Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
68
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
96
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
439
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
732
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
33
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
145
Αφρική
14
Ασία
87
Αυστραλία
38
Διεθνές
7
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
5
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
5
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
5
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
9
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
5
Serie A
10
Serie C
2
Serie D
3
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
1
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
1
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
2
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
3
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
1
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
1
Λετονία
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
7
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
8
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
3
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
13
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
15
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
5
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
json_m
Πρόβλεψη
Westerhausen
-
Budissa Bautzen
L
L
L
W
D
L
10/06/2023 14:00 GMT
2
3 - 3
FT
L
W
W
W
W
W
Γερμανία Oberliga NOFV Sud
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
>
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Απόδ. live
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
18
16
67
2
1 - 4
5.25
1.53
4.33
4.50
1.53
no
no
no
FT
3 - 3
(2 - 2)
-
-
-
-
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
1
99
Πάνω
1 - 4
5.25
1.29
3.60
1.29
FT
3 - 3
(2 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
17
10
73
2
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT
Πρ.
FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
49%
2
2
1 - 4
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
17
83
Ναι
1 - 4
5.25
-
-
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
85%
21
1 - 4
5.25
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
30%
Φιλοξενούμενη -2
1 - 4
5.25
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 37
De5
Westerhausen
Budissa Bautzen
10/06/2023 14:00
1 - 4
5.25
FT
3 - 3
(2 - 2)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
25/03
2023
Budissa Bautzen
5 - 0
(3 - 0)
Westerhausen
De5
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_625":[null,null,1,1],"lg_625_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 10/06/2023
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Eilenburg
68
33
21
5
7
62
32
30
2
Krieschow
65
33
20
5
8
79
50
29
3
VFC Plauen
57
33
16
9
8
82
46
36
4
Bischofswerdaer FV 08
56
33
16
8
9
66
34
32
5
Budissa Bautzen
53
33
16
5
12
63
52
11
6
SC Freital
50
33
14
8
11
49
41
8
7
Einheit Wernigerode
48
33
13
9
11
64
61
3
8
VfB Auerbach
47
33
11
14
8
51
40
11
9
Einheit Rudolstadt
47
33
12
11
10
49
48
1
10
Union Sandersdorf
46
33
12
10
11
36
43
-7
11
VfL Halle
44
33
12
8
13
44
46
-2
12
Ludwigsfelder FC
40
33
10
10
13
34
38
-4
13
FC Grimma
39
33
9
12
12
40
46
-6
14
An der Fahner Höhe
38
33
11
5
17
45
66
-21
15
Wacker Nordhausen
36
33
10
6
17
42
64
-22
16
Blau-Weiß Zorbau
31
33
7
10
16
56
73
-17
17
Westerhausen
27
33
6
9
18
41
81
-40
18
FC Oberlausitz
21
33
3
12
18
22
64
-42
Promotion
Relegation
WES
Τελευταία 6 παιχνίδια
BUD
Όλα
04/06
2023
VFC Plauen
4 - 0
(2 - 0)
Westerhausen
De5
20/05
2023
Westerhausen
1 - 3
(0 - 0)
VfB Auerbach
De5
12/05
2023
Union Sandersdorf
1 - 0
(1 - 0)
Westerhausen
De5
07/05
2023
Westerhausen
4 - 3
(2 - 0)
Blau-Weiß Zorbau
De5
01/05
2023
Westerhausen
2 - 2
(2 - 2)
VFC Plauen
De5
29/04
2023
Ludwigsfelder FC
2 - 0
(1 - 0)
Westerhausen
De5
22/04
2023
Westerhausen
1 - 4
(0 - 2)
SC Freital
De5
15/04
2023
Westerhausen
2 - 4
(1 - 2)
Krieschow
De5
08/04
2023
Bischofswerdaer FV 08
3 - 1
(2 - 1)
Westerhausen
De5
01/04
2023
Eilenburg
3 - 0
(2 - 0)
Westerhausen
De5
25/03
2023
Budissa Bautzen
5 - 0
(3 - 0)
Westerhausen
De5
18/03
2023
Westerhausen
1 - 0
(0 - 0)
FC Grimma
De5
11/03
2023
An der Fahner Höhe
3 - 0
(0 - 0)
Westerhausen
De5
04/03
2023
Westerhausen
2 - 2
(0 - 1)
FC Oberlausitz
De5
25/02
2023
Einheit Wernigerode
3 - 2
(1 - 0)
Westerhausen
De5
18/02
2023
Westerhausen
0 - 3
(0 - 1)
Einheit Rudolstadt
De5
12/02
2023
Wacker Nordhausen
0 - 0
(0 - 0)
Westerhausen
De5
05/02
2023
Westerhausen
3 - 3
(1 - 3)
VfL Halle
De5
03/12
2022
VfB Auerbach
4 - 1
(2 - 0)
Westerhausen
De5
26/11
2022
Westerhausen
2 - 0
(1 - 0)
Union Sandersdorf
De5
12/11
2022
Blau-Weiß Zorbau
2 - 3
(1 - 1)
Westerhausen
De5
05/11
2022
Westerhausen
2 - 1
(0 - 1)
Ludwigsfelder FC
De5
29/10
2022
SC Freital
5 - 0
(3 - 0)
Westerhausen
De5
22/10
2022
Krieschow
3 - 2
(2 - 2)
Westerhausen
De5
16/10
2022
Westerhausen
2 - 2
(0 - 2)
Eilenburg
De5
08/10
2022
FC Grimma
2 - 2
(1 - 2)
Westerhausen
De5
01/10
2022
Westerhausen
1 - 1
(0 - 1)
An der Fahner Höhe
De5
17/09
2022
FC Oberlausitz
1 - 0
(0 - 0)
Westerhausen
De5
10/09
2022
Westerhausen
1 - 1
(0 - 1)
Einheit Wernigerode
De5
27/08
2022
Einheit Rudolstadt
1 - 1
(0 - 1)
Westerhausen
De5
21/08
2022
Westerhausen
4 - 0
(2 - 0)
Wacker Nordhausen
De5
14/08
2022
VfL Halle
2 - 1
(2 - 1)
Westerhausen
De5
06/08
2022
Westerhausen
0 - 8
(0 - 3)
Bischofswerdaer FV 08
De5
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,9,18,33],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_625":[6,9,18,33],"lg_625_6":[1,1,4,6]}
Όλα
04/06
2023
Budissa Bautzen
2 - 3
(0 - 3)
Krieschow
De5
29/05
2023
Budissa Bautzen
4 - 3
(2 - 1)
Einheit Rudolstadt
De5
25/05
2023
Budissa Bautzen
3 - 0
(1 - 0)
FC Oberlausitz
De5
20/05
2023
Eilenburg
0 - 4
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
14/05
2023
Budissa Bautzen
5 - 1
(2 - 1)
FC Grimma
De5
07/05
2023
An der Fahner Höhe
1 - 6
(0 - 3)
Budissa Bautzen
De5
03/05
2023
Bischofswerdaer FV 08
0 - 1
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
23/04
2023
Einheit Wernigerode
2 - 4
(2 - 1)
Budissa Bautzen
De5
08/04
2023
Budissa Bautzen
1 - 3
(0 - 2)
Eilenburg
De5
02/04
2023
Wacker Nordhausen
2 - 0
(0 - 0)
Budissa Bautzen
De5
25/03
2023
Budissa Bautzen
5 - 0
(3 - 0)
Westerhausen
De5
18/03
2023
Budissa Bautzen
0 - 0
(0 - 0)
VfL Halle
De5
04/03
2023
SC Freital
1 - 2
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
25/02
2023
Budissa Bautzen
3 - 1
(1 - 0)
VFC Plauen
De5
18/02
2023
VfB Auerbach
1 - 1
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
12/02
2023
Budissa Bautzen
2 - 0
(2 - 0)
Union Sandersdorf
De5
04/02
2023
Blau-Weiß Zorbau
1 - 2
(1 - 1)
Budissa Bautzen
De5
29/01
2023
Budissa Bautzen
1 - 0
(1 - 0)
Ludwigsfelder FC
De5
10/12
2022
Krieschow
4 - 1
(2 - 0)
Budissa Bautzen
De5
26/11
2022
FC Grimma
0 - 0
(0 - 0)
Budissa Bautzen
De5
13/11
2022
Budissa Bautzen
3 - 0
(2 - 0)
An der Fahner Höhe
De5
05/11
2022
FC Oberlausitz
2 - 1
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
29/10
2022
Budissa Bautzen
1 - 1
(1 - 0)
Einheit Wernigerode
De5
22/10
2022
Einheit Rudolstadt
7 - 0
(3 - 0)
Budissa Bautzen
De5
15/10
2022
Budissa Bautzen
2 - 0
(0 - 0)
Wacker Nordhausen
De5
08/10
2022
VfL Halle
2 - 1
(1 - 0)
Budissa Bautzen
De5
02/10
2022
Budissa Bautzen
0 - 1
(0 - 0)
Bischofswerdaer FV 08
De5
18/09
2022
Budissa Bautzen
1 - 2
(0 - 0)
SC Freital
De5
10/09
2022
VFC Plauen
7 - 1
(4 - 0)
Budissa Bautzen
De5
28/08
2022
Budissa Bautzen
0 - 2
(0 - 2)
VfB Auerbach
De5
20/08
2022
Union Sandersdorf
1 - 0
(1 - 0)
Budissa Bautzen
De5
13/08
2022
Budissa Bautzen
3 - 3
(2 - 2)
Blau-Weiß Zorbau
De5
06/08
2022
Ludwigsfelder FC
1 - 3
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[16,5,12,33],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_625":[16,5,12,33],"lg_625_6":[5,null,1,6]}
WES
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
20/05
2023
Westerhausen
1 - 3
(0 - 0)
VfB Auerbach
De5
07/05
2023
Westerhausen
4 - 3
(2 - 0)
Blau-Weiß Zorbau
De5
01/05
2023
Westerhausen
2 - 2
(2 - 2)
VFC Plauen
De5
22/04
2023
Westerhausen
1 - 4
(0 - 2)
SC Freital
De5
15/04
2023
Westerhausen
2 - 4
(1 - 2)
Krieschow
De5
18/03
2023
Westerhausen
1 - 0
(0 - 0)
FC Grimma
De5
04/03
2023
Westerhausen
2 - 2
(0 - 1)
FC Oberlausitz
De5
18/02
2023
Westerhausen
0 - 3
(0 - 1)
Einheit Rudolstadt
De5
05/02
2023
Westerhausen
3 - 3
(1 - 3)
VfL Halle
De5
26/11
2022
Westerhausen
2 - 0
(1 - 0)
Union Sandersdorf
De5
05/11
2022
Westerhausen
2 - 1
(0 - 1)
Ludwigsfelder FC
De5
16/10
2022
Westerhausen
2 - 2
(0 - 2)
Eilenburg
De5
01/10
2022
Westerhausen
1 - 1
(0 - 1)
An der Fahner Höhe
De5
10/09
2022
Westerhausen
1 - 1
(0 - 1)
Einheit Wernigerode
De5
21/08
2022
Westerhausen
4 - 0
(2 - 0)
Wacker Nordhausen
De5
06/08
2022
Westerhausen
0 - 8
(0 - 3)
Bischofswerdaer FV 08
De5
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,6,5,16],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_625":[5,6,5,16],"lg_625_6":[2,1,3,6]}
αγώνες εκτός έδρας:
BUD
Όλα
20/05
2023
Eilenburg
0 - 4
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
07/05
2023
An der Fahner Höhe
1 - 6
(0 - 3)
Budissa Bautzen
De5
03/05
2023
Bischofswerdaer FV 08
0 - 1
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
23/04
2023
Einheit Wernigerode
2 - 4
(2 - 1)
Budissa Bautzen
De5
02/04
2023
Wacker Nordhausen
2 - 0
(0 - 0)
Budissa Bautzen
De5
04/03
2023
SC Freital
1 - 2
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
18/02
2023
VfB Auerbach
1 - 1
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
04/02
2023
Blau-Weiß Zorbau
1 - 2
(1 - 1)
Budissa Bautzen
De5
10/12
2022
Krieschow
4 - 1
(2 - 0)
Budissa Bautzen
De5
26/11
2022
FC Grimma
0 - 0
(0 - 0)
Budissa Bautzen
De5
05/11
2022
FC Oberlausitz
2 - 1
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
22/10
2022
Einheit Rudolstadt
7 - 0
(3 - 0)
Budissa Bautzen
De5
08/10
2022
VfL Halle
2 - 1
(1 - 0)
Budissa Bautzen
De5
10/09
2022
VFC Plauen
7 - 1
(4 - 0)
Budissa Bautzen
De5
20/08
2022
Union Sandersdorf
1 - 0
(1 - 0)
Budissa Bautzen
De5
06/08
2022
Ludwigsfelder FC
1 - 3
(0 - 1)
Budissa Bautzen
De5
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,2,7,16],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_625":[7,2,7,16],"lg_625_6":[5,null,1,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Westerhausen
Αγώνες:
33
Budissa Bautzen
Αγώνες:
33
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
41
1.24
2.45
81
63
1.91
1.58
52
Άντερ/Όβερ
1.5
4
29
12%
88%
6
27
18%
82%
2.5
9
24
27%
73%
12
21
36%
64%
3.5
14
19
42%
58%
19
14
58%
42%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
19
14
58%
42%
18
15
55%
45%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
29
12%
88%
10
23
30%
70%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
22
11
67%
33%
26
7
79%
21%
Επόμενα παιχνίδια
Westerhausen
Ανετα 1
5 δύσκολος
Budissa Bautzen
Westerhausen Επόμενα παιχνίδια
10/06
2023
De5
Westerhausen
-
Budissa Bautzen
5
Budissa Bautzen Επόμενα παιχνίδια
10/06
2023
De5
Westerhausen
-
Budissa Bautzen
2
Επιλεγμένα αγώνα
Ca
Panama
USA
28/06/2024 00:00
2
Tipp des Tages
Ca
Uruguay
Bolivia
28/06/2024 03:00
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα