Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
35
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
3
Προβλέψεις για αύριο
64
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
278
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
677
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
15
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
117
Αφρική
15
Ασία
67
Αυστραλία
38
Διεθνές
6
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
1
Αίγυπτος
>
Premier
7
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
10
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
2
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
3
Serie C
2
Serie D
13
Acreano
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
2
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
6
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
1
Paulista Women
3
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
5
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
12
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
1
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
1
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
9
1. Division
2. Division
5
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
Uzbek Cup
8
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
1
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
1
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
6
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
4
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
Arsenal Sarandi
pen 9'
Gastón Esmerado
pen miss 78'
Santiago Silva
9'
Gastón Esmerado
18'
Ramiro Lopez
35'
Matías Sarulyte
88'
Matías Zaldivia
1 :
0
Full-time
Defensa y Justicia
Damián Martínez
77'
Ignacio Rivero
90'
Venue:
Estadio Julio H. Grondona
90'
31
Andrada
3
Sarulyte
4
Curado
20
Sánchez
22
Zaldivia
5
Marcone
13'
8
Esmerado
81'
14
Lértora
28
Lopez
36
Silva
39
Muñoz
21
Arias
2
Saveljich
4
Martínez
71'
20
Delgado
28
Matheu
45'
5
Leyes
45'
7
Tellechea
8
Rivero
12
Rius
18
Benitez
11
Rodriguez
Substitutions
90'
Oscar Limia
81'
Daniel Rosero Valencia
13'
Ramiro Carrera
Substitutes
Oscar Limia
Daniel Rosero Valencia
Federico Milo
Miguel Eduardo Caneo
Ramiro Carrera
Federico Rasic
Federico Raul Laurito
Substitutions
Fabio Álvarez
45'
Nicolás Bertocchi
71'
Juan Sanchez Sotelo
45'
Substitutes
Pablo Santillo
Emir Faccioli
Luciano Vella
Fabio Álvarez
Javier Yacuzzi
Nicolás Bertocchi
Juan Sanchez Sotelo
19
Shots total
11
7
Shots on goal
4
37%
Possession
63%
6
Corners
5
1
Offsides
2
16
Fouls
10
4
Saves
6
Esteban Andrada
G
4
Matías Sarulyte
CD-L
3
1
1
1
Marcos Curado
RB
1
1
Salvador Sánchez
LB
1
Matías Zaldivia
CD-R
1
1
1
2
Iván Marcone
CM-L
1
Gastón Esmerado
CM-R
1
1
1
1
1
1
Federico Lértora
RM
1
1
1
1
Ramiro Lopez
LM
1
1
2
3
Santiago Silva
CF-L
3
1
1
2
3
Fabian Muñoz
CF-R
2
4
1
4
Oscar Limia
G
Daniel Rosero Valencia
D
Federico Milo
D
Miguel Eduardo Caneo
M
Ramiro Carrera
M
2
1
3
Federico Rasic
F
Federico Raul Laurito
F
1
Gabriel Arias
G
3
Esteban Saveljich
CD-R
2
3
Damián Martínez
RB
2
1
1
Rafael Delgado
LB
2
3
Carlos Matheu
CD-L
1
1
1
Nery Leyes
LM
Emiliano Tellechea
AM
1
2
1
1
Ignacio Rivero
RM
2
1
1
Ciro Rius
AM-R
3
1
Marcelo Benitez
AM-L
1
1
1
1
Julio Rodriguez
F
1
1
1
Pablo Santillo
G
Emir Faccioli
D
Luciano Vella
D
Fabio Álvarez
M
1
1
1
2
Javier Yacuzzi
M
Nicolás Bertocchi
M
1
Juan Sanchez Sotelo
F
1
Commentary
90'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 95'
90'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 95'
90'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Free Kick at 95'
90'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Foul at 95'
90'
Fabio Álvarez (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 94'
90'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 94'
90'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 93'
90'
Oscar Limia (Arsenal de Sarandí) Substitution at 93'
90'
Nicolás Bertocchi (Defensa y Justicia) Throw In at 92'
90'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Throw In at 91'
90'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Yellow Card at 91'
90'
Fabio Álvarez (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 91'
90'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 91'
90'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 90'
90'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 90'
90'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Corner Kick at 90'
90'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 90'
89'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Throw In at 89'
89'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Free Kick at 89'
88'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 88'
88'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 88'
88'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 88'
87'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Throw In at 87'
87'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Throw In at 87'
87'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 87'
87'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 87'
86'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 86'
86'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Corner Kick at 86'
86'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Shot Blocked at 86'
86'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 86'
85'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 85'
83'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 83'
82'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Foul at 82'
82'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 82'
81'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Throw In at 81'
81'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 81'
81'
Daniel Rosero Valencia (Arsenal de Sarandí) Substitution at 81'
80'
Nicolás Bertocchi (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 80'
79'
Fabio Álvarez (Defensa y Justicia) Shot On Target at 79'
79'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Assists Shot at 79'
79'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Throw In at 79'
78'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Penalty - Saved at 78'
77'
Nicolás Bertocchi (Defensa y Justicia) Yellow Card at 77'
77'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Red Card at 77'
77'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 77'
76'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Foul at 76'
75'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 75'
74'
Julio Rodriguez (Defensa y Justicia) Foul at 74'
74'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Free Kick at 74'
74'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Foul at 74'
73'
Nicolás Bertocchi (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 73'
73'
Juan Sanchez Sotelo (Defensa y Justicia) Assists Shot at 73'
73'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 73'
72'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 72'
71'
Nicolás Bertocchi (Defensa y Justicia) Substitution at 71'
71'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 71'
70'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 70'
69'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 69'
69'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Foul at 69'
69'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 69'
68'
Fabio Álvarez (Defensa y Justicia) Handball at 68'
68'
Arsenal de Sarandí - handball
68'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Throw In at 68'
66'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 66'
65'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Throw In at 65'
64'
Gabriel Arias (Defensa y Justicia) Free Kick at 64'
64'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Offside at 64'
64'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Shot Blocked at 64'
64'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 64'
64'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 64'
63'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Corner Kick at 63'
63'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 63'
63'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 63'
62'
Fabio Álvarez (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 62'
62'
Julio Rodriguez (Defensa y Justicia) Assists Shot at 62'
61'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 61'
61'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 61'
60'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 60'
60'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 60'
59'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 59'
58'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 58'
58'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 58'
57'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Foul at 57'
57'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 57'
57'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 57'
56'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 56'
55'
Iván Marcone (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 55'
55'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 55'
55'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 55'
54'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Free Kick at 54'
53'
Defensa y Justicia - handball
53'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Handball at 53'
52'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 52'
52'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Foul at 52'
52'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 52'
51'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 51'
51'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 51'
49'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 49'
48'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 48'
48'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 48'
48'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 48'
48'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 48'
47'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 47'
46'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 46'
46'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Corner Kick at 46'
46'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 46'
46'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Foul at 46'
46'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 46'
45'
Fabio Álvarez (Defensa y Justicia) Substitution at 45'
45'
Juan Sanchez Sotelo (Defensa y Justicia) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Halftime
45'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 46'
45'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Corner Kick at 46'
45'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 46'
45'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 45'
44'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 44'
44'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 44'
43'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 43'
43'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Assists Shot at 43'
42'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 42'
42'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Corner Kick at 42'
42'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 42'
41'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Foul at 41'
41'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 41'
40'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Offside at 40'
40'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 40'
39'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Throw In at 39'
39'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 39'
38'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 38'
38'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 38'
38'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 38'
37'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Shot On Target at 37'
37'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Assists Shot at 37'
36'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 36'
35'
Emiliano Tellechea (Defensa y Justicia) Shot On Target at 35'
35'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Assists Shot at 35'
35'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 35'
35'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 35'
35'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Foul at 35'
34'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 34'
33'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 33'
31'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 31'
31'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 31'
31'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 31'
30'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 30'
30'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 30'
29'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 29'
29'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Throw In at 29'
29'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Throw In at 29'
29'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 29'
28'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Throw In at 28'
28'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 28'
27'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 27'
27'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Free Kick at 27'
27'
Defensa y Justicia - handball
27'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Handball at 27'
26'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 26'
26'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 26'
25'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 25'
24'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Shot On Target at 24'
24'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Free Kick at 24'
23'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Foul at 23'
23'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 23'
22'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 22'
22'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 22'
22'
Iván Marcone (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 22'
22'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 22'
22'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 22'
22'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 22'
22'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 22'
20'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 20'
20'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 20'
20'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Free Kick at 20'
19'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Foul at 19'
19'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 19'
19'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 19'
18'
Emiliano Tellechea (Defensa y Justicia) Free Kick at 18'
18'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 18'
18'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Foul at 18'
18'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 18'
17'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 17'
17'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 17'
16'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 16'
16'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Corner Kick at 16'
16'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 16'
16'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 16'
16'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 16'
16'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 16'
15'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 15'
15'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Free Kick at 15'
15'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Foul at 15'
15'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 15'
15'
Gabriel Arias (Defensa y Justicia) Offside at 15'
14'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 14'
14'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 14'
14'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 14'
14'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 14'
14'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 14'
13'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Substitution at 13'
12'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Free Kick at 12'
12'
Gastón Esmerado (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 12'
12'
Gastón Esmerado (Arsenal de Sarandí) Foul at 12'
12'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Shot Blocked at 12'
12'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 12'
11'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 11'
10'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 10'
10'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 10'
10'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 10'
9'
Gastón Esmerado (Arsenal de Sarandí) Penalty - Scored at 9'
8'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Foul at 8'
8'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 8'
7'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 7'
6'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 6'
6'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 6'
6'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 6'
6'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 6'
5'
Emiliano Tellechea (Defensa y Justicia) Foul at 5'
4'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 4'
3'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 3'
2'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 2'
1'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Foul at 1'
1'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 1'
1'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 1'
1'
Julio Rodriguez (Defensa y Justicia) Shot Blocked at 1'
1'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Assists Shot at 1'
1'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 1'
Kickoff
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Lv1
Valmieras FK
Riga FC
02/07/2024 17:00
2
Primera Division
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Tipp des Tages
Ca
Costa Rica
Paraguay
03/07/2024 03:00
X
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα