Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
59
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
57
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
350
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
688
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
113
Αμερική
149
Αφρική
6
Ασία
72
Αυστραλία
45
Διεθνές
8
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
4
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
6
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
2
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
10
Serie C
1
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
1
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
11
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
3
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
2
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
3
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
2
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
5
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
12
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
6
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
4
1. Deild
1
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
2. Division
5
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
Uzbek Cup
6
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
1
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
3
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
Belgrano Córdoba
43'
Lucas Parodi
46'
Pier Barrios
90'
Juan Carlos Olave
1 :
0
Full-time
Defensa y Justicia
Ciro Rius
14'
Damián Martínez
42'
Marcelo Benitez
62'
Venue:
Estadio Mario Alberto Kempes
1
Carlos Olave
2
Barrios
4
Saravia
6
Lema
26
Espíndola Lopez
5
Farré
45'
8
Etevenaux
22
Parodi
45'
29
Alanís
10
Zelarrayán
65'
20
Obolo
21
Arias
2
Saveljich
68'
4
Martínez
20
Delgado
28
Matheu
5
Leyes
45'
7
Tellechea
8
Rivero
12
Rius
18
Benitez
45'
32
Dal Casón
Substitutions
45'
Gastón Turus
45'
Sebastián Prediger
65'
Fernando Márquez
Substitutes
Pablo Heredia
Gastón Turus
Sebastián Prediger
Fernando Márquez
César Mansanelli
Nahuel Luján
Emiliano Rigoni
Substitutions
Walter Busse
68'
Mariano Barbieri
45'
Juan Sanchez Sotelo
45'
Substitutes
Pablo Santillo
Emir Faccioli
Walter Busse
Javier Yacuzzi
Kevin Cassoratti
Mariano Barbieri
Juan Sanchez Sotelo
10
Shots total
11
2
Shots on goal
2
32%
Possession
68%
4
Corners
7
5
Offsides
2
8
Fouls
10
2
Saves
1
Juan Carlos Olave
G
1
2
Pier Barrios
CD-R
1
1
Renzo Saravia
LB
2
1
Cristian Lema
CD-L
Esteban Espíndola Lopez
RB
1
Guillermo Farré
CM-L
Iván Etevenaux
RM
1
1
1
2
Lucas Parodi
CM-R
1
2
1
1
3
Gabriel Alanís
LM
1
Lucas Zelarrayán
RCF
2
2
2
Mauro Obolo
F
1
3
2
Pablo Heredia
G
Gastón Turus
D
Sebastián Prediger
M
1
1
Fernando Márquez
M
2
1
1
César Mansanelli
M
Nahuel Luján
M
Emiliano Rigoni
M
Gabriel Arias
G
1
Esteban Saveljich
CD-R
1
1
Damián Martínez
RB
1
1
Rafael Delgado
LB
1
2
2
Carlos Matheu
CD-L
2
Nery Leyes
LM
2
1
1
Emiliano Tellechea
AM
Ignacio Rivero
RM
Ciro Rius
AM-R
2
2
1
1
1
Marcelo Benitez
AM-L
1
2
1
1
3
Guido Dal Casón
F
1
Pablo Santillo
G
Emir Faccioli
D
Walter Busse
M
Javier Yacuzzi
M
Kevin Cassoratti
F
Mariano Barbieri
F
1
Juan Sanchez Sotelo
F
1
3
Commentary
90'
Juan Carlos Olave (Belgrano de Córdoba) Yellow Card at 91'
90'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 90'
90'
Lucas Parodi (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 90'
90'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 90'
89'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 89'
88'
Juan Sanchez Sotelo (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 88'
88'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Assists Shot at 88'
88'
Gabriel Arias (Defensa y Justicia) Free Kick at 88'
87'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Foul at 87'
86'
Cristian Lema (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 86'
86'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Foul at 86'
86'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 86'
85'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 85'
85'
Mariano Barbieri (Defensa y Justicia) Assists Shot at 85'
85'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 85'
85'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 85'
84'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Throw In at 84'
84'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 84'
84'
Sebastián Prediger (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 84'
81'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 81'
78'
Mariano Barbieri (Defensa y Justicia) Throw In at 78'
78'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Shot Off Target at 78'
78'
Fernando Márquez (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 78'
77'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Shot Blocked at 77'
77'
Walter Busse (Defensa y Justicia) Assists Shot at 77'
77'
Mariano Barbieri (Defensa y Justicia) Shot Blocked at 77'
77'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Assists Shot at 77'
77'
Gastón Turus (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 77'
77'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Corner Kick at 77'
76'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Throw In at 76'
76'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Corner Kick at 76'
76'
Cristian Lema (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 76'
75'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Free Kick at 75'
75'
Sebastián Prediger (Belgrano de Córdoba) Foul at 75'
75'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 75'
74'
Juan Sanchez Sotelo (Defensa y Justicia) Shot On Target at 74'
74'
Walter Busse (Defensa y Justicia) Assists Shot at 74'
74'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Corner Kick at 74'
74'
Gastón Turus (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 74'
72'
Fernando Márquez (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 72'
72'
Gabriel Arias (Defensa y Justicia) Corner Kick at 72'
72'
Fernando Márquez (Belgrano de Córdoba) Shot On Target at 72'
71'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 71'
70'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 70'
69'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 69'
69'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 69'
69'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Free Kick at 69'
68'
Walter Busse (Defensa y Justicia) Substitution at 68'
67'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Foul at 67'
67'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Shot On Target at 67'
67'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Assists Shot at 67'
67'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 67'
66'
Cristian Lema (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 66'
66'
Guillermo Farré (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 66'
66'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 66'
66'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 66'
65'
Fernando Márquez (Belgrano de Córdoba) Substitution at 65'
63'
Juan Carlos Olave (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 63'
62'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Yellow Card at 62'
62'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Foul at 62'
62'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Throw In at 62'
61'
Sebastián Prediger (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 61'
61'
Mauro Obolo (Belgrano de Córdoba) Shot Off Target at 61'
61'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 61'
60'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Shot Blocked at 60'
60'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Assists Shot at 60'
60'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 60'
59'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 59'
59'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 59'
58'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 58'
58'
Sebastián Prediger (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 58'
57'
Gabriel Arias (Defensa y Justicia) Free Kick at 57'
56'
Mauro Obolo (Belgrano de Córdoba) Offside at 56'
56'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 56'
56'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Foul at 56'
54'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 54'
53'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 53'
52'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 52'
51'
Juan Sanchez Sotelo (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 51'
51'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Assists Shot at 51'
48'
Guillermo Farré (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 48'
48'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Corner Kick at 48'
48'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Shot Blocked at 48'
46'
Pier Barrios (Belgrano de Córdoba) Red Card at 46'
46'
Pier Barrios (Belgrano de Córdoba) Foul at 46'
46'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 46'
45'
Gastón Turus (Belgrano de Córdoba) Substitution at 45'
45'
Juan Sanchez Sotelo (Defensa y Justicia) Substitution at 45'
45'
Mariano Barbieri (Defensa y Justicia) Substitution at 45'
45'
Sebastián Prediger (Belgrano de Córdoba) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Halftime
45'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 47'
45'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Shot Off Target at 45'
45'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 45'
44'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Foul at 44'
43'
Lucas Parodi (Belgrano de Córdoba) Goal - Header at 43'
43'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 43'
43'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 43'
42'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Yellow Card at 42'
41'
Mauro Obolo (Belgrano de Córdoba) Shot Off Target at 41'
41'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 41'
41'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 41'
40'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 40'
40'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 40'
40'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Corner Kick at 40'
39'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 39'
39'
Juan Carlos Olave (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 39'
38'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Offside at 38'
38'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 38'
38'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 38'
37'
Mauro Obolo (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 37'
37'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Shot Blocked at 37'
37'
Cristian Lema (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 37'
36'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Foul at 36'
36'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 36'
35'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 35'
35'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 35'
34'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 34'
34'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 34'
33'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 33'
33'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Free Kick at 33'
32'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Foul at 32'
31'
Marcelo Benitez (Defensa y Justicia) Corner Kick at 31'
31'
Gabriel Alanís (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 31'
31'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 31'
29'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 29'
29'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Free Kick at 29'
29'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Offside at 29'
29'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 29'
28'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 28'
28'
Gabriel Alanís (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 28'
28'
Emiliano Tellechea (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 28'
28'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 28'
27'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 27'
26'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 26'
25'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Free Kick at 25'
25'
Juan Carlos Olave (Belgrano de Córdoba) Offside at 25'
24'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 24'
22'
Carlos Matheu (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 22'
22'
Guillermo Farré (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 22'
22'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Foul at 22'
22'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 22'
21'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 21'
21'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 21'
20'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 20'
20'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 20'
19'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 19'
19'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 19'
19'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Free Kick at 19'
18'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Foul at 18'
18'
Lucas Parodi (Belgrano de Córdoba) Shot Off Target at 18'
17'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 17'
16'
Lucas Parodi (Belgrano de Córdoba) Shot Off Target at 16'
16'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 16'
16'
Emiliano Tellechea (Defensa y Justicia) Corner Kick at 16'
16'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Corner Kick at 16'
16'
Lucas Parodi (Belgrano de Córdoba) Throw In at 16'
15'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 15'
14'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Yellow Card at 14'
14'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Foul at 14'
14'
Juan Carlos Olave (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 14'
13'
Ciro Rius (Defensa y Justicia) Foul at 13'
13'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 13'
13'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 13'
11'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Shot Off Target at 11'
11'
Lucas Parodi (Belgrano de Córdoba) Assists Shot at 11'
10'
Gabriel Alanís (Belgrano de Córdoba) Blocked Pass at 10'
10'
Damián Martínez (Defensa y Justicia) Throw In at 10'
9'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 9'
9'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 9'
8'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 8'
8'
Gabriel Arias (Defensa y Justicia) Free Kick at 8'
7'
Lucas Zelarrayán (Belgrano de Córdoba) Foul at 7'
7'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Throw In at 7'
7'
Iván Etevenaux (Belgrano de Córdoba) Free Kick at 7'
6'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Foul at 6'
6'
Rafael Delgado (Defensa y Justicia) Throw In at 6'
6'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 6'
5'
Esteban Espíndola Lopez (Belgrano de Córdoba) Throw In at 5'
2'
Nery Leyes (Defensa y Justicia) Blocked Pass at 2'
2'
Ignacio Rivero (Defensa y Justicia) Free Kick at 2'
2'
Renzo Saravia (Belgrano de Córdoba) Foul at 2'
1'
Esteban Saveljich (Defensa y Justicia) Free Kick at 1'
1'
Guillermo Farré (Belgrano de Córdoba) Offside at 1'
Kickoff
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Ie1
Shamrock Rovers
Dundalk FC
04/07/2024 21:00
1
Primera Division
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Tipp des Tages
Us1
Colorado Rapids
Sporting Kansas City
05/07/2024 03:30
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα