Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
52
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
20
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
209
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
558
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
14
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
95
Αμερική
94
Αφρική
1
Ασία
64
Αυστραλία
38
Διεθνές
4
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
4
Copa America
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
1
Iraq
>
Premier League
5
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
1
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
1
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
2
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Serie A
4
Serie C
4
Serie D
15
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
3
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
6
Mineiro U20
1
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
1
Paulista Women
2
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
5
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
1
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
12
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
1
Λιθουανία
>
A Lyga
1
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
2
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
9
1. Division
2. Division
1
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
1
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
6
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
1
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
1
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
1
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
Argentinos Juniors
31'
Ángel Garré
33'
Lautaro Rinaldi
75'
Reinaldo Lenis
84'
Cristian Ledesma
88'
Adrian Jose Gabbarini
2 :
1
Second Half
CA Tigre
Martín Galmarini
53'
Horacio Orzan
60'
Agustín Pelletieri
90'
Venue:
Estadio Diego Armando Maradona, Argentina
12
Jose Gabbarini
2
Angel Torrén
3
Garré
4
Matricardi
25
Laso
8
Basualdo
81'
10
Cabral
69'
11
Giménez
19
Lenis
28
Ledesma
7
Rinaldi
1
García
2
Godoy
3
Carlos Blengio
6
González Pirez
8
Galmarini
72'
4
Marcelo Rodríguez
78'
16
Orzan
18
Pelletieri
45'
20
Sánchez
7
Luna
9
González
Substitutions
81'
Lucas Rodríguez
69'
Lucas Cano
Substitutes
Sebastian Giovini
Nicolás Freire
Lucas Rodríguez
Cristian Álvarez
Emiliano Agüero
Nahuel Rodríguez
Lucas Cano
Substitutions
Lucas Wilchez
45'
Kevin Itabel
72'
Sebastian Rincón
78'
Substitutes
Sebastián D´Angelo
Lucas Wilchez
Mariano Echeverría
Lucas Menossi
Mario Angel Paglialunga
Kevin Itabel
Sebastian Rincón
15
Shots total
10
6
Shots on goal
2
51%
Possession
49%
4
Corners
6
1
Offsides
4
16
Fouls
19
1
Saves
4
Adrian Jose Gabbarini
G
1
1
Miguel Angel Torrén
CD-R
1
Ángel Garré
LB
2
1
1
1
Patricio Matricardi
CD-L
1
Joaquín Laso
RB
2
1
Germán Basualdo
RM
2
5
1
Luciano Cabral
AM
1
Matías Giménez
AM-L
1
4
1
Reinaldo Lenis
AM-R
1
1
1
2
5
Cristian Ledesma
LM
6
1
1
Lautaro Rinaldi
F
1
1
3
2
4
4
Sebastian Giovini
G
Nicolás Freire
D
Lucas Rodríguez
D
Cristian Álvarez
M
Emiliano Agüero
M
Nahuel Rodríguez
M
Lucas Cano
F
1
1
1
Javier García
G
4
Erik Godoy
LB
2
1
Juan Carlos Blengio
CD-L
1
1
Leandro González Pirez
CD-R
2
3
Martín Galmarini
RB
1
3
2
1
1
Jorge Marcelo Rodríguez
LM
2
1
Horacio Orzan
CM-R
4
1
1
Agustín Pelletieri
CM-L
2
1
1
1
1
Facundo Sánchez
RM
2
1
Carlos Luna
CF-L
2
4
2
1
Federico González
CF-R
2
1
Sebastián D´Angelo
G
Lucas Wilchez
M
1
4
Mariano Echeverría
M
Lucas Menossi
M
Mario Angel Paglialunga
M
Kevin Itabel
F
1
1
Sebastian Rincón
F
1
Commentary
90'
Erik Godoy (Tigre) Blocked Pass at 92'
90'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Free Kick at 91'
90'
Agustín Pelletieri (Tigre) Yellow Card at 90'
90'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 90'
89'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Throw In at 89'
89'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 89'
88'
Adrian Jose Gabbarini (Argentinos Juniors) Yellow Card at 88'
88'
Erik Godoy (Tigre) Shot Off Target at 88'
87'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 87'
87'
Miguel Angel Torrén (Argentinos Juniors) Free Kick at 87'
86'
Erik Godoy (Tigre) Foul at 86'
86'
Agustín Pelletieri (Tigre) Blocked Pass at 86'
85'
Kevin Itabel (Tigre) Free Kick at 85'
84'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Yellow Card at 84'
84'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Foul at 84'
84'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 84'
84'
Lucas Rodríguez (Argentinos Juniors) Throw In at 84'
83'
Lucas Rodríguez (Argentinos Juniors) Throw In at 83'
83'
Lucas Rodríguez (Argentinos Juniors) Throw In at 83'
83'
Adrian Jose Gabbarini (Argentinos Juniors) Free Kick at 83'
82'
Lucas Wilchez (Tigre) Offside at 82'
82'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 82'
82'
Martín Galmarini (Tigre) Blocked Pass at 82'
81'
Agustín Pelletieri (Tigre) Free Kick at 81'
81'
Lucas Rodríguez (Argentinos Juniors) Substitution at 81'
81'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Foul at 81'
81'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 81'
79'
Kevin Itabel (Tigre) Free Kick at 79'
79'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Foul at 79'
79'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 79'
78'
Sebastian Rincón (Tigre) Substitution at 78'
77'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Free Kick at 77'
77'
Federico González (Tigre) Foul at 77'
77'
Lucas Cano (Argentinos Juniors) Shot Off Target at 77'
77'
Reinaldo Lenis (Argentinos Juniors) Assists Shot at 77'
75'
Reinaldo Lenis (Argentinos Juniors) Goal at 75'
75'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Assists Shot at 75'
74'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Corner Kick at 74'
74'
Patricio Matricardi (Argentinos Juniors) Free Kick at 74'
74'
Martín Galmarini (Tigre) Handball at 74'
74'
Argentinos Juniors - handball
73'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 73'
72'
Lucas Wilchez (Tigre) Blocked Pass at 72'
72'
Javier García (Tigre) Free Kick at 72'
72'
Kevin Itabel (Tigre) Substitution at 72'
71'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Free Kick at 71'
71'
Erik Godoy (Tigre) Foul at 71'
70'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Throw In at 70'
70'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 70'
70'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Free Kick at 70'
69'
Lucas Cano (Argentinos Juniors) Substitution at 69'
68'
Leandro González Pirez (Tigre) Foul at 68'
68'
Reinaldo Lenis (Argentinos Juniors) Shot Blocked at 68'
68'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Assists Shot at 68'
68'
Adrian Jose Gabbarini (Argentinos Juniors) Free Kick at 68'
68'
Martín Galmarini (Tigre) Offside at 68'
67'
Luciano Cabral (Argentinos Juniors) Corner Kick at 67'
67'
Erik Godoy (Tigre) Corner Kick at 67'
67'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Corner Kick at 67'
66'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Shot Off Target at 66'
66'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Assists Shot at 66'
66'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 66'
65'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Free Kick at 65'
64'
Martín Galmarini (Tigre) Foul at 64'
64'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 64'
63'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 63'
62'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 62'
61'
Horacio Orzan (Tigre) Free Kick at 61'
61'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Foul at 61'
60'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Free Kick at 60'
60'
Horacio Orzan (Tigre) Yellow Card at 60'
60'
Horacio Orzan (Tigre) Foul at 60'
59'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Shot Off Target at 59'
59'
Luciano Cabral (Argentinos Juniors) Assists Shot at 59'
59'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Corner Kick at 59'
59'
Javier García (Tigre) Corner Kick at 59'
59'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Shot Hit Woodwork at 59'
59'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Assists Shot at 59'
59'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 59'
59'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 59'
58'
Erik Godoy (Tigre) Free Kick at 58'
58'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Foul at 58'
58'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 58'
57'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Shot Off Target at 57'
57'
Luciano Cabral (Argentinos Juniors) Assists Shot at 57'
55'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 55'
55'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 55'
55'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 55'
55'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 55'
55'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Free Kick at 55'
55'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Foul at 55'
55'
Lucas Wilchez (Tigre) Free Kick at 55'
54'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Foul at 54'
54'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 54'
54'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 54'
53'
Martín Galmarini (Tigre) Goal at 53'
53'
Lucas Wilchez (Tigre) Assists Shot at 53'
52'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 52'
51'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 51'
51'
Horacio Orzan (Tigre) Shot Off Target at 51'
51'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Free Kick at 51'
50'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Foul at 50'
50'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 50'
50'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 50'
48'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 48'
45'
Lucas Wilchez (Tigre) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Halftime
45'
Horacio Orzan (Tigre) Throw In at 46'
45'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 46'
45'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 45'
45'
Horacio Orzan (Tigre) Throw In at 45'
45'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 45'
44'
Reinaldo Lenis (Argentinos Juniors) Shot On Target at 44'
44'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Assists Shot at 44'
44'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Free Kick at 44'
44'
Erik Godoy (Tigre) Offside at 44'
43'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 43'
43'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 43'
42'
Horacio Orzan (Tigre) Corner Kick at 42'
42'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Corner Kick at 42'
41'
Leandro González Pirez (Tigre) Free Kick at 41'
41'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Foul at 41'
41'
Agustín Pelletieri (Tigre) Shot On Target at 41'
40'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 40'
39'
Martín Galmarini (Tigre) Free Kick at 39'
39'
Patricio Matricardi (Argentinos Juniors) Foul at 39'
39'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 39'
39'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 39'
38'
Federico González (Tigre) Shot Off Target at 38'
38'
Horacio Orzan (Tigre) Assists Shot at 38'
38'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 38'
37'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 37'
37'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 37'
37'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 37'
36'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Free Kick at 36'
36'
Carlos Luna (Tigre) Foul at 36'
36'
Reinaldo Lenis (Argentinos Juniors) Shot Blocked at 36'
36'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Assists Shot at 36'
35'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 35'
35'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Shot Blocked at 35'
34'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 34'
34'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 34'
33'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Goal at 33'
33'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Shot On Target at 33'
33'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Free Kick at 33'
33'
Facundo Sánchez (Tigre) Foul at 33'
32'
Javier García (Tigre) Free Kick at 32'
31'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Yellow Card at 31'
31'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Foul at 31'
31'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Free Kick at 31'
31'
Carlos Luna (Tigre) Foul at 31'
31'
Horacio Orzan (Tigre) Throw In at 31'
30'
Leandro González Pirez (Tigre) Free Kick at 30'
30'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Foul at 30'
29'
Miguel Angel Torrén (Argentinos Juniors) Free Kick at 29'
29'
Federico González (Tigre) Foul at 29'
28'
Javier García (Tigre) Free Kick at 28'
28'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Offside at 28'
27'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 27'
25'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Free Kick at 25'
25'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Foul at 25'
25'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Free Kick at 25'
25'
Martín Galmarini (Tigre) Foul at 25'
25'
Horacio Orzan (Tigre) Blocked Pass at 25'
24'
Martín Galmarini (Tigre) Blocked Pass at 24'
24'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 24'
24'
Facundo Sánchez (Tigre) Free Kick at 24'
23'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Foul at 23'
22'
Patricio Matricardi (Argentinos Juniors) Corner Kick at 22'
22'
Carlos Luna (Tigre) Corner Kick at 22'
22'
Carlos Luna (Tigre) Blocked Pass at 22'
22'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 22'
21'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 21'
21'
Reinaldo Lenis (Argentinos Juniors) Shot Blocked at 21'
21'
Patricio Matricardi (Argentinos Juniors) Assists Shot at 21'
20'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Corner Kick at 20'
20'
Facundo Sánchez (Tigre) Blocked Pass at 20'
19'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Shot Off Target at 19'
19'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Assists Shot at 19'
19'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Corner Kick at 19'
19'
Facundo Sánchez (Tigre) Corner Kick at 19'
19'
Facundo Sánchez (Tigre) Shot Blocked at 19'
19'
Federico González (Tigre) Assists Shot at 19'
18'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 18'
17'
Luciano Cabral (Argentinos Juniors) Free Kick at 17'
17'
Leandro González Pirez (Tigre) Foul at 17'
16'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 16'
16'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 16'
15'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Shot On Target at 15'
14'
Agustín Pelletieri (Tigre) Blocked Pass at 14'
14'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 14'
13'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Free Kick at 13'
13'
Horacio Orzan (Tigre) Foul at 13'
13'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 13'
12'
Matías Giménez (Argentinos Juniors) Throw In at 12'
12'
Agustín Pelletieri (Tigre) Blocked Pass at 12'
12'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 12'
12'
Cristian Ledesma (Argentinos Juniors) Free Kick at 12'
12'
Agustín Pelletieri (Tigre) Foul at 12'
11'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 11'
11'
Leandro González Pirez (Tigre) Free Kick at 11'
11'
Lautaro Rinaldi (Argentinos Juniors) Foul at 11'
10'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 10'
10'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Blocked Pass at 10'
9'
Martín Galmarini (Tigre) Throw In at 9'
9'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 9'
8'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Free Kick at 8'
7'
Carlos Luna (Tigre) Foul at 7'
7'
Germán Basualdo (Argentinos Juniors) Shot Blocked at 7'
6'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Corner Kick at 6'
6'
Carlos Luna (Tigre) Corner Kick at 6'
6'
Luciano Cabral (Argentinos Juniors) Corner Kick at 6'
6'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 6'
6'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 6'
5'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Free Kick at 5'
5'
Facundo Sánchez (Tigre) Foul at 5'
5'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Throw In at 5'
5'
Joaquín Laso (Argentinos Juniors) Throw In at 5'
4'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 4'
4'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 4'
3'
Ángel Garré (Argentinos Juniors) Throw In at 3'
2'
Miguel Angel Torrén (Argentinos Juniors) Free Kick at 2'
2'
Leandro González Pirez (Tigre) Offside at 2'
2'
Patricio Matricardi (Argentinos Juniors) Free Kick at 2'
2'
Horacio Orzan (Tigre) Foul at 2'
1'
Carlos Luna (Tigre) Shot Off Target at 1'
1'
Facundo Sánchez (Tigre) Assists Shot at 1'
Kickoff
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Eu
France
Belgium
01/07/2024 18:00
X
Primera Division
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Tipp des Tages
Br1
Palmeiras
Corinthians
02/07/2024 01:00
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα