Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Ghana
>
Premier League
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
5
Piłka nożna
Prognozy na dziś
261
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
45
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
523
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
76
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
73
Amerykański
112
Afrykanin
2
Azjatycki
51
Australijski
18
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
6
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
14
Primera B
4
Primera C
6
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
15
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
1
Northern Nsw
2
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
4
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
4
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
8
Serie B
7
Serie C
6
Serie D
21
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
3
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
4
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
5
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
5
Brasileiro U20
11
Carioca U20
2
Mineiro U20
1
Paranaense U19
Paulista U20
3
Brasileiro Women
1
Paulista Women
2
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
6
Super Cup
Chiny
>
Super League
5
League one
4
League two
6
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
3
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
3
Finlandia
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
1
Kakkonen
3
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
7
J2-League
3
J3-League
2
Football League
5
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
3
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
3
K-League 2
4
National League
2
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
4
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
3
Malawi
>
Super League
5
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
4
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
1
1. Division
2. Division
3
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
2
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
2
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
1
S-Cup
Somalia
>
Championship
2
Stany Zjednoczone
>
MLS
5
NASL
USL Championship
3
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
3
Div 1 Norra
4
Div 1 Sodra
1
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
1
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
5
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
3
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
6
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Ghana Premier League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
16.06.2024
17:00
Bechem United
2 - 3
Accra Hearts of Oak
17:00
Medeama SC
0 - 1
Karela United
17:00
Dreams FC
2 - 1
Aduana Stars
17:00
Asante Kotoko
3 - 1
Bofoakwe Tano
17:00
Samartex
2 - 0
Accra Lions FC
17:00
All Stars FC
1 - 1
Bibiani Gold Stars FC
17:00
Berekum Chelsea
2 - 2
Heart of Lions
17:00
Nsoatreman
1 - 0
Nations
17:00
Great Olympics
3 - 0
Real Tamale United
12.06.2024
17:00
Dreams FC
8 - 1
Real Tamale United
09.06.2024
20:00
Accra Hearts of Oak
0 - 0
Great Olympics
17:00
Heart of Lions
2 - 0
All Stars FC
17:00
Aduana Stars
2 - 2
Nsoatreman
17:00
Nations
1 - 1
Bechem United
17:00
Karela United
4 - 2
Samartex
17:00
Bofoakwe Tano
0 - 1
Berekum Chelsea
17:00
Bibiani Gold Stars FC
2 - 0
Medeama SC
08.06.2024
17:00
Accra Lions FC
1 - 0
Dreams FC
17:00
Real Tamale United
0 - 2
Asante Kotoko
05.06.2024
17:00
Great Olympics
0 - 0
Dreams FC
02.06.2024
17:00
Asante Kotoko
0 - 1
Great Olympics
17:00
Samartex
1 - 0
Bibiani Gold Stars FC
17:00
Dreams FC
1 - 0
Karela United
17:00
Berekum Chelsea
2 - 0
Real Tamale United
17:00
Medeama SC
0 - 1
Heart of Lions
17:00
Nsoatreman
1 - 1
Accra Lions FC
01.06.2024
17:00
Bechem United
1 - 0
Aduana Stars
17:00
All Stars FC
1 - 0
Bofoakwe Tano
31.05.2024
20:00
Accra Hearts of Oak
2 - 0
Nations
26.05.2024
17:00
Bofoakwe Tano
0 - 2
Medeama SC
17:00
Real Tamale United
1 - 0
All Stars FC
17:00
Heart of Lions
2 - 0
Samartex
17:00
Great Olympics
3 - 2
Berekum Chelsea
17:00
Bibiani Gold Stars FC
2 - 1
Dreams FC
17:00
Asante Kotoko
2 - 0
Accra Hearts of Oak
25.05.2024
17:00
Accra Lions FC
3 - 0
Bechem United
17:00
Aduana Stars
1 - 0
Nations
17:00
Karela United
2 - 1
Nsoatreman
22.05.2024
17:00
Dreams FC
2 - 0
All Stars FC
19.05.2024
17:00
Samartex
3 - 0
Bofoakwe Tano
17:00
Nsoatreman
4 - 0
Bibiani Gold Stars FC
17:00
Dreams FC
1 - 2
Heart of Lions
17:00
Accra Hearts of Oak
0 - 1
Aduana Stars
17:00
Medeama SC
1 - 0
Real Tamale United
17:00
Bechem United
3 - 1
Karela United
18.05.2024
17:00
Berekum Chelsea
2 - 1
Asante Kotoko
17:00
All Stars FC
2 - 1
Great Olympics
17.05.2024
17:00
Nations
1 - 0
Accra Lions FC
15.05.2024
17:00
Dreams FC
2 - 1
Bechem United
08.05.2024
17:00
Berekum Chelsea
0 - 3
Accra Hearts of Oak
06.05.2024
17:00
Accra Lions FC
0 - 0
Aduana Stars
05.05.2024
17:00
Heart of Lions
1 - 0
Nsoatreman
17:00
Bibiani Gold Stars FC
1 - 1
Bechem United
17:00
Great Olympics
0 - 1
Medeama SC
17:00
Asante Kotoko
2 - 0
All Stars FC
17:00
Real Tamale United
1 - 0
Samartex
17:00
Bofoakwe Tano
1 - 1
Dreams FC
04.05.2024
17:00
Karela United
1 - 0
Nations
01.05.2024
17:00
Accra Hearts of Oak
0 - 1
Accra Lions FC
29.04.2024
17:00
Nsoatreman
0 - 0
Bofoakwe Tano
27.04.2024
17:00
Medeama SC
1 - 1
Asante Kotoko
17:00
Aduana Stars
1 - 2
Karela United
17:00
Samartex
1 - 0
Great Olympics
17:00
Bechem United
1 - 1
Heart of Lions
17:00
Nations
0 - 0
Bibiani Gold Stars FC
26.04.2024
17:00
All Stars FC
3 - 2
Berekum Chelsea
22.04.2024
17:00
Berekum Chelsea
2 - 0
Medeama SC
21.04.2024
17:00
Asante Kotoko
1 - 0
Samartex
17:00
Real Tamale United
1 - 2
Nsoatreman
17:00
Bibiani Gold Stars FC
1 - 0
Aduana Stars
Wyróżnione mecz
Jp1
Sagan Tosu
Kashiwa Reysol
30/06/2024 12:00
X
Premier League
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Samartex
61
34
19
4
11
17
2
Accra Lions FC
51
34
14
9
11
1
3
Berekum Chelsea
51
34
15
6
13
-4
4
Nsoatreman
50
34
14
8
12
4
5
Aduana Stars
50
34
16
2
16
7
6
Asante Kotoko
49
34
14
7
13
6
7
Medeama SC
49
34
14
7
13
1
8
Nations
49
34
14
7
13
4
9
Dreams FC
48
34
13
9
12
9
10
Bechem United
48
34
12
12
10
7
11
Bibiani Gold Stars FC
47
34
12
11
11
1
12
Karela United
46
34
12
10
12
-6
13
Accra Hearts of Oak
45
34
11
12
11
4
14
Heart of Lions
45
34
11
12
11
5
15
All Stars FC
45
34
13
6
15
-9
16
Great Olympics
44
34
11
11
12
0
17
Bofoakwe Tano
33
34
6
15
13
-15
18
Real Tamale United
31
34
9
4
21
-32
Porada dnia
Ca
Jamaica
Venezuela
01/07/2024 02:00
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program