Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
59
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
57
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
350
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
688
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
113
Αμερική
149
Αφρική
6
Ασία
72
Αυστραλία
45
Διεθνές
8
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
4
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
4
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
6
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
2
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
4
Serie A
10
Serie C
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
1
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
11
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
3
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
2
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
3
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
4
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
2
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
5
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
12
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
6
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
4
1. Deild
1
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
2. Division
5
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
Uzbek Cup
6
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
1
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
3
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
San Martin San Juan
5'
Raúl Iberbia
29'
Erick Aparicio
80'
Nicolas Pelaitay
1 :
0
Full-time
Arsenal Sarandi
Marcos Curado
68'
Esteban Andrada
90'
Venue:
Estadio Hilario Sánchez Rodriguez
1
Ardente
2
Mattia
27
Vera
31
Iberbia
40
Gómez
45'
18
Pinedo
77'
22
Aparicio
23
Navarro
35
Pelaitay
20
Bueno
56'
34
Vitti
31
Andrada
3
Sarulyte
4
Curado
73'
20
Sánchez
22
Zaldivia
5
Marcone
77'
14
Lértora
28
Lopez
39
Muñoz
45'
23
Carrera
36
Silva
Substitutions
56'
Marcos Gelabert
77'
Matías Fissore
45'
Marcos Figueroa
Substitutes
Leonardo Andrés Corti
Damián Ledesma
Javier Capelli
Marcos Gelabert
Matías Fissore
Marcos Figueroa
Javier Toledo
Substitutions
Ezequiel Ruíz
45'
Miguel Eduardo Caneo
73'
Federico Rasic
77'
Substitutes
Oscar Limia
Daniel Rosero Valencia
Federico Milo
Gonzalo Giménez
Ezequiel Ruíz
Miguel Eduardo Caneo
Federico Rasic
6
Shots total
9
2
Shots on goal
4
54%
Possession
46%
8
Corners
7
2
Offsides
1
14
Fouls
17
4
Saves
1
Luis Ardente
G
2
4
Juan Mattia
CD-R
1
Renzo Vera
CD-L
2
2
Raúl Iberbia
LB
1
José Gómez
RB
1
Gustavo Pinedo
RM
1
1
Erick Aparicio
LM
1
3
4
2
2
Sebastián Navarro
CM-L
Nicolas Pelaitay
CM-R
4
3
1
Carlos Bueno
F
1
1
1
2
Pablo Vitti
RCF
1
Leonardo Andrés Corti
G
Damián Ledesma
M
Javier Capelli
M
Marcos Gelabert
M
1
2
1
Matías Fissore
M
1
Marcos Figueroa
F
2
1
1
Javier Toledo
F
Esteban Andrada
G
1
1
1
Matías Sarulyte
CD-L
1
1
Marcos Curado
RB
3
2
1
Salvador Sánchez
LB
Matías Zaldivia
CD-R
2
1
Iván Marcone
CM-L
1
Federico Lértora
CM-R
1
1
Ramiro Lopez
LM
2
1
Fabian Muñoz
RM
1
2
1
Ramiro Carrera
CF-R
1
1
Santiago Silva
CF-L
2
3
4
Oscar Limia
G
Daniel Rosero Valencia
D
Federico Milo
D
Gonzalo Giménez
M
Ezequiel Ruíz
M
2
1
1
1
Miguel Eduardo Caneo
M
2
Federico Rasic
F
4
1
Commentary
90'
End Regular Time
90'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Foul at 93'
90'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 93'
90'
Federico Rasic (Arsenal de Sarandí) Foul at 93'
90'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 93'
90'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Throw In at 92'
90'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 91'
90'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Yellow Card at 90'
90'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 90'
90'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Foul at 90'
90'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 90'
90'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Corner Kick at 90'
90'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 90'
89'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Foul at 89'
89'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Free Kick at 89'
88'
Federico Rasic (Arsenal de Sarandí) Foul at 88'
88'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Free Kick at 88'
87'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Foul at 87'
86'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 86'
86'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Foul at 86'
85'
Juan Mattia (San Martín de San Juan) Free Kick at 85'
85'
Federico Rasic (Arsenal de Sarandí) Foul at 85'
85'
Miguel Eduardo Caneo (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 85'
84'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Handball at 84'
84'
Arsenal de Sarandí - handball
83'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 83'
83'
Matías Fissore (San Martín de San Juan) Assists Shot at 83'
83'
Matías Fissore (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 83'
82'
Ezequiel Ruíz (Arsenal de Sarandí) Throw In at 82'
82'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 82'
82'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Foul at 82'
82'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 82'
81'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 81'
80'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 80'
80'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Yellow Card at 80'
80'
Federico Rasic (Arsenal de Sarandí) Foul at 80'
80'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 80'
79'
Matías Fissore (San Martín de San Juan) Foul at 79'
79'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Throw In at 79'
78'
Miguel Eduardo Caneo (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 78'
78'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 78'
77'
Federico Rasic (Arsenal de Sarandí) Substitution at 77'
77'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Foul at 77'
77'
Matías Fissore (San Martín de San Juan) Substitution at 77'
76'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 76'
76'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Assists Shot at 76'
76'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 76'
75'
Ezequiel Ruíz (Arsenal de Sarandí) Foul at 75'
75'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 75'
74'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 74'
73'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 73'
73'
Miguel Eduardo Caneo (Arsenal de Sarandí) Substitution at 73'
73'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 73'
73'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Foul at 73'
72'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Corner Kick at 72'
72'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 72'
71'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Free Kick at 71'
71'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Foul at 71'
71'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 71'
71'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 71'
70'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Free Kick at 70'
69'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Foul at 69'
69'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 69'
69'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Offside at 69'
69'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Free Kick at 69'
68'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 68'
68'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Foul at 68'
66'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 66'
65'
Ezequiel Ruíz (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 65'
65'
Iván Marcone (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 65'
65'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 65'
62'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Corner Kick at 62'
62'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 62'
62'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 62'
62'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 62'
61'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Shot Blocked at 61'
60'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Handball at 60'
60'
Arsenal de Sarandí - handball
60'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Shot Blocked at 60'
59'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Foul at 59'
59'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Throw In at 59'
57'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 57'
57'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 57'
56'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 56'
56'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 56'
56'
Marcos Gelabert (San Martín de San Juan) Substitution at 56'
56'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 56'
55'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Free Kick at 55'
54'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Offside at 54'
54'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Free Kick at 54'
54'
Ezequiel Ruíz (Arsenal de Sarandí) Yellow Card at 54'
54'
Ezequiel Ruíz (Arsenal de Sarandí) Foul at 54'
53'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Corner Kick at 53'
53'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 53'
53'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 53'
53'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 53'
53'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 53'
52'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 52'
51'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 51'
51'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 51'
51'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Foul at 51'
51'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Shot On Target at 51'
51'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Assists Shot at 51'
51'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Throw In at 51'
50'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 50'
49'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 49'
49'
Pablo Vitti (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 49'
49'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 49'
49'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 49'
48'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Shot Off Target at 48'
48'
José Gómez (San Martín de San Juan) Assists Shot at 48'
47'
Sebastián Navarro (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 47'
47'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 47'
47'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 47'
47'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 47'
45'
Ezequiel Ruíz (Arsenal de Sarandí) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Marcos Figueroa (San Martín de San Juan) Substitution at 45'
45'
Halftime
45'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 47'
45'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 47'
45'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Corner Kick at 47'
45'
José Gómez (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 46'
45'
Matías Sarulyte (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 46'
45'
Luis Ardente (San Martín de San Juan) Free Kick at 46'
45'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Foul at 45'
44'
Gustavo Pinedo (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 44'
43'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Free Kick at 43'
43'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Foul at 43'
43'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Throw In at 43'
41'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 41'
41'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Throw In at 41'
40'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 40'
40'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 40'
40'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 40'
40'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 40'
39'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 39'
39'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Corner Kick at 39'
38'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 38'
38'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 38'
38'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 38'
38'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 38'
37'
José Gómez (San Martín de San Juan) Throw In at 37'
35'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 35'
34'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Foul at 34'
33'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 33'
33'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 33'
32'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 32'
31'
Federico Lértora (Arsenal de Sarandí) Shot Off Target at 31'
31'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 31'
31'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 31'
31'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Foul at 31'
31'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 31'
30'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 30'
29'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Goal at 29'
29'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Assists Shot at 29'
28'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 28'
27'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 27'
26'
Santiago Silva (Arsenal de Sarandí) Shot On Target at 26'
26'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Assists Shot at 26'
26'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 26'
25'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 25'
23'
Carlos Bueno (San Martín de San Juan) Offside at 23'
22'
José Gómez (San Martín de San Juan) Free Kick at 22'
21'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Foul at 21'
21'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Corner Kick at 21'
21'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 21'
21'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Free Kick at 21'
20'
Matías Zaldivia (Arsenal de Sarandí) Foul at 20'
19'
Ramiro Carrera (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 19'
18'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 18'
18'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Corner Kick at 18'
18'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 18'
16'
Juan Mattia (San Martín de San Juan) Free Kick at 16'
16'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Foul at 16'
16'
Esteban Andrada (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 16'
15'
Nicolas Pelaitay (San Martín de San Juan) Foul at 15'
13'
Pablo Vitti (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 13'
12'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Corner Kick at 12'
12'
Fabian Muñoz (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 12'
11'
Ramiro Lopez (Arsenal de Sarandí) Free Kick at 11'
10'
Renzo Vera (San Martín de San Juan) Foul at 10'
10'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 10'
9'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 9'
9'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Throw In at 9'
8'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Throw In at 8'
7'
Juan Mattia (San Martín de San Juan) Throw In at 7'
7'
Iván Marcone (Arsenal de Sarandí) Blocked Pass at 7'
5'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Yellow Card at 5'
4'
Iván Marcone (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 4'
4'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Corner Kick at 4'
4'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Throw In at 4'
4'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Throw In at 4'
3'
Erick Aparicio (San Martín de San Juan) Throw In at 3'
2'
Salvador Sánchez (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 2'
2'
Gustavo Pinedo (San Martín de San Juan) Shot Blocked at 2'
2'
Pablo Vitti (San Martín de San Juan) Assists Shot at 2'
1'
Marcos Curado (Arsenal de Sarandí) Corner Kick at 1'
1'
Raúl Iberbia (San Martín de San Juan) Corner Kick at 1'
1'
Gustavo Pinedo (San Martín de San Juan) Blocked Pass at 1'
Kickoff
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Ie1
Shamrock Rovers
Dundalk FC
04/07/2024 21:00
1
Primera Division
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Tipp des Tages
Us1
Colorado Rapids
Sporting Kansas City
05/07/2024 03:30
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα