Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
95
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
276
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
559
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
818
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
112
Αμερική
157
Αφρική
11
Ασία
82
Αυστραλία
33
Διεθνές
14
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
6
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
5
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
6
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
4
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
5
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
34
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
11
Supercopa
Brasileiro U20
11
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
13
Brasileiro Women
1
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
1
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
3
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
2
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
1
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
1
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
9
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
4
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
5
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
6
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
2
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
3
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
11
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
14
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
json_m
Πρόβλεψη
FC Wegberg-Beeck
-
Rot Weiss Ahlen
18°C
D
L
W
W
L
W
23/04/2022 14:00 GMT
X
0 - 1
FT
D
W
L
L
L
W
Γερμανία Regionalliga West
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
>
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Απόδ. live
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
27
38
35
X
2 - 2
3.87
18°
3.30
3.00
3.30
2.10
no
no
no
FT
0 - 1
(0 - 0)
-
-
-
-
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
23
77
Πάνω
2 - 2
3.87
18°
1.95
1.85
1.95
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
20
61
19
X
18°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT
Πρ.
FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
23%
X
X
2 - 2
18°
5.50
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
36
64
Ναι
2 - 2
3.87
18°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
73%
X2
2 - 2
3.87
18°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
65%
Γηπεδούχος +0.5
2 - 2
3.87
18°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 35
De4
FC Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
23/04/2022 14:00
26%
18%
16%
J. Holldack
G. Marzullo
A. Ivan
2 - 2
3.87
18°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
13/11
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
20/03
2021
FC Wegberg-Beeck
2 - 1
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
21/10
2020
Rot Weiss Ahlen
2 - 2
(2 - 2)
FC Wegberg-Beeck
De4
28/03
2016
Rot Weiss Ahlen
4 - 2
( - )
FC Wegberg-Beeck
De4
02/10
2015
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
( - )
Rot Weiss Ahlen
De4
FC Wegberg-Beeck
1
20%
Ισοπαλίες
3
60%
Rot Weiss Ahlen
1
20%
{"lg_-1":[1,3,1,5],"lg_-1_6":[1,3,1,5],"lg_522":[1,3,1,5],"lg_522_6":[1,3,1,5]}
Βαθμολογία 23/04/2022
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
RW Essen
78
35
23
9
3
76
31
45
2
Preußen Münster
77
34
23
8
3
65
23
42
3
Wuppertaler SV
69
34
20
9
5
60
24
36
4
RW Oberhausen
69
34
20
9
5
62
30
32
5
Fortuna Köln
66
34
18
12
4
54
28
26
6
SV Rödinghausen
58
34
17
7
10
39
29
10
7
1. FC Koln II
55
34
15
10
9
64
44
20
8
Wiedenbrück 2000
51
34
13
12
9
43
29
14
9
Fortuna Dusseldorf II
45
34
12
9
13
57
55
2
10
Rot Weiss Ahlen
40
33
9
13
11
46
61
-15
11
Monchengladbach II
39
34
11
6
17
40
45
-5
12
SV Lippstadt
39
33
11
6
16
49
58
-9
13
FC Schalke II
38
34
10
8
16
48
60
-12
14
Bonner SC
37
34
10
7
17
41
55
-14
15
SV Straelen
37
34
10
7
17
35
55
-20
16
Alemannia Aachen
36
33
9
9
15
37
48
-11
17
FC Wegberg-Beeck
31
34
7
10
17
27
53
-26
18
Sportfreunde Lotte
27
35
8
3
24
32
58
-26
19
Uerdingen
24
34
5
9
20
32
82
-50
20
VfB Homberg
16
33
3
7
23
22
61
-39
Promotion
Relegation
FC
Τελευταία 6 παιχνίδια
ROT
Όλα
16/04
2022
SV Rödinghausen
1 - 1
(1 - 1)
FC Wegberg-Beeck
De4
09/04
2022
Bonner SC
2 - 0
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
02/04
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
(0 - 0)
Sportfreunde Lotte
De4
26/03
2022
Monchengladbach II
0 - 1
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
19/03
2022
FC Wegberg-Beeck
0 - 2
(0 - 0)
Alemannia Aachen
De4
16/03
2022
FC Wegberg-Beeck
2 - 1
(1 - 1)
VfB Homberg
De4
12/03
2022
1. FC Koln II
4 - 1
(2 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
09/03
2022
SV Lippstadt
0 - 0
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
05/03
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
(0 - 0)
Wiedenbrück 2000
De4
26/02
2022
Uerdingen
2 - 0
(1 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
23/02
2022
FC Wegberg-Beeck
0 - 2
(0 - 1)
Fortuna Köln
De4
19/02
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 3
(0 - 2)
RW Oberhausen
De4
05/02
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 4
(0 - 2)
FC Schalke II
De4
29/01
2022
Preußen Münster
1 - 0
(1 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
18/12
2021
Fortuna Dusseldorf II
1 - 3
(1 - 1)
FC Wegberg-Beeck
De4
04/12
2021
FC Wegberg-Beeck
0 - 3
(0 - 2)
Wuppertaler SV
De4
27/11
2021
SV Straelen
0 - 0
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
19/11
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
(1 - 0)
RW Essen
De4
13/11
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
06/11
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
(0 - 1)
SV Rödinghausen
De4
30/10
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 3
(1 - 2)
Bonner SC
De4
23/10
2021
Sportfreunde Lotte
1 - 2
(0 - 1)
FC Wegberg-Beeck
De4
15/10
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
(1 - 0)
Monchengladbach II
De4
08/10
2021
Alemannia Aachen
3 - 2
(2 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
01/10
2021
FC Wegberg-Beeck
0 - 1
(0 - 1)
1. FC Koln II
De4
25/09
2021
Wiedenbrück 2000
1 - 1
(1 - 1)
FC Wegberg-Beeck
De4
18/09
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
(0 - 0)
Uerdingen
De4
15/09
2021
RW Oberhausen
0 - 0
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
11/09
2021
FC Wegberg-Beeck
2 - 3
(1 - 1)
SV Lippstadt
De4
04/09
2021
FC Schalke II
2 - 0
(1 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
29/08
2021
FC Wegberg-Beeck
0 - 4
(0 - 1)
Preußen Münster
De4
25/08
2021
VfB Homberg
1 - 1
(1 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
21/08
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 2
(0 - 0)
Fortuna Dusseldorf II
De4
14/08
2021
Fortuna Köln
2 - 0
(1 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,10,17,34],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_522":[7,10,17,34],"lg_522_6":[3,1,2,6]}
Όλα
16/04
2022
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(1 - 0)
Sportfreunde Lotte
De4
13/04
2022
Rot Weiss Ahlen
3 - 2
(2 - 0)
FC Schalke II
De4
09/04
2022
Monchengladbach II
4 - 1
(2 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
30/03
2022
Rot Weiss Ahlen
0 - 1
(0 - 1)
Fortuna Köln
De4
26/03
2022
1. FC Koln II
6 - 1
(2 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
23/03
2022
Rot Weiss Ahlen
2 - 0
(0 - 0)
RW Essen
De4
19/03
2022
Rot Weiss Ahlen
1 - 0
(0 - 0)
Wiedenbrück 2000
De4
12/03
2022
Uerdingen
1 - 1
(1 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
05/03
2022
Rot Weiss Ahlen
0 - 0
(0 - 0)
RW Oberhausen
De4
26/02
2022
SV Lippstadt
2 - 0
(0 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
15/02
2022
Fortuna Dusseldorf II
1 - 1
(0 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
12/02
2022
Preußen Münster
2 - 0
(0 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
05/02
2022
Rot Weiss Ahlen
3 - 3
(2 - 2)
VfB Homberg
De4
18/12
2021
Wuppertaler SV
4 - 2
(3 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
11/12
2021
Rot Weiss Ahlen
2 - 0
(0 - 0)
SV Straelen
De4
27/11
2021
Bonner SC
2 - 2
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
20/11
2021
SV Rödinghausen
0 - 1
(0 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
13/11
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(0 - 0)
FC Wegberg-Beeck
De4
06/11
2021
Sportfreunde Lotte
4 - 1
(2 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
30/10
2021
Rot Weiss Ahlen
3 - 1
(1 - 1)
Monchengladbach II
De4
23/10
2021
Alemannia Aachen
1 - 4
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
15/10
2021
Rot Weiss Ahlen
2 - 6
(2 - 3)
1. FC Koln II
De4
08/10
2021
Wiedenbrück 2000
2 - 2
(2 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
02/10
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 0
(0 - 0)
Uerdingen
De4
25/09
2021
RW Oberhausen
4 - 0
(1 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
18/09
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(1 - 1)
SV Lippstadt
De4
14/09
2021
FC Schalke II
5 - 3
(4 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
10/09
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(1 - 0)
Preußen Münster
De4
04/09
2021
VfB Homberg
1 - 2
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
28/08
2021
Rot Weiss Ahlen
1 - 1
(0 - 0)
Fortuna Dusseldorf II
De4
25/08
2021
Fortuna Köln
1 - 1
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
21/08
2021
Rot Weiss Ahlen
0 - 0
(0 - 0)
Wuppertaler SV
De4
14/08
2021
SV Straelen
3 - 2
(2 - 2)
Rot Weiss Ahlen
De4
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,13,11,33],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_522":[9,13,11,33],"lg_522_6":[2,1,3,6]}
FC
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
02/04
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
(0 - 0)
Sportfreunde Lotte
De4
19/03
2022
FC Wegberg-Beeck
0 - 2
(0 - 0)
Alemannia Aachen
De4
16/03
2022
FC Wegberg-Beeck
2 - 1
(1 - 1)
VfB Homberg
De4
05/03
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
(0 - 0)
Wiedenbrück 2000
De4
23/02
2022
FC Wegberg-Beeck
0 - 2
(0 - 1)
Fortuna Köln
De4
19/02
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 3
(0 - 2)
RW Oberhausen
De4
05/02
2022
FC Wegberg-Beeck
1 - 4
(0 - 2)
FC Schalke II
De4
04/12
2021
FC Wegberg-Beeck
0 - 3
(0 - 2)
Wuppertaler SV
De4
19/11
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
(1 - 0)
RW Essen
De4
06/11
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
(0 - 1)
SV Rödinghausen
De4
30/10
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 3
(1 - 2)
Bonner SC
De4
15/10
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 0
(1 - 0)
Monchengladbach II
De4
01/10
2021
FC Wegberg-Beeck
0 - 1
(0 - 1)
1. FC Koln II
De4
18/09
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 1
(0 - 0)
Uerdingen
De4
11/09
2021
FC Wegberg-Beeck
2 - 3
(1 - 1)
SV Lippstadt
De4
29/08
2021
FC Wegberg-Beeck
0 - 4
(0 - 1)
Preußen Münster
De4
21/08
2021
FC Wegberg-Beeck
1 - 2
(0 - 0)
Fortuna Dusseldorf II
De4
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,3,10,17],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_522":[4,3,10,17],"lg_522_6":[3,null,3,6]}
αγώνες εκτός έδρας:
ROT
Όλα
09/04
2022
Monchengladbach II
4 - 1
(2 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
26/03
2022
1. FC Koln II
6 - 1
(2 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
12/03
2022
Uerdingen
1 - 1
(1 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
26/02
2022
SV Lippstadt
2 - 0
(0 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
15/02
2022
Fortuna Dusseldorf II
1 - 1
(0 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
12/02
2022
Preußen Münster
2 - 0
(0 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
18/12
2021
Wuppertaler SV
4 - 2
(3 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
27/11
2021
Bonner SC
2 - 2
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
20/11
2021
SV Rödinghausen
0 - 1
(0 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
06/11
2021
Sportfreunde Lotte
4 - 1
(2 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
23/10
2021
Alemannia Aachen
1 - 4
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
08/10
2021
Wiedenbrück 2000
2 - 2
(2 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
25/09
2021
RW Oberhausen
4 - 0
(1 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
14/09
2021
FC Schalke II
5 - 3
(4 - 0)
Rot Weiss Ahlen
De4
04/09
2021
VfB Homberg
1 - 2
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
25/08
2021
Fortuna Köln
1 - 1
(1 - 1)
Rot Weiss Ahlen
De4
14/08
2021
SV Straelen
3 - 2
(2 - 2)
Rot Weiss Ahlen
De4
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,5,9,17],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_522":[3,5,9,17],"lg_522_6":[null,2,4,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FC Wegberg-Beeck
Αγώνες:
34
Rot Weiss Ahlen
Αγώνες:
33
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
27
0.79
1.56
53
46
1.39
1.85
61
Άντερ/Όβερ
1.5
9
25
26%
74%
6
27
18%
82%
2.5
22
12
65%
35%
18
15
55%
45%
3.5
26
8
76%
24%
19
14
58%
42%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
17
17
50%
50%
22
11
67%
33%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
7
27
21%
79%
7
26
21%
79%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
21
13
62%
38%
27
6
82%
18%
Επόμενα παιχνίδια
FC Wegberg-Beeck
Ανετα 1
5 δύσκολος
Rot Weiss Ahlen
FC Wegberg-Beeck Επόμενα παιχνίδια
23/04
2022
De4
FC Wegberg-Beeck
-
Rot Weiss Ahlen
2
29/04
2022
De4
RW Essen
-
FC Wegberg-Beeck
3
07/05
2022
De4
FC Wegberg-Beeck
-
SV Straelen
1
14/05
2022
De4
Wuppertaler SV
-
FC Wegberg-Beeck
5
21/08
2022
De5
FC Wegberg-Beeck
-
Viktoria Arnoldsweiler
2
27/08
2022
De5
Frechen
-
FC Wegberg-Beeck
4
Rot Weiss Ahlen Επόμενα παιχνίδια
23/04
2022
De4
FC Wegberg-Beeck
-
Rot Weiss Ahlen
3
27/04
2022
De4
Rot Weiss Ahlen
-
Alemannia Aachen
3
30/04
2022
De4
Rot Weiss Ahlen
-
SV Rödinghausen
3
07/05
2022
De4
Rot Weiss Ahlen
-
Bonner SC
2
14/05
2022
De4
RW Essen
-
Rot Weiss Ahlen
3
23/07
2022
De4
Wuppertaler SV
-
Rot Weiss Ahlen
5
Επιλεγμένα αγώνα
Ee1
Parnu
JK Tallinna Kalev
28/06/2024 19:00
X
Tipp des Tages
Ca
Paraguay
Brazil
29/06/2024 03:00
2
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα