Чалъндж Лига
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
8
Див 1 Юг
7
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
3
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
Чемпиъншип
Лига 1
Лига 2
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
Национална първа дивизия
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Резултати Чехия Лига Под19
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
2023/2024
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Гол/Гол
Двоен шанс
Хендикап
Корнери
Картони
28.10.2023
13:30
Dukla Prague U19
4 - 1
Karvina U19
13:00
Ceske Budejovice U19
2 - 0
Slovacko U19
27.10.2023
12:00
Brno U19
3 - 1
Slavia Prague U19
26.10.2023
13:15
Mlada Boleslav U19
2 - 3
Ostrava U19
11:30
Jihlava U19
1 - 1
Plzen U19
11:00
FC Fastav Zlin U19
1 - 0
Sigma Olomouc U19
10:00
Slovan Liberec U19
1 - 2
Frydek-Mistek U19
25.10.2023
13:00
FK Pardubice U19
4 - 0
Slovacko U19
21.10.2023
13:15
Ostrava U19
1 - 1
Dukla Prague U19
13:00
Sparta Praha U19
1 - 0
Brno U19
12:00
Karvina U19
3 - 2
Jihlava U19
12:00
Frydek-Mistek U19
1 - 1
Mlada Boleslav U19
11:00
Plzen U19
2 - 2
Ceske Budejovice U19
11:00
Sigma Olomouc U19
1 - 0
FK Pardubice U19
11:00
Slovacko U19
1 - 3
FC Fastav Zlin U19
11:00
Slavia Prague U19
1 - 2
Slovan Liberec U19
14.10.2023
13:30
Dukla Prague U19
1 - 1
Frydek-Mistek U19
13:00
Slovan Liberec U19
2 - 7
Brno U19
10:00
FC Fastav Zlin U19
1 - 4
Plzen U19
10:00
Ceske Budejovice U19
2 - 0
Karvina U19
07.10.2023
13:00
Ostrava U19
3 - 3
Ceske Budejovice U19
11:00
Sparta Praha U19
3 - 3
Slovan Liberec U19
11:00
Frydek-Mistek U19
2 - 2
Jihlava U19
11:00
Plzen U19
3 - 0
FK Pardubice U19
11:00
Karvina U19
6 - 2
FC Fastav Zlin U19
11:00
Slovacko U19
1 - 2
Sigma Olomouc U19
11:00
Brno U19
4 - 2
Mlada Boleslav U19
10:00
Slavia Prague U19
0 - 1
Dukla Prague U19
04.10.2023
11:00
Mlada Boleslav U19
1 - 1
Slavia Prague U19
30.09.2023
13:45
Sigma Olomouc U19
2 - 3
Plzen U19
13:15
Slovacko U19
2 - 1
Sparta Praha U19
12:00
FK Pardubice U19
3 - 0
Karvina U19
11:00
Mlada Boleslav U19
4 - 0
Slovan Liberec U19
11:00
FC Fastav Zlin U19
0 - 1
Ostrava U19
29.09.2023
11:00
Jihlava U19
1 - 7
Slavia Prague U19
11:00
Dukla Prague U19
4 - 0
Brno U19
28.09.2023
10:00
Ceske Budejovice U19
6 - 1
Frydek-Mistek U19
23.09.2023
12:00
Ostrava U19
1 - 3
FK Pardubice U19
11:00
Sparta Praha U19
1 - 1
Mlada Boleslav U19
11:00
Frydek-Mistek U19
1 - 0
FC Fastav Zlin U19
11:00
Brno U19
1 - 1
Jihlava U19
11:00
Slavia Prague U19
3 - 1
Ceske Budejovice U19
11:00
Slovan Liberec U19
2 - 3
Dukla Prague U19
10:15
Plzen U19
3 - 3
Slovacko U19
22.09.2023
12:00
Karvina U19
0 - 5
Sigma Olomouc U19
20.09.2023
11:00
Slavia Prague U19
2 - 0
FK Pardubice U19
19.09.2023
16:30
Sparta Praha U19
1 - 0
Dukla Prague U19
16.09.2023
14:00
FC Fastav Zlin U19
1 - 1
Slavia Prague U19
12:00
FK Pardubice U19
4 - 0
Frydek-Mistek U19
11:00
Ceske Budejovice U19
2 - 3
Brno U19
11:00
Slovacko U19
0 - 2
Karvina U19
11:00
Sigma Olomouc U19
1 - 2
Ostrava U19
11:00
Plzen U19
1 - 1
Sparta Praha U19
11:00
Jihlava U19
3 - 0
Slovan Liberec U19
10:15
Dukla Prague U19
0 - 0
Mlada Boleslav U19
09.09.2023
11:30
Slovan Liberec U19
1 - 3
Ceske Budejovice U19
11:00
Mlada Boleslav U19
1 - 3
Jihlava U19
11:00
Brno U19
1 - 0
FC Fastav Zlin U19
10:00
Karvina U19
1 - 0
Plzen U19
02.09.2023
14:00
FC Fastav Zlin U19
0 - 2
Slovan Liberec U19
13:30
Karvina U19
1 - 2
Sparta Praha U19
12:15
Sigma Olomouc U19
0 - 3
Slavia Prague U19
11:00
Jihlava U19
1 - 1
Dukla Prague U19
11:00
Ceske Budejovice U19
4 - 1
Mlada Boleslav U19
11:00
Slovacko U19
1 - 3
Frydek-Mistek U19
11:00
FK Pardubice U19
1 - 1
Brno U19
10:30
Plzen U19
5 - 2
Ostrava U19
29.08.2023
13:00
Slavia Prague U19
6 - 2
Slovacko U19
11:00
Frydek-Mistek U19
2 - 0
Sigma Olomouc U19
26.08.2023
14:00
Mlada Boleslav U19
3 - 2
FC Fastav Zlin U19
Избрана среща
Ie1
Шамрок Роувърс
Дъндолк
04/07/2024 22:00
1
Лига Под19
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Sparta Praha U19
61
30
18
7
5
27
2
Plzen U19
53
30
15
8
7
24
3
Brno U19
53
30
17
2
11
12
4
Slavia Prague U19
50
30
15
5
10
22
5
Ceske Budejovice U19
47
30
14
5
11
11
6
Ostrava U19
47
30
14
5
11
-8
7
Sigma Olomouc U19
45
30
14
3
13
21
8
Dukla Prague U19
44
30
12
8
10
7
9
FC Fastav Zlin U19
38
30
11
5
14
-6
10
Slovacko U19
38
30
12
2
16
-9
11
Jihlava U19
36
30
10
6
14
-17
12
FK Pardubice U19
35
30
10
5
15
-4
13
Mlada Boleslav U19
35
30
9
8
13
-5
14
Slovan Liberec U19
34
30
9
7
14
-19
15
Karvina U19
32
30
10
2
18
-25
16
Frydek-Mistek U19
29
30
7
8
15
-31
Прогноза на деня
Us1
Колорадо Рапидс
Спортинг Канзас Сити
05/07/2024 04:30
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма