Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
107
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
91
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
304
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
736
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
28
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
113
Αμερική
139
Αφρική
11
Ασία
73
Αυστραλία
44
Διεθνές
5
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
3
Copa America
2
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
6
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
5
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
9
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
10
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
2
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
Serie C
2
Serie D
12
Acreano
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
7
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
3
Paulista Women
3
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
4
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
1
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
12
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
6
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
9
1. Division
2. Division
5
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
Uzbek Cup
7
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
1
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
7
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
4
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
4
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
1
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Ιαπωνία J-League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
30.06.2024
12:00
Vissel Kobe
3 - 1
Kashima Antlers
12:00
Shonan Bellmare
0 - 1
Kyoto Sanga
12:00
Sagan Tosu
1 - 4
Kashiwa Reysol
11:30
FC Tokyo
0 - 1
Avispa Fukuoka
11:30
Urawa Red Diamonds
3 - 0
Jubilo Iwata
11:00
Cerezo Osaka
2 - 1
Nagoya Grampus
11:00
Gamba Osaka
1 - 3
Machida Zelvia
29.06.2024
12:00
Kawasaki Frontale
1 - 1
Sanfrecce
12:00
Yokohama Marinos
1 - 2
Tokyo Verdy
07:00
Consadole Sapporo
0 - 1
Albirex Niigata
26.06.2024
12:00
Kashima Antlers
0 - 0
Gamba Osaka
12:00
FC Tokyo
1 - 0
Consadole Sapporo
12:00
Kawasaki Frontale
1 - 1
Shonan Bellmare
12:00
Jubilo Iwata
3 - 0
Tokyo Verdy
12:00
Nagoya Grampus
0 - 1
Urawa Red Diamonds
12:00
Kyoto Sanga
2 - 2
Kashiwa Reysol
12:00
Cerezo Osaka
1 - 0
Sagan Tosu
12:00
Vissel Kobe
0 - 0
Machida Zelvia
12:00
Sanfrecce
1 - 1
Albirex Niigata
12:00
Avispa Fukuoka
2 - 1
Yokohama Marinos
23.06.2024
07:00
Consadole Sapporo
0 - 1
Yokohama Marinos
22.06.2024
12:00
Urawa Red Diamonds
2 - 2
Kashima Antlers
12:00
Kashiwa Reysol
0 - 1
Sanfrecce
12:00
Sagan Tosu
3 - 0
Kyoto Sanga
12:00
Shonan Bellmare
0 - 1
FC Tokyo
11:30
Gamba Osaka
2 - 1
Vissel Kobe
11:30
Jubilo Iwata
1 - 1
Cerezo Osaka
11:00
Albirex Niigata
2 - 2
Kawasaki Frontale
11:00
Tokyo Verdy
1 - 0
Nagoya Grampus
08:00
Machida Zelvia
0 - 0
Avispa Fukuoka
19.06.2024
12:00
Yokohama Marinos
3 - 2
Sanfrecce
16.06.2024
11:00
Kashima Antlers
1 - 1
Albirex Niigata
11:00
FC Tokyo
1 - 1
Jubilo Iwata
11:00
Nagoya Grampus
1 - 1
Shonan Bellmare
11:00
Gamba Osaka
2 - 1
Kashiwa Reysol
08:30
Avispa Fukuoka
2 - 0
Sagan Tosu
07:00
Vissel Kobe
1 - 0
Kawasaki Frontale
15.06.2024
12:00
Cerezo Osaka
2 - 1
Urawa Red Diamonds
12:00
Kyoto Sanga
2 - 0
Consadole Sapporo
11:30
Sanfrecce
4 - 1
Tokyo Verdy
09:00
Yokohama Marinos
1 - 3
Machida Zelvia
02.06.2024
12:00
Kashiwa Reysol
0 - 2
Avispa Fukuoka
10:00
Kawasaki Frontale
2 - 1
Nagoya Grampus
06:05
Tokyo Verdy
5 - 3
Consadole Sapporo
01.06.2024
12:00
Kyoto Sanga
1 - 1
Cerezo Osaka
09:00
Urawa Red Diamonds
1 - 1
Vissel Kobe
08:00
Shonan Bellmare
1 - 2
Gamba Osaka
08:00
Machida Zelvia
1 - 3
Albirex Niigata
08:00
Kashima Antlers
3 - 2
Yokohama Marinos
07:00
Sanfrecce
2 - 0
Jubilo Iwata
31.05.2024
12:00
Sagan Tosu
0 - 1
FC Tokyo
29.05.2024
12:00
Yokohama Marinos
4 - 0
Kashiwa Reysol
26.05.2024
09:00
Urawa Red Diamonds
1 - 2
Machida Zelvia
08:00
FC Tokyo
0 - 1
Gamba Osaka
08:00
Nagoya Grampus
1 - 1
Kyoto Sanga
08:00
Cerezo Osaka
1 - 1
Sanfrecce
07:00
Vissel Kobe
0 - 1
Tokyo Verdy
25.05.2024
09:00
Albirex Niigata
1 - 2
Avispa Fukuoka
09:00
Kawasaki Frontale
1 - 1
Kashiwa Reysol
07:00
Jubilo Iwata
3 - 2
Shonan Bellmare
07:00
Consadole Sapporo
0 - 3
Kashima Antlers
19.05.2024
09:00
Kashiwa Reysol
2 - 1
Consadole Sapporo
09:00
Shonan Bellmare
2 - 1
Albirex Niigata
08:00
Gamba Osaka
3 - 1
Kawasaki Frontale
08:00
FC Tokyo
1 - 1
Yokohama Marinos
08:00
Kashima Antlers
1 - 0
Vissel Kobe
07:00
Kyoto Sanga
0 - 5
Sanfrecce
07:00
Jubilo Iwata
1 - 1
Urawa Red Diamonds
07:00
Machida Zelvia
5 - 0
Tokyo Verdy
18.05.2024
12:00
Sagan Tosu
0 - 2
Nagoya Grampus
Επιλεγμένα αγώνα
IsC
Vikingur Reykjavik
Stjarnan FC
03/07/2024 21:30
1
J-League Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Machida Zelvia
43
21
13
4
4
17
2
Kashima Antlers
38
21
11
5
5
9
3
Gamba Osaka
38
21
11
5
5
5
4
Vissel Kobe
37
21
11
4
6
14
5
Cerezo Osaka
35
21
9
8
4
7
6
Avispa Fukuoka
35
21
9
8
4
4
7
Sanfrecce
34
21
8
10
3
16
8
FC Tokyo
33
21
9
6
6
3
9
Urawa Red Diamonds
32
21
9
5
7
7
10
Tokyo Verdy
30
21
7
9
5
-4
11
Nagoya Grampus
27
21
8
3
10
-2
12
Yokohama Marinos
26
20
7
5
8
1
13
Kashiwa Reysol
26
21
6
8
7
-5
14
Albirex Niigata
25
21
6
7
8
-3
15
Kawasaki Frontale
23
21
5
8
8
-1
16
Jubilo Iwata
23
21
6
5
10
-4
17
Kyoto Sanga
18
21
4
6
11
-18
18
Sagan Tosu
17
20
5
2
13
-10
19
Shonan Bellmare
16
21
3
7
11
-11
20
Consadole Sapporo
11
21
2
5
14
-25
Tipp des Tages
Us1
Real Salt Lake
Houston Dynamo
04/07/2024 03:30
X
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα