Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
95
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
5
Prognozy na jutro
276
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
559
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
814
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
50
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
112
Amerykański
157
Afrykanin
10
Azjatycki
82
Australijski
33
Międzynarodowy
14
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
6
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
4
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
5
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
34
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
11
Brasileiro U20
11
Carioca U20
6
Mineiro U20
6
Paranaense U19
Paulista U20
13
Brasileiro Women
1
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
14
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
5
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
5
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
11
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
3
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Islandia
>
Premier League
3
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
1
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
2
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
6
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
5
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
9
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
3
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
2
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
4
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
5
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
San Martin San Juan
46'
Raúl Iberbia
90'
Nicolas Pelaitay
0 :
1
Second Half
Sarmiento Junín
Sebastián Luna
38'
César Rigamonti
69'
Gervasio Núñez
80'
Venue:
Estadio Hilario Sánchez Rodriguez
1
Ardente
2
Mattia
3
Ledesma
4
Capelli
31
Iberbia
78'
23
Navarro
59'
28
Martinez
35
Pelaitay
72'
40
Gómez
19
Figueroa
24
Toledo
1
Rigamonti
3
Dutari
4
Aguilar
19
Peppino
28
Casierra
11
Núñez
15
Castro
21
Luna
29
Miloc
83'
7
Cacheiro
32
Chaves
Substitutions
78'
Marcos Gelabert
59'
Michael Covea
72'
Carlos Bueno
Substitutes
Leonardo Andrés Corti
Renzo Vera
Marcos Gelabert
Michael Covea
Cristian Canuhé
Facundo Pumpido
Carlos Bueno
Substitutions
Renzo Spinacci
83'
Substitutes
Pablo Bangardino
Nahuel Quiroga
Alexis Niz
Renzo Spinacci
Marcelo Andrés Scatolaro
Tobias Figueroa
Eduardo Alejandro Melo
10
Shots total
5
3
Shots on goal
2
59%
Possession
41%
6
Corners
2
5
Offsides
3
10
Fouls
11
1
Saves
3
Luis Ardente
G
1
Juan Mattia
CD-R
Damián Ledesma
CD-L
1
1
1
Javier Capelli
RB
1
1
1
Raúl Iberbia
LB
2
1
1
Sebastián Navarro
CM-L
1
3
Leandro Martinez
LM
1
2
1
1
Nicolas Pelaitay
CM-R
3
1
1
José Gómez
RM
2
Marcos Figueroa
CF-R
1
1
4
Javier Toledo
CF-L
1
2
2
Leonardo Andrés Corti
G
Renzo Vera
D
Marcos Gelabert
M
Michael Covea
M
1
1
1
Cristian Canuhé
M
Facundo Pumpido
F
Carlos Bueno
F
1
César Rigamonti
G
1
3
Francisco Dutari
CD-L
1
Pablo Aguilar
RB
1
Franco Peppino
CD-R
2
Mauricio Casierra
LB
1
Gervasio Núñez
LM
1
2
2
1
1
Alexis Castro
CM-L
3
2
1
2
Sebastián Luna
RM
1
1
2
Dardo Miloc
CM-R
1
1
Ignacio Cacheiro
CF-R
3
1
Diego Chaves
CF-L
1
1
Pablo Bangardino
G
Nahuel Quiroga
D
Alexis Niz
D
Renzo Spinacci
M
Marcelo Andrés Scatolaro
M
Tobias Figueroa
F
1
Eduardo Alejandro Melo
F
Commentary
89'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 89'
89'
Francisco Dutari (Sarmiento de Junín) Free Kick at 89'
89'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Foul at 89'
88'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 88'
88'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 88'
88'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 88'
88'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 88'
87'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 87'
87'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Offside at 87'
87'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Foul at 87'
87'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Free Kick at 87'
87'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 87'
86'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 86'
86'
Michael Covea (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 86'
86'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 86'
86'
Javier Toledo (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 86'
84'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 84'
84'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 84'
84'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 84'
83'
Renzo Spinacci (Sarmiento de Junín) Substitution at 83'
82'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Corner Kick at 82'
82'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 82'
80'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Goal at 80'
80'
Diego Chaves (Sarmiento de Junín) Assists Shot at 80'
80'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 80'
79'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 79'
78'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Substitution at 78'
77'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 77'
77'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Shot On Target at 77'
77'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Assists Shot at 77'
76'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 76'
76'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 76'
74'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 74'
73'
Sebastián Luna (Sarmiento de Junín) Shot Off Target at 73'
73'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Assists Shot at 73'
73'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 73'
72'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Substitution at 72'
71'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Corner Kick at 71'
71'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 71'
71'
Diego Chaves (Sarmiento de Junín) Throw In at 71'
71'
José Gómez (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 71'
71'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 71'
70'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 70'
69'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Yellow Card at 69'
68'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Free Kick at 68'
68'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Foul at 68'
68'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 68'
66'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 66'
66'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 66'
64'
Michael Covea (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 64'
64'
Javier Toledo (San Martín de San Juan) Assists Shot at 64'
64'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 64'
63'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 63'
62'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 62'
62'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 62'
61'
Javier Toledo (San Martín de San Juan) Foul at 61'
61'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 61'
61'
Francisco Dutari (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 61'
60'
Sebastián Luna (Sarmiento de Junín) Shot On Target at 60'
60'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Free Kick at 60'
59'
Michael Covea (San Martín de San Juan) Substitution at 59'
59'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Foul at 59'
58'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 58'
57'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 57'
56'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 56'
55'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 55'
53'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 53'
52'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Offside at 52'
51'
Sebastián Luna (Sarmiento de Junín) Free Kick at 51'
51'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Foul at 51'
50'
Juan Mattia (San Martín de San Juan) Shot On Target at 50'
50'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Assists Shot at 50'
50'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Corner Kick at 50'
50'
Dardo Miloc (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 50'
49'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Foul at 49'
49'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 49'
48'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 48'
48'
Franco Peppino (Sarmiento de Junín) Free Kick at 48'
46'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Yellow Card at 46'
46'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Foul at 46'
45'
Start 2nd Half
45'
Halftime
45'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 46'
45'
Franco Peppino (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 46'
45'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Free Kick at 46'
45'
Francisco Dutari (Sarmiento de Junín) Foul at 45'
44'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 44'
44'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 44'
44'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Offside at 44'
43'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 44'
43'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 43'
43'
Sebastián Luna (Sarmiento de Junín) Offside at 43'
43'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 43'
42'
Franco Peppino (Sarmiento de Junín) Free Kick at 42'
42'
Sarmiento de Junín - handball
42'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Handball at 42'
42'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 42'
41'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 41'
40'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Shot Off Target at 40'
40'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 40'
40'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 40'
39'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 39'
38'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Free Kick at 38'
38'
Sebastián Luna (Sarmiento de Junín) Yellow Card at 38'
38'
Franco Peppino (Sarmiento de Junín) Foul at 38'
38'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 38'
37'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Offside at 37'
36'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 36'
35'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 35'
34'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 34'
34'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 34'
33'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 33'
33'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Offside at 33'
33'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 33'
32'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 32'
32'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Foul at 32'
31'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 31'
31'
Javier Toledo (San Martín de San Juan) Assists Shot at 31'
31'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Free Kick at 31'
31'
Dardo Miloc (Sarmiento de Junín) Foul at 31'
29'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Shot Hit Woodwork at 29'
29'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Assists Shot at 29'
28'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 28'
28'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Corner Kick at 28'
28'
Juan Mattia (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 28'
28'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 28'
27'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 27'
27'
José Gómez (San Martín de San Juan) Corner Kick at 27'
27'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 27'
27'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 27'
26'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Offside at 26'
26'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Free Kick at 26'
25'
Franco Peppino (Sarmiento de Junín) Foul at 25'
25'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 25'
24'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Free Kick at 24'
23'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Foul at 23'
23'
Dardo Miloc (Sarmiento de Junín) Free Kick at 23'
23'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Foul at 23'
22'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 22'
20'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 20'
19'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Shot Blocked at 19'
19'
Javier Toledo (San Martín de San Juan) Assists Shot at 19'
18'
Francisco Dutari (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 18'
18'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Corner Kick at 18'
16'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 16'
16'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Assists Shot at 16'
16'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Free Kick at 16'
15'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Foul at 15'
15'
Alexis Castro (Sarmiento de Junín) Shot Off Target at 15'
15'
César Rigamonti (Sarmiento de Junín) Free Kick at 15'
14'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Foul at 14'
14'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Free Kick at 14'
13'
Gervasio Núñez (Sarmiento de Junín) Foul at 13'
12'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 12'
12'
Javier Toledo (San Martín de San Juan) Shot On Target at 12'
12'
Leandro Martinez (San Martín de San Juan) Assists Shot at 12'
11'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Corner Kick at 11'
11'
Franco Peppino (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 11'
11'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 11'
11'
Francisco Dutari (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 11'
11'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 11'
10'
Javier Capelli (San Martín de San Juan) Throw In at 10'
9'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Free Kick at 9'
9'
Dardo Miloc (Sarmiento de Junín) Offside at 9'
7'
Ignacio Cacheiro (Sarmiento de Junín) Corner Kick at 7'
7'
Damián Ledesma (San Martín de San Juan) Corner Kick at 7'
6'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 6'
6'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 6'
6'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 6'
5'
Mauricio Casierra (Sarmiento de Junín) Throw In at 5'
4'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 4'
3'
Francisco Dutari (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 3'
3'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 3'
3'
Pablo Aguilar (Sarmiento de Junín) Throw In at 3'
2'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 2'
2'
José Gómez (San Martín de San Juan) Assists Shot at 2'
1'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 1'
1'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 1'
1'
Dardo Miloc (Sarmiento de Junín) Blocked Pass at 1'
Kickoff
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
Ee1
Parnu
JK Tallinna Kalev
28/06/2024 19:00
X
Primera Division
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Porada dnia
Ca
Paraguay
Brazil
29/06/2024 03:00
2
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program