Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
52
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
20
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
209
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
558
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
95
Amerykański
94
Afrykanin
1
Azjatycki
64
Australijski
38
Międzynarodowy
4
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
2
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
12
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
4
Serie C
4
Serie D
15
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
3
Brasileiro U20
10
Carioca U20
6
Mineiro U20
1
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
1
Paulista Women
2
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
1
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
1
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
5
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
1
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
5
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
1
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
2
Malawi
>
Super League
1
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
9
1. Division
2. Division
1
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
6
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
1
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
1
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
1
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
1
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
json_m
Prognoza
Defensa y Justicia Res.
-
Newell's Old Boys Res.
23°C
L
L
L
W
L
L
07/11/2023 15:00 GMT
X
3 - 2
FT
D
D
L
L
D
L
Argentyna Reserve League
<
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Handicap azjatycki
>
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
31
43
26
X
1 - 1
2.23
23°
2.90
3.00
2.90
2.38
no
no
no
FT
3 - 2
(2 - 1)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Poniżej/Powyżej
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
55
45
Poniżej
1 - 1
2.23
23°
1.53
1.53
2.38
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Pierwsza połowa prawdopodobieństwo w %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
25
47
28
X
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT
Prog
FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
20%
X
X
1 - 1
23°
4.33
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
50
50
Nie
1 - 1
2.23
23°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
74%
X1
1 - 1
2.23
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
69%
Goście +0.25
1 - 1
2.23
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 41, 2nd Phase Group B
ArR
Defensa y Justicia Res.
Newell's Old Boys Res.
07/11/2023 15:00
1 - 1
2.23
23°
FT
3 - 2
(2 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
12/02
2023
Newell's Old Boys Res.
2 - 4
(1 - 3)
Defensa y Justicia Res.
ArR
24/07
2022
Defensa y Justicia Res.
1 - 2
(0 - 2)
Newell's Old Boys Res.
ArR
10/02
2022
Newell's Old Boys Res.
2 - 0
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
24/08
2021
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(1 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
12/03
2021
Defensa y Justicia Res.
2 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
08/11
2019
Newell's Old Boys Res.
1 - 1
(0 - 1)
Defensa y Justicia Res.
ArR
12/11
2018
Newell's Old Boys Res.
1 - 0
( - )
Defensa y Justicia Res.
ArR
Defensa y Justicia Res.
2
33%
Remisy
2
33%
Newell's Old Boys Res.
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,2,3,7],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_701":[2,2,3,7],"lg_701_6":[2,2,2,6]}
Klasyfikacja 07/11/2023
1st Phase
1st Phase
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vélez Sársfield Res.
68
27
21
5
1
59
16
43
2
Belgrano Córdoba Res.
54
27
17
3
7
40
20
20
3
Racing Club Res.
52
27
16
4
7
33
25
8
4
River Plate Res.
51
27
16
3
8
44
29
15
5
Lanús Res.
47
27
15
2
10
35
29
6
6
Argentinos Juniors Res.
45
27
13
6
8
40
23
17
7
Talleres Córdoba Res.
45
27
13
6
8
41
35
6
8
San Lorenzo Res.
45
27
13
6
8
29
25
4
9
Independiente Res.
43
27
12
7
8
43
28
15
10
Tigre Res.
43
27
13
4
10
37
25
12
11
Rosario Central Res.
42
27
12
6
9
45
37
8
12
Newell's Old Boys Res.
39
27
10
9
8
30
19
11
13
Estudiantes La Plata Res.
39
27
11
6
10
32
27
5
14
Boca Juniors Res.
39
27
9
12
6
26
21
5
15
Defensa y Justicia Res.
35
27
10
5
12
41
40
1
16
Banfield Res.
35
27
9
8
10
31
39
-8
17
Huracán Res.
34
27
8
10
9
32
34
-2
18
Instituto Res.
34
27
10
4
13
29
33
-4
19
Colón Res.
34
27
10
4
13
23
33
-10
20
Central Córdoba SdE Res.
31
27
9
4
14
34
52
-18
21
Platense Res.
30
27
7
9
11
27
40
-13
22
Arsenal Res.
26
27
7
5
15
26
33
-7
23
Sarmiento Res.
26
27
6
8
13
26
36
-10
24
Unión Santa Fe Res.
26
27
6
8
13
32
46
-14
25
Atlético Tucumán Res.
24
27
6
6
15
27
50
-23
26
Barracas Central Res.
23
27
5
8
14
23
40
-17
27
Godoy Cruz Res.
14
27
3
5
19
18
52
-34
28
Gimnasia La Plata
0
0
0
0
0
0
0
0
Champion
2nd Phase Group A
2nd Phase Group A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Talleres Córdoba Res.
28
13
8
4
1
30
14
16
2
Vélez Sársfield Res.
26
13
7
5
1
16
8
8
3
Independiente Res.
25
14
8
1
5
23
16
7
4
Gimnasia Esgrima Res.
25
14
7
4
3
15
10
5
5
Instituto Res.
24
13
7
3
3
20
15
5
6
Argentinos Juniors Res.
24
14
6
6
2
19
14
5
7
Rosario Central Res.
23
13
7
2
4
16
15
1
8
Banfield Res.
18
13
4
6
3
14
10
4
9
Huracán Res.
14
13
4
2
7
22
22
0
10
Atlético Tucumán Res.
13
12
3
4
5
16
21
-5
11
River Plate Res.
12
14
3
3
8
12
18
-6
12
Arsenal Res.
11
14
3
2
9
10
19
-9
13
Colón Res.
11
13
3
2
8
8
22
-14
14
Barracas Central Res.
6
13
1
3
9
15
28
-13
Play-off Quarter-finals
2nd Phase Group B
2nd Phase Group B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Boca Juniors Res.
30
13
9
3
1
18
4
14
2
Tigre Res.
26
14
7
5
2
21
8
13
3
Lanús Res.
23
13
7
2
4
21
19
2
4
Belgrano Córdoba Res.
23
14
7
2
5
19
17
2
5
San Lorenzo Res.
19
12
5
4
3
17
10
7
6
Central Córdoba SdE Res.
19
14
4
7
3
12
11
1
7
Godoy Cruz Res.
19
14
6
1
7
12
19
-7
8
Racing Club Res.
18
12
4
6
2
18
15
3
9
Estudiantes La Plata Res.
17
13
5
2
6
16
15
1
10
Sarmiento Res.
17
13
4
5
4
13
16
-3
11
Newell's Old Boys Res.
15
13
3
6
4
9
12
-3
12
Platense Res.
10
12
2
4
6
12
20
-8
13
Defensa y Justicia Res.
6
12
1
3
8
8
20
-12
14
Unión Santa Fe Res.
4
13
0
4
9
4
20
-16
Play-off Quarter-finals
DJU
Ostatnie 6 meczy
NOB
Wszystkie
01/11
2023
San Lorenzo Res.
1 - 0
(1 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
25/10
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 2
(0 - 0)
Estudiantes La Plata Res.
ArR
18/10
2023
Racing Club Res.
3 - 2
(0 - 2)
Defensa y Justicia Res.
ArR
13/10
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 0
(1 - 0)
Unión Santa Fe Res.
ArR
03/10
2023
Belgrano Córdoba Res.
3 - 0
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
28/09
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 4
(3 - 1)
Lanús Res.
ArR
19/09
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 0
(0 - 0)
Arsenal Res.
ArR
14/09
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 0
(0 - 0)
Central Córdoba SdE Res.
ArR
09/09
2023
Tigre Res.
0 - 0
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
06/09
2023
Boca Juniors Res.
2 - 0
(1 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
29/08
2023
Sarmiento Res.
3 - 0
(3 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
24/08
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(0 - 0)
Platense Res.
ArR
17/08
2023
Godoy Cruz Res.
1 - 0
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
26/07
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(0 - 1)
Unión Santa Fe Res.
ArR
19/07
2023
Sarmiento Res.
2 - 0
(1 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
15/07
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 0
(0 - 0)
Godoy Cruz Res.
ArR
10/07
2023
Lanús Res.
2 - 1
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
04/07
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 0
(0 - 0)
Arsenal Res.
ArR
28/06
2023
Tigre Res.
2 - 0
(1 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
18/06
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 2
(0 - 1)
Argentinos Juniors Res.
ArR
08/06
2023
Belgrano Córdoba Res.
2 - 0
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
02/06
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 0
(1 - 0)
River Plate Res.
ArR
27/05
2023
Racing Club Res.
2 - 1
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
18/05
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 3
(1 - 1)
Rosario Central Res.
ArR
11/05
2023
Estudiantes La Plata Res.
4 - 1
(3 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
05/05
2023
Defensa y Justicia Res.
2 - 1
(0 - 1)
San Lorenzo Res.
ArR
27/04
2023
Colón Res.
2 - 2
(1 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
21/04
2023
Defensa y Justicia Res.
5 - 0
(2 - 0)
Barracas Central Res.
ArR
16/04
2023
Instituto Res.
0 - 1
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
12/04
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 0
(0 - 1)
Banfield Res.
ArR
05/04
2023
Central Córdoba SdE Res.
3 - 2
(3 - 1)
Defensa y Justicia Res.
ArR
30/03
2023
Vélez Sársfield Res.
5 - 0
(3 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
19/03
2023
Defensa y Justicia Res.
4 - 1
(0 - 1)
Platense Res.
ArR
10/03
2023
Talleres Córdoba Res.
1 - 0
(0 - 0)
Defensa y Justicia Res.
ArR
05/03
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(0 - 0)
Boca Juniors Res.
ArR
26/02
2023
Atlético Tucumán Res.
0 - 2
(0 - 1)
Defensa y Justicia Res.
ArR
17/02
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 2
(0 - 1)
Independiente Res.
ArR
12/02
2023
Newell's Old Boys Res.
2 - 4
(1 - 3)
Defensa y Justicia Res.
ArR
05/02
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 1
(1 - 0)
Gimnasia Esgrima Res.
ArR
29/01
2023
Huracán Res.
1 - 1
(0 - 1)
Defensa y Justicia Res.
ArR
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,9,20,40],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_701":[11,9,20,40],"lg_701_6":[1,null,5,6]}
Wszystkie
31/10
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 0
(0 - 0)
Boca Juniors Res.
ArR
26/10
2023
Sarmiento Res.
0 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
19/10
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 3
(1 - 1)
Platense Res.
ArR
14/10
2023
Godoy Cruz Res.
2 - 1
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
09/10
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 1
(0 - 1)
Rosario Central Res.
ArR
03/10
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 2
(0 - 1)
Tigre Res.
ArR
26/09
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 1
(1 - 0)
San Lorenzo Res.
ArR
13/09
2023
Estudiantes La Plata Res.
2 - 1
(1 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
09/09
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 0
(0 - 0)
Racing Club Res.
ArR
05/09
2023
Unión Santa Fe Res.
0 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
29/08
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 0
(0 - 0)
Belgrano Córdoba Res.
ArR
24/08
2023
Lanús Res.
0 - 1
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
18/08
2023
Central Córdoba SdE Res.
1 - 1
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
27/07
2023
Talleres Córdoba Res.
0 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
20/07
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 1
(1 - 1)
Boca Juniors Res.
ArR
15/07
2023
Atlético Tucumán Res.
1 - 3
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
10/07
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 0
(0 - 0)
Independiente Res.
ArR
05/07
2023
Newell's Old Boys Res.
3 - 0
(2 - 0)
Central Córdoba SdE Res.
ArR
27/06
2023
Gimnasia Esgrima Res.
0 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
18/06
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 1
(0 - 1)
Huracán Res.
ArR
08/06
2023
Unión Santa Fe Res.
1 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
31/05
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 1
(0 - 1)
Sarmiento Res.
ArR
24/05
2023
Godoy Cruz Res.
0 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
17/05
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 0
(0 - 0)
Lanús Res.
ArR
11/05
2023
Arsenal Res.
0 - 2
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
04/05
2023
Newell's Old Boys Res.
4 - 0
(3 - 0)
Tigre Res.
ArR
28/04
2023
Argentinos Juniors Res.
1 - 0
(1 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
21/04
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 0
(0 - 0)
Belgrano Córdoba Res.
ArR
16/04
2023
River Plate Res.
0 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
11/04
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 1
(0 - 0)
Racing Club Res.
ArR
07/04
2023
Rosario Central Res.
2 - 2
(1 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
30/03
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 0
(0 - 0)
Estudiantes La Plata Res.
ArR
17/03
2023
San Lorenzo Res.
1 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
10/03
2023
Newell's Old Boys Res.
0 - 1
(0 - 0)
Colón Res.
ArR
03/03
2023
Barracas Central Res.
1 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
26/02
2023
Newell's Old Boys Res.
1 - 1
(1 - 0)
Instituto Res.
ArR
19/02
2023
Banfield Res.
0 - 3
(0 - 2)
Newell's Old Boys Res.
ArR
12/02
2023
Newell's Old Boys Res.
2 - 4
(1 - 3)
Defensa y Justicia Res.
ArR
03/02
2023
Vélez Sársfield Res.
2 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
26/01
2023
Newell's Old Boys Res.
2 - 0
(1 - 0)
Platense Res.
ArR
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
3
50%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[13,15,12,40],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_701":[13,15,12,40],"lg_701_6":[null,3,3,6]}
DJU
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
25/10
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 2
(0 - 0)
Estudiantes La Plata Res.
ArR
13/10
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 0
(1 - 0)
Unión Santa Fe Res.
ArR
28/09
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 4
(3 - 1)
Lanús Res.
ArR
19/09
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 0
(0 - 0)
Arsenal Res.
ArR
14/09
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 0
(0 - 0)
Central Córdoba SdE Res.
ArR
24/08
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(0 - 0)
Platense Res.
ArR
26/07
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(0 - 1)
Unión Santa Fe Res.
ArR
15/07
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 0
(0 - 0)
Godoy Cruz Res.
ArR
04/07
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 0
(0 - 0)
Arsenal Res.
ArR
18/06
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 2
(0 - 1)
Argentinos Juniors Res.
ArR
02/06
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 0
(1 - 0)
River Plate Res.
ArR
18/05
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 3
(1 - 1)
Rosario Central Res.
ArR
05/05
2023
Defensa y Justicia Res.
2 - 1
(0 - 1)
San Lorenzo Res.
ArR
21/04
2023
Defensa y Justicia Res.
5 - 0
(2 - 0)
Barracas Central Res.
ArR
12/04
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 0
(0 - 1)
Banfield Res.
ArR
19/03
2023
Defensa y Justicia Res.
4 - 1
(0 - 1)
Platense Res.
ArR
05/03
2023
Defensa y Justicia Res.
1 - 1
(0 - 0)
Boca Juniors Res.
ArR
17/02
2023
Defensa y Justicia Res.
0 - 2
(0 - 1)
Independiente Res.
ArR
05/02
2023
Defensa y Justicia Res.
3 - 1
(1 - 0)
Gimnasia Esgrima Res.
ArR
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,6,5,19],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_701":[8,6,5,19],"lg_701_6":[1,3,2,6]}
mecze w roli gościa:
NOB
Wszystkie
26/10
2023
Sarmiento Res.
0 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
14/10
2023
Godoy Cruz Res.
2 - 1
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
13/09
2023
Estudiantes La Plata Res.
2 - 1
(1 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
05/09
2023
Unión Santa Fe Res.
0 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
24/08
2023
Lanús Res.
0 - 1
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
18/08
2023
Central Córdoba SdE Res.
1 - 1
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
27/07
2023
Talleres Córdoba Res.
0 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
15/07
2023
Atlético Tucumán Res.
1 - 3
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
27/06
2023
Gimnasia Esgrima Res.
0 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
08/06
2023
Unión Santa Fe Res.
1 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
24/05
2023
Godoy Cruz Res.
0 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
11/05
2023
Arsenal Res.
0 - 2
(0 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
28/04
2023
Argentinos Juniors Res.
1 - 0
(1 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
16/04
2023
River Plate Res.
0 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
07/04
2023
Rosario Central Res.
2 - 2
(1 - 1)
Newell's Old Boys Res.
ArR
17/03
2023
San Lorenzo Res.
1 - 0
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
03/03
2023
Barracas Central Res.
1 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
19/02
2023
Banfield Res.
0 - 3
(0 - 2)
Newell's Old Boys Res.
ArR
03/02
2023
Vélez Sársfield Res.
2 - 1
(0 - 0)
Newell's Old Boys Res.
ArR
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,7,5,19],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_701":[7,7,5,19],"lg_701_6":[2,2,2,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Defensa y Justicia Res.
Rozegrane mecze:
40
Newell's Old Boys Res.
Rozegrane mecze:
40
Bramki
(Strzelone/Stracone)
49
1.23
1.5
60
39
0.98
0.78
31
Poniżej/Powyżej
1.5
9
31
23%
78%
20
20
50%
50%
2.5
20
20
50%
50%
30
10
75%
25%
3.5
29
11
73%
28%
35
5
88%
13%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
17
23
43%
58%
14
26
35%
65%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
11
29
28%
73%
19
21
48%
53%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
24
16
60%
40%
26
14
65%
35%
następne mecze
Defensa y Justicia Res.
Łatwo 1
5 Ciężko
Newell's Old Boys Res.
Defensa y Justicia Res. następne mecze
07/11
2023
ArR
Defensa y Justicia Res.
-
Newell's Old Boys Res.
3
Newell's Old Boys Res. następne mecze
07/11
2023
ArR
Defensa y Justicia Res.
-
Newell's Old Boys Res.
2
Wyróżnione mecz
Eu
France
Belgium
01/07/2024 18:00
X
Porada dnia
Br1
Palmeiras
Corinthians
02/07/2024 01:00
1
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program