Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
287
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
23
Προβλέψεις για αύριο
283
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
680
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
74
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
96
Αμερική
153
Αφρική
6
Ασία
61
Αυστραλία
6
Διεθνές
12
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
5
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
3
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
1
Northern Nsw
2
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
34
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
11
Supercopa
Brasileiro U20
11
Carioca U20
6
Mineiro U20
6
Paranaense U19
Paulista U20
6
Brasileiro Women
1
Paulista Women
3
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
1
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
1
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
3
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
8
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
7
J2-League
3
J3-League
2
Football League
5
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
1
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
7
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
3
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
1
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
4
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
1
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
2
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
3
1. Deild
2
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
1
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
4
K-League 2
5
National League
2
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
6
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
1
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
6
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
2
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
4
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
3
Ykkosliiga
4
Kakkonen
9
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
11
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις 30.06.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
30.06.2024
Us2
CS Switchbacks
Monterey Bay
30/06/2024 03:00
36
43
21
X
17°
-
Us2
San Antonio FC
New Mexico United
30/06/2024 03:00
29
56
15
X
23°
-
Us2
Orange County SC
Oakland Roots
30/06/2024 04:00
42
35
23
1
21°
-
Mn1
Bayanzürkh Sporting
Khangarid
30/06/2024 04:15
8
41
51
2
22°
-
Us1
Vancouver Whitecaps
Saint Louis City
30/06/2024 04:30
29
50
21
X
16°
-
Us1
Los Angeles FC
Colorado Rapids
30/06/2024 04:30
37
27
36
1
24°
-
Us1
Portland Timbers
Minnesota United
30/06/2024 04:30
47
26
28
1
20°
-
Us1
San Jose Earthquakes
Los Angeles Galaxy
30/06/2024 04:30
20
50
30
X
26°
-
Us1
Seattle Sounders
Chicago Fire
30/06/2024 04:30
41
52
7
X
15°
-
Us2
Las Vegas Lights
Pittsburgh Riverhounds
30/06/2024 04:30
39
38
23
1
35°
-
Us2
Sacramento Republic
Hartford Athletic
30/06/2024 05:00
38
46
16
X
29°
-
AuA
Yoogali
Cooma Tigers
30/06/2024 05:15
12
30
58
2
12°
-
Jp2
Blaublitz Akita
Montedio Yamagata
30/06/2024 06:00
25
43
31
X
24°
-
AuT
South Hobart
Devonport City
30/06/2024 06:00
28
30
42
2
5°
-
Jp4
MIO Biwako Kusatsu
Reinmeer Aomori FC
30/06/2024 06:00
28
42
30
X
23°
-
Jp4
TIAMO Hirakata
Veertien Mie
30/06/2024 06:00
28
45
28
X
25°
-
AuN
Newcastle Olympic
Broadmeadow
30/06/2024 06:30
15
37
48
2
15°
-
AuN
Weston Bears
Charlestown City
30/06/2024 06:30
29
36
35
X
6°
-
AuN
Rockdale City Suns
Hills Brumbies
30/06/2024 07:00
55
18
27
1
12°
-
Jp4
Verspah Oita
Yokogawa Musashino
30/06/2024 07:00
33
45
21
X
31°
-
Jp4
Kochi United SC
Briobecca Urayasu
30/06/2024 07:00
36
49
16
X
24°
-
AuA
O'Connor Knights
Cooma Tigers
30/06/2024
28
38
33
X
6°
-
Postp.
AuA
Gungahlin United
O'Connor Knights
30/06/2024 07:00
38
30
32
1
6°
-
Mn1
FC Ulaanbaatar
Erchim
30/06/2024 07:15
47
36
16
1
21°
-
Mn1
Tuv Azarganuud
Khoromkhon Club
30/06/2024 07:15
38
34
28
1
21°
-
AuV
South Melbourne
Oakleigh Cannons
30/06/2024 08:00
38
22
40
2
11°
-
Jp4
Sony Sendai
Suzuka Unlimited
30/06/2024 08:00
33
47
20
X
23°
-
Kr3
Daegu II
Hwaseong FC
30/06/2024 09:00
31
28
41
2
27°
-
Kr3
Siheung Citizen
Pocheon FC
30/06/2024 09:00
25
51
24
X
23°
-
Ph1
Loyola Meralco Sparks
Ceres
30/06/2024 09:00
34
20
46
2
32°
-
Tw1
AC Taipei
Ming Chuan University
30/06/2024 09:30
44
38
19
1
32°
-
Tw1
Taichung Futuro
Taiwan Power Co.
30/06/2024 09:30
35
37
28
X
32°
-
Tw1
Hang Yuen FC
Tainan City
30/06/2024 09:30
10
27
63
2
30°
-
Cn3
Shangyu Pterosaur
Shanghai Port II
30/06/2024 10:00
44
36
20
1
35°
-
CnW
Beijing Baxy W
Zhejiang Hangzhou W
30/06/2024 10:00
19
54
27
X
37°
-
Cn3
Hubei Chufeng Heli
Tai'an Tiankuang
30/06/2024 10:30
21
62
16
X
28°
-
Jp1
Gamba Osaka
Machida Zelvia
30/06/2024 11:00
13
50
36
X
20°
-
Jp1
Cerezo Osaka
Nagoya Grampus
30/06/2024 11:00
36
35
29
1
20°
-
Jp2
Shimizu S-Pulse
Fagiano Okayama
30/06/2024 11:00
31
57
12
X
23°
-
Kr1
Pohang Steelers
Ulsan Hyundai
30/06/2024 11:00
11
60
29
X
27°
-
Cn3
Guangdong GZ-Power
Hainan Star
30/06/2024 11:00
53
31
16
1
34°
-
Jp3
FC Imabari
Kamatamare Sanuki
30/06/2024 11:00
38
44
17
X
22°
-
Jp3
Ryukyu
Zweigen Kanazawa
30/06/2024 11:00
15
46
39
X
29°
-
Mn1
Bavarians
SP Falcons
30/06/2024 11:15
20
14
66
2
20°
-
Jp1
Urawa Red Diamonds
Jubilo Iwata
30/06/2024 11:30
38
35
26
1
28°
-
Jp1
FC Tokyo
Avispa Fukuoka
30/06/2024 11:30
15
40
45
2
27°
-
Ee2
Levadia II Tallinn
Flora Tallinn II
30/06/2024 11:30
25
22
53
2
21°
-
Cn3
Quanzhou Yaxin
Guangxi Hengchen
30/06/2024 11:30
12
42
45
2
28°
-
Ph1
Kaya FC
Stallion FC
30/06/2024 11:45
46
27
26
1
28°
-
Jp1
Shonan Bellmare
Kyoto Sanga
30/06/2024 12:00
23
59
18
X
25°
-
Jp1
Vissel Kobe
Kashima Antlers
30/06/2024 12:00
29
44
27
X
23°
-
Jp1
Sagan Tosu
Kashiwa Reysol
30/06/2024 12:00
49
29
23
1
25°
-
Sg1
Tampines Rovers
Hougang United
30/06/2024 12:00
64
22
14
1
27°
-
Jp2
JEF United Chiba
Kagoshima United
30/06/2024 12:00
45
42
13
1
25°
-
Vn1
The Cong
Song Lam Nghe An
30/06/2024 12:00
38
36
26
1
32°
-
Vn1
Ha Noi FC
Binh Duong FC
30/06/2024 12:00
51
30
19
1
32°
-
Vn1
Hoang Anh Gia Lai
Hai Phong FC
30/06/2024 12:00
21
40
39
X
32°
-
Vn1
Sanna Khanh Hoa
Ho Chi Minh
30/06/2024 12:00
17
49
35
X
28°
-
Vn1
Binh Dinh FC
Cong an Nhan dan
30/06/2024 12:00
31
34
35
2
-
Vn1
Quang Nam FC
Nam Dinh FC
30/06/2024 12:00
31
43
26
X
32°
-
Vn1
Hong Linh Ha Tinh
Thanh Hoa FC
30/06/2024 12:00
28
41
31
X
30°
-
Cn1
Qingdao West Coast
Shanghai Shenhua
30/06/2024 12:00
4
33
63
2
24°
-
Kr1
Gwangju FC
Jeju United
30/06/2024 12:00
24
45
31
X
22°
-
Kr1
Incheon United
Gangwon FC
30/06/2024 12:00
21
52
27
X
22°
-
Kr2
Suwon Bluewings
Ansan Greeners
30/06/2024 12:00
27
61
13
X
22°
-
Kr2
Bucheon FC 1995
FC Anyang
30/06/2024 12:00
20
44
36
X
22°
-
Mo1
CD Lun Lok
Chao Pak Kei
30/06/2024 12:00
2
52
46
X
29°
-
COS
Kenya
Comoros
30/06/2024 12:00
40
37
23
1
36°
-
Tw1
Tatung FC
Taipei Vikings
30/06/2024 12:30
35
56
10
X
30°
-
Se2
Landskrona BoIS
Östersunds FK
30/06/2024 13:00
24
54
23
X
15°
-
Se4
FC Rosengard
Torslanda IK
30/06/2024 13:00
31
45
24
X
15°
-
Mu1
Grande Riviere Sud Est
ASRR
30/06/2024 13:00
2
49
49
2
23°
-
Mu1
Chebel Citizens
Entente Boulet Rouge
30/06/2024 13:00
42
4
54
2
22°
-
Ke2
Gusii
Kajiado
30/06/2024 13:00
26
50
23
X
24°
-
Ke2
Migori Youth
Rainbow
30/06/2024 13:00
33
58
9
X
27°
-
Ke2
Mathare United
Coast Stima
30/06/2024 13:00
26
39
35
X
23°
-
Ke2
Assad
Naivas
30/06/2024 13:00
11
39
50
2
26°
-
Ke2
Silibwet
Nairobi United
30/06/2024 13:00
9
47
43
X
22°
-
Ke2
Vihiga Bullets
Mara Sugar
30/06/2024 13:00
15
28
57
2
24°
-
Ke2
Kibera Black Stars
Kisumu All Stars
30/06/2024 13:00
20
35
45
2
23°
-
Ke2
MCF
Darajani Gogo
30/06/2024 13:00
34
45
20
X
23°
-
Cn2
Qingdao Red Lions
Heilongjiang Lava
30/06/2024 13:30
32
43
25
X
24°
-
Cn2
Yunnan Yukun
Shenyang City
30/06/2024 13:30
38
41
21
X
21°
-
Cn2
Dongguan United
Yanbian Fude
30/06/2024 13:30
27
40
33
X
-
Cn2
Shanghai Jiading
Dalian Zhixing
30/06/2024 13:30
32
38
30
X
24°
-
Cn3
Guangxi Lanhang
Shenzhen Juniors
30/06/2024 13:30
16
62
22
X
27°
-
Cn3
Nantong Haimen
Xi'an Ronghai
30/06/2024 13:30
23
68
8
X
25°
-
Cn1
Changchun YaTai
Qingdao Jonoon
30/06/2024 13:35
23
49
28
X
27°
-
Cn1
Meizhou Wuhua
Henan Jianye
30/06/2024 13:35
36
51
14
X
28°
-
Cn1
Chengdu Qianbao
Shijiazhuang
30/06/2024 13:35
51
40
9
1
23°
-
CnW
Jiangsu Huatai W
Chongqing Yongchuan W
30/06/2024 13:35
41
52
7
X
25°
-
CnW
Shandong Huangming W
Guangdong Haiyin W
30/06/2024 13:35
38
34
28
1
26°
-
Cn1
Beijing Guoan
Shandong Luneng
30/06/2024 14:00
23
34
44
2
35°
-
Et1
Hambericho Durame
Wolkite Ketema
30/06/2024 14:00
44
44
12
1
21°
-
Et1
Shashemene Kenema
Ethiopia Nigd Bank
30/06/2024 14:00
8
54
38
X
22°
-
Mo1
Benfica de Macau
Hang Sai SC
30/06/2024 14:00
45
48
7
X
29°
-
So1
Badbaado
Mogadishu City
30/06/2024 14:30
34
35
31
X
27°
-
Mw1
Azam Tigers
Mighty Wanderers
30/06/2024 14:30
13
49
38
X
-
Mw1
Chitipa United
Creck
30/06/2024 14:30
40
31
29
1
22°
-
Mw1
CIVO United
Silver Strikers
30/06/2024 14:30
27
28
46
2
22°
-
Mw1
Dedza Dynamos
Karonga United
30/06/2024 14:30
41
31
28
1
21°
-
Ph1
Davao Aguilas
Maharlika FC
30/06/2024 14:30
36
31
33
1
22°
-
Kg1
Alga Bishkek
FC Talant
30/06/2024 14:30
26
31
43
2
20°
-
Kg1
FC Alay Osh
Kara-Balta
30/06/2024 14:30
40
52
8
X
36°
-
No1
Viking FK
Rosenborg BK
30/06/2024 15:00
38
34
27
1
14°
-
Fi1
IF Gnistan
EIF Ekenas
30/06/2024 15:00
24
53
23
X
16°
-
Fi1
IFK Mariehamn
HJK Helsinki
30/06/2024 15:00
30
37
34
X
16°
-
Se2
Örgryte IS
Skovde AIK
30/06/2024 15:00
21
42
37
X
16°
-
Se2
Trelleborgs FF
Östers IF
30/06/2024 15:00
24
54
22
X
16°
-
Kz1
Yelimay Semey
FC Zhetysu
30/06/2024 15:00
34
46
20
X
26°
-
Lt1
Transinvest
DFK Dainava
30/06/2024 15:00
27
42
31
X
28°
-
By1
FK Slutsk
FK Minsk
30/06/2024 15:00
29
39
32
X
28°
-
By2
Torpedo BelAZ II
Shakhtyor Petrikov
30/06/2024 15:00
30
38
32
X
27°
-
Fi3
GBK Kokkola
JPS
30/06/2024 15:00
26
54
19
X
18°
-
Zw1
Hwange Colliery
Bikita Minerals
30/06/2024 15:00
32
42
26
X
26°
-
Zw1
Dynamos FC
Green Fuel
30/06/2024 15:00
39
36
26
1
20°
-
Zw1
TelOne FC
Platinum FC
30/06/2024 15:00
9
57
34
X
20°
-
Zw1
Chegutu Pirates
Arenel Movers
30/06/2024 15:00
38
36
26
1
22°
-
Zw1
Chicken Inn
Herentals FC
30/06/2024 15:00
42
56
2
X
20°
-
COS
Zambia
Zimbabwe
30/06/2024 15:00
18
48
34
X
23°
-
Περισσ.
2024-06-30
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
By1
Neman Grodno
FK Smorgon
29/06/2024 17:00
1
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
41
20
12
5
3
17
2
FC Cincinnati
39
19
12
3
4
9
3
New York Red Bulls
34
20
9
7
4
9
4
New York City FC
32
20
10
2
8
5
5
Charlotte FC
32
20
9
5
6
3
6
Columbus Crew
30
17
8
6
3
12
7
Nashville SC
26
19
6
8
5
0
8
Toronto FC
24
20
7
3
10
-7
9
Atlanta United
21
19
5
6
8
2
10
Orlando City SC
21
20
5
6
9
-10
11
Philadelphia Union
20
19
4
8
7
0
12
DC United
19
20
4
7
9
-11
13
New England Revolution
19
17
6
1
10
-13
14
Montreal Impact
19
19
4
7
8
-15
15
Chicago Fire
18
19
4
6
9
-11
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
37
20
10
7
3
17
2
Los Angeles FC
37
19
11
4
4
15
3
Los Angeles Galaxy
37
20
10
7
3
11
4
Colorado Rapids
31
20
9
4
7
6
5
Minnesota United
29
19
8
5
6
2
6
Portland Timbers
27
20
7
6
7
3
7
Houston Dynamo
27
19
7
6
6
3
8
Austin FC
27
20
7
6
7
-5
9
Seattle Sounders
25
20
6
7
7
2
10
Vancouver Whitecaps
25
18
7
4
7
2
11
FC Dallas
20
19
5
5
9
-4
12
Saint Louis City
19
19
3
10
6
-7
13
Sporting Kansas City
14
20
3
5
12
-13
14
San Jose Earthquakes
11
19
3
2
14
-22
Tipp des Tages
Us1
Nashville SC
Inter Miami CF
30/06/2024 02:30
2
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα