Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
119
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
10
Prognozy na jutro
83
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
381
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
720
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
22
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
107
Amerykański
153
Afrykanin
15
Azjatycki
47
Australijski
32
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
6
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
4
Serie D
10
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
3
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
10
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
1
Brasileiro U20
2
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
2
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
16
Super Cup
Chiny
>
Super League
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
4
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
3
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
13
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
5
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
K-League 2
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
7
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
2
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
8
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
10
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
json_m
Prognoza
Germania Halberstadt
-
Tasmania Berlin
13°C
W
L
W
L
L
W
01/05/2022 13:00 GMT
X
3 - 0
FT
L
L
D
L
L
L
Niemcy Regionalliga Nordost
<
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
>
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
41
42
17
X
1 - 1
2.00
13°
4.33
1.36
4.33
6.50
no
no
no
FT
3 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Poniżej/Powyżej
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
60
40
Poniżej
1 - 1
2.00
13°
2.70
2.70
1.44
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Pierwsza połowa prawdopodobieństwo w %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
36
45
19
X
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT
Prog
FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
19%
X
X
1 - 1
13°
8.00
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
49
51
Tak
1 - 1
2.00
13°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
83%
X1
1 - 1
2.00
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
59%
Goście +1
1 - 1
2.00
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 36
De4
Germania Halberstadt
Tasmania Berlin
01/05/2022 13:00
20%
19%
12%
T. Heike
E. Loder
D. Vogt
1 - 1
2.00
13°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
07/11
2021
Tasmania Berlin
0 - 0
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_523":[null,1,null,1],"lg_523_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 01/05/2022
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BFC Dynamo
79
36
24
7
5
79
28
51
2
Carl Zeiss Jena
73
36
22
7
7
69
33
36
3
VSG Altglienicke
69
36
20
9
7
75
43
32
4
Lokomotive Leipzig
68
36
20
8
8
67
39
28
5
Energie Cottbus
67
35
19
10
6
76
32
44
6
Chemnitzer FC
66
36
18
12
6
58
36
22
7
Berlin AK 07
63
36
19
6
11
56
42
14
8
Hertha BSC II
56
36
16
8
12
65
46
19
9
Chemie Leipzig
53
36
15
8
13
44
43
1
10
Luckenwalde
50
36
14
8
14
57
44
13
11
Tennis Borussia Berlin
50
36
13
11
12
55
48
7
12
Babelsberg
49
36
13
10
13
43
40
3
13
SV Lichtenberg
41
35
11
8
16
44
56
-12
14
Meuselwitz
37
36
10
7
19
35
53
-18
15
Germania Halberstadt
35
35
9
8
18
42
65
-23
16
Eilenburg
33
36
8
9
19
37
73
-36
17
Union Fürstenwalde
30
36
7
9
20
48
87
-39
18
Optik Rathenow
27
36
4
15
17
41
74
-33
19
VfB Auerbach
23
36
5
8
23
44
88
-44
20
Tasmania Berlin
17
35
3
8
24
28
93
-65
Promotion Play-off
Relegation
GER
Ostatnie 6 meczy
TAS
Wszystkie
24/04
2022
Meuselwitz
0 - 1
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
16/04
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 1)
Chemnitzer FC
De4
09/04
2022
Germania Halberstadt
2 - 1
(1 - 0)
Eilenburg
De4
06/04
2022
Energie Cottbus
3 - 1
(1 - 0)
Germania Halberstadt
De4
03/04
2022
Germania Halberstadt
2 - 3
(2 - 2)
Lokomotive Leipzig
De4
27/03
2022
Union Fürstenwalde
1 - 2
(1 - 0)
Germania Halberstadt
De4
20/03
2022
VSG Altglienicke
3 - 0
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
11/03
2022
Germania Halberstadt
1 - 1
(0 - 0)
Berlin AK 07
De4
27/02
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 1)
Tennis Borussia Berlin
De4
19/02
2022
VfB Auerbach
2 - 5
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
12/02
2022
Germania Halberstadt
0 - 0
(0 - 0)
Carl Zeiss Jena
De4
04/02
2022
Optik Rathenow
2 - 2
(1 - 1)
Germania Halberstadt
De4
28/01
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 1)
BFC Dynamo
De4
23/01
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 0)
Chemie Leipzig
De4
18/12
2021
Luckenwalde
2 - 2
(1 - 2)
Germania Halberstadt
De4
03/12
2021
Hertha BSC II
3 - 0
(3 - 0)
Germania Halberstadt
De4
28/11
2021
SV Lichtenberg
0 - 0
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
19/11
2021
Germania Halberstadt
1 - 1
(0 - 0)
Babelsberg
De4
07/11
2021
Tasmania Berlin
0 - 0
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
31/10
2021
Germania Halberstadt
0 - 3
(0 - 1)
Meuselwitz
De4
27/10
2021
Tennis Borussia Berlin
2 - 0
(2 - 0)
Germania Halberstadt
De4
23/10
2021
Chemnitzer FC
5 - 2
(3 - 0)
Germania Halberstadt
De4
20/10
2021
Germania Halberstadt
0 - 3
(0 - 0)
VSG Altglienicke
De4
17/10
2021
Eilenburg
3 - 1
(1 - 1)
Germania Halberstadt
De4
01/10
2021
Germania Halberstadt
0 - 0
(0 - 0)
Energie Cottbus
De4
26/09
2021
Lokomotive Leipzig
4 - 0
(2 - 0)
Germania Halberstadt
De4
12/09
2021
Berlin AK 07
4 - 2
(1 - 2)
Germania Halberstadt
De4
05/09
2021
BFC Dynamo
2 - 0
(1 - 0)
Germania Halberstadt
De4
01/09
2021
Germania Halberstadt
2 - 1
(0 - 0)
Union Fürstenwalde
De4
22/08
2021
Germania Halberstadt
7 - 1
(4 - 0)
VfB Auerbach
De4
17/08
2021
Carl Zeiss Jena
2 - 1
(1 - 0)
Germania Halberstadt
De4
13/08
2021
Germania Halberstadt
2 - 0
(1 - 0)
Optik Rathenow
De4
01/08
2021
Germania Halberstadt
0 - 5
(0 - 3)
Luckenwalde
De4
28/07
2021
Chemie Leipzig
0 - 2
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
23/07
2021
Germania Halberstadt
4 - 0
(2 - 0)
Hertha BSC II
De4
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,8,18,35],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_523":[9,8,18,35],"lg_523_6":[3,null,3,6]}
Wszystkie
24/04
2022
Tasmania Berlin
1 - 2
(0 - 1)
Eilenburg
De4
14/04
2022
Energie Cottbus
5 - 0
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
09/04
2022
Tasmania Berlin
1 - 1
(1 - 0)
Lokomotive Leipzig
De4
05/04
2022
VSG Altglienicke
5 - 1
(2 - 1)
Tasmania Berlin
De4
01/04
2022
Tasmania Berlin
1 - 3
(1 - 2)
Berlin AK 07
De4
22/03
2022
Tasmania Berlin
0 - 1
(0 - 1)
Carl Zeiss Jena
De4
18/03
2022
Union Fürstenwalde
2 - 1
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
11/03
2022
Tasmania Berlin
3 - 4
(2 - 1)
Tennis Borussia Berlin
De4
04/03
2022
VfB Auerbach
9 - 1
(3 - 0)
Tasmania Berlin
De4
20/02
2022
Optik Rathenow
2 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
11/02
2022
Tasmania Berlin
0 - 3
(0 - 2)
BFC Dynamo
De4
06/02
2022
Luckenwalde
2 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
02/02
2022
Tasmania Berlin
0 - 4
(0 - 1)
SV Lichtenberg
De4
30/01
2022
Tasmania Berlin
0 - 1
(0 - 1)
Chemie Leipzig
De4
17/12
2021
Hertha BSC II
5 - 3
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
03/12
2021
Babelsberg
2 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
28/11
2021
Tasmania Berlin
0 - 2
(0 - 0)
Chemnitzer FC
De4
20/11
2021
Meuselwitz
1 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
07/11
2021
Tasmania Berlin
0 - 0
(0 - 0)
Germania Halberstadt
De4
03/11
2021
Tennis Borussia Berlin
0 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
30/10
2021
Eilenburg
3 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
24/10
2021
Tasmania Berlin
2 - 1
(0 - 0)
Energie Cottbus
De4
16/10
2021
Lokomotive Leipzig
5 - 0
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
03/10
2021
Tasmania Berlin
1 - 1
(1 - 0)
VSG Altglienicke
De4
24/09
2021
Berlin AK 07
3 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
19/09
2021
Tasmania Berlin
3 - 3
(2 - 0)
Union Fürstenwalde
De4
01/09
2021
Tasmania Berlin
3 - 1
(1 - 0)
VfB Auerbach
De4
28/08
2021
Carl Zeiss Jena
5 - 0
(5 - 0)
Tasmania Berlin
De4
21/08
2021
Tasmania Berlin
3 - 3
(2 - 1)
Optik Rathenow
De4
18/08
2021
BFC Dynamo
6 - 0
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
13/08
2021
Tasmania Berlin
0 - 4
(0 - 1)
Luckenwalde
De4
07/08
2021
Chemie Leipzig
2 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
31/07
2021
Tasmania Berlin
1 - 1
(1 - 1)
Hertha BSC II
De4
28/07
2021
SV Lichtenberg
1 - 1
(1 - 1)
Tasmania Berlin
De4
23/07
2021
Tasmania Berlin
2 - 0
(2 - 0)
Babelsberg
De4
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,8,24,35],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_523":[3,8,24,35],"lg_523_6":[null,1,5,6]}
GER
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
16/04
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 1)
Chemnitzer FC
De4
09/04
2022
Germania Halberstadt
2 - 1
(1 - 0)
Eilenburg
De4
03/04
2022
Germania Halberstadt
2 - 3
(2 - 2)
Lokomotive Leipzig
De4
11/03
2022
Germania Halberstadt
1 - 1
(0 - 0)
Berlin AK 07
De4
27/02
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 1)
Tennis Borussia Berlin
De4
12/02
2022
Germania Halberstadt
0 - 0
(0 - 0)
Carl Zeiss Jena
De4
28/01
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 1)
BFC Dynamo
De4
23/01
2022
Germania Halberstadt
0 - 2
(0 - 0)
Chemie Leipzig
De4
19/11
2021
Germania Halberstadt
1 - 1
(0 - 0)
Babelsberg
De4
31/10
2021
Germania Halberstadt
0 - 3
(0 - 1)
Meuselwitz
De4
20/10
2021
Germania Halberstadt
0 - 3
(0 - 0)
VSG Altglienicke
De4
01/10
2021
Germania Halberstadt
0 - 0
(0 - 0)
Energie Cottbus
De4
01/09
2021
Germania Halberstadt
2 - 1
(0 - 0)
Union Fürstenwalde
De4
22/08
2021
Germania Halberstadt
7 - 1
(4 - 0)
VfB Auerbach
De4
13/08
2021
Germania Halberstadt
2 - 0
(1 - 0)
Optik Rathenow
De4
01/08
2021
Germania Halberstadt
0 - 5
(0 - 3)
Luckenwalde
De4
23/07
2021
Germania Halberstadt
4 - 0
(2 - 0)
Hertha BSC II
De4
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,4,8,17],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_523":[5,4,8,17],"lg_523_6":[1,2,3,6]}
mecze w roli gościa:
TAS
Wszystkie
14/04
2022
Energie Cottbus
5 - 0
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
05/04
2022
VSG Altglienicke
5 - 1
(2 - 1)
Tasmania Berlin
De4
18/03
2022
Union Fürstenwalde
2 - 1
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
04/03
2022
VfB Auerbach
9 - 1
(3 - 0)
Tasmania Berlin
De4
20/02
2022
Optik Rathenow
2 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
06/02
2022
Luckenwalde
2 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
17/12
2021
Hertha BSC II
5 - 3
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
03/12
2021
Babelsberg
2 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
20/11
2021
Meuselwitz
1 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
03/11
2021
Tennis Borussia Berlin
0 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
30/10
2021
Eilenburg
3 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
16/10
2021
Lokomotive Leipzig
5 - 0
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
24/09
2021
Berlin AK 07
3 - 0
(1 - 0)
Tasmania Berlin
De4
28/08
2021
Carl Zeiss Jena
5 - 0
(5 - 0)
Tasmania Berlin
De4
18/08
2021
BFC Dynamo
6 - 0
(2 - 0)
Tasmania Berlin
De4
07/08
2021
Chemie Leipzig
2 - 0
(0 - 0)
Tasmania Berlin
De4
28/07
2021
SV Lichtenberg
1 - 1
(1 - 1)
Tasmania Berlin
De4
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,2,15,17],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_523":[null,2,15,17],"lg_523_6":[null,null,6,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Germania Halberstadt
Rozegrane mecze:
35
Tasmania Berlin
Rozegrane mecze:
35
Bramki
(Strzelone/Stracone)
42
1.2
1.86
65
28
0.8
2.66
93
Poniżej/Powyżej
1.5
5
30
14%
86%
5
30
14%
86%
2.5
15
20
43%
57%
15
20
43%
57%
3.5
23
12
66%
34%
21
14
60%
40%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
15
20
43%
57%
15
20
43%
57%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
8
27
23%
77%
3
32
9%
91%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
19
16
54%
46%
16
19
46%
54%
następne mecze
Germania Halberstadt
Łatwo 1
5 Ciężko
Tasmania Berlin
Germania Halberstadt następne mecze
01/05
2022
De4
Germania Halberstadt
-
Tasmania Berlin
2
08/05
2022
De4
Babelsberg
-
Germania Halberstadt
3
15/05
2022
De4
Germania Halberstadt
-
SV Lichtenberg
2
23/07
2022
Cfr
Hannover 96 II
-
Germania Halberstadt
4
30/07
2022
Cfr
Optik Rathenow
-
Germania Halberstadt
2
05/08
2022
De4
SV Lichtenberg
-
Germania Halberstadt
2
Tasmania Berlin następne mecze
01/05
2022
De4
Germania Halberstadt
-
Tasmania Berlin
1
08/05
2022
De4
Tasmania Berlin
-
Meuselwitz
3
15/05
2022
De4
Chemnitzer FC
-
Tasmania Berlin
5
25/07
2022
Cfr
Tasmania Berlin
-
Berlin AK 07
4
30/07
2022
Cfr
SV Lichtenberg
-
Tasmania Berlin
2
06/08
2022
De5
Tasmania Berlin
-
RSV Eintracht
4
Wyróżnione mecz
Cn1
Shanghai Shenhua
Meizhou Wuhua
26/06/2024 13:00
1
Porada dnia
Ca
Venezuela
Mexico
27/06/2024 03:00
X
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program