Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
11
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
287
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
34
Prognozy na jutro
283
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
731
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
91
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
101
Amerykański
153
Afrykanin
6
Azjatycki
82
Australijski
12
Międzynarodowy
12
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
1
Npl Queensland
Npl Tasmania
2
Northern Nsw
2
Npl Victoria
3
Npl Act 1
3
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
4
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
34
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
11
Brasileiro U20
11
Carioca U20
6
Mineiro U20
6
Paranaense U19
Paulista U20
6
Brasileiro Women
1
Paulista Women
3
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
11
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
3
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
5
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
6
Finlandia
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
9
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
1
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
9
J2-League
10
J3-League
9
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
1
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
6
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
1
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
2
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
3
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
3
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
NASL
USL Championship
8
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
2
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
6
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
1
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
3
1. Deild
2
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Chile Segunda Division
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
26.05.2024
21:00
Real San Joaquín
3 - 3
Provincial Osorno
21:00
Puerto Montt
0 - 0
General Velásquez
18:30
Deportes Concepción
0 - 0
San Antonio Unido
02:00
Concón National
0 - 1
CDA Fernández Vial
25.05.2024
23:30
Deportes Linares
2 - 3
CD Trasandino
21:00
Deportes Rengo
1 - 0
Provincial Ovalle
18:30
Deportes Melipilla
5 - 0
Lautaro de Buín
20.05.2024
00:00
Lautaro de Buín
1 - 0
Concón National
19.05.2024
21:00
General Velásquez
2 - 1
Deportes Concepción
18:30
Provincial Ovalle
4 - 0
Real San Joaquín
00:00
CDA Fernández Vial
0 - 0
Deportes Rengo
18.05.2024
23:30
CD Trasandino
2 - 3
Puerto Montt
21:00
Provincial Osorno
3 - 3
Deportes Melipilla
01:00
San Antonio Unido
2 - 1
Deportes Linares
12.05.2024
21:00
Real San Joaquín
1 - 0
CD Trasandino
18:30
Puerto Montt
0 - 1
San Antonio Unido
00:00
Deportes Concepción
4 - 0
Lautaro de Buín
11.05.2024
21:00
Deportes Linares
1 - 0
CDA Fernández Vial
21:00
Deportes Melipilla
1 - 1
Provincial Ovalle
18:30
Deportes Rengo
1 - 1
Provincial Osorno
01:00
Concón National
2 - 1
General Velásquez
06.05.2024
20:00
Lautaro de Buín
2 - 1
Puerto Montt
02:00
San Antonio Unido
2 - 1
Real San Joaquín
05.05.2024
23:30
CD Trasandino
0 - 1
Deportes Concepción
21:00
Deportes Rengo
2 - 1
Deportes Melipilla
02:00
Provincial Ovalle
1 - 1
Concón National
04.05.2024
21:00
Provincial Osorno
1 - 1
Deportes Linares
01:00
CDA Fernández Vial
1 - 1
General Velásquez
28.04.2024
21:00
Real San Joaquín
0 - 1
Deportes Rengo
21:00
General Velásquez
6 - 2
Lautaro de Buín
18:30
Puerto Montt
1 - 0
Provincial Osorno
00:00
Deportes Concepción
1 - 3
Deportes Melipilla
27.04.2024
21:00
Deportes Linares
2 - 0
Provincial Ovalle
18:00
Concón National
1 - 0
CD Trasandino
01:00
San Antonio Unido
0 - 0
CDA Fernández Vial
21.04.2024
23:30
Provincial Ovalle
2 - 1
Deportes Concepción
21:00
Provincial Osorno
1 - 0
Lautaro de Buín
18:30
Deportes Rengo
1 - 2
Concón National
20.04.2024
23:30
CD Trasandino
1 - 2
San Antonio Unido
21:00
Deportes Melipilla
0 - 1
Puerto Montt
18:30
Deportes Linares
0 - 2
General Velásquez
01:00
CDA Fernández Vial
0 - 0
Real San Joaquín
16.04.2024
02:30
Concón National
0 - 0
Deportes Linares
00:00
San Antonio Unido
3 - 2
Provincial Osorno
14.04.2024
23:30
Lautaro de Buín
0 - 1
CD Trasandino
21:00
General Velásquez
2 - 0
Provincial Ovalle
18:30
Deportes Concepción
3 - 2
CDA Fernández Vial
13.04.2024
21:00
Puerto Montt
1 - 3
Deportes Rengo
21:00
Real San Joaquín
1 - 1
Deportes Melipilla
09.04.2024
01:00
Provincial Ovalle
0 - 1
San Antonio Unido
08.04.2024
02:00
CD Trasandino
0 - 0
General Velásquez
07.04.2024
21:00
Deportes Rengo
2 - 3
Lautaro de Buín
18:30
Deportes Melipilla
2 - 1
CDA Fernández Vial
06.04.2024
22:30
Real San Joaquín
0 - 1
Deportes Concepción
20:00
Deportes Linares
1 - 1
Puerto Montt
20:00
Provincial Osorno
2 - 1
Concón National
02.04.2024
23:00
San Antonio Unido
1 - 2
Deportes Rengo
00:00
Lautaro de Buín
1 - 2
Deportes Linares
01.04.2024
01:30
Provincial Ovalle
4 - 2
Provincial Osorno
31.03.2024
23:00
General Velásquez
0 - 5
Deportes Melipilla
01:30
Concón National
0 - 2
Real San Joaquín
30.03.2024
23:00
Puerto Montt
1 - 1
Deportes Concepción
29.03.2024
00:00
CDA Fernández Vial
4 - 0
CD Trasandino
26.03.2024
02:00
Concón National
0 - 3
Puerto Montt
00:00
Deportes Concepción
2 - 1
Deportes Linares
24.03.2024
23:00
Deportes Melipilla
1 - 0
San Antonio Unido
23:00
Real San Joaquín
1 - 0
Lautaro de Buín
01:00
CD Trasandino
2 - 2
Provincial Ovalle
23.03.2024
23:00
Provincial Osorno
1 - 0
CDA Fernández Vial
22.03.2024
23:00
Deportes Rengo
0 - 1
General Velásquez
Wyróżnione mecz
By1
Neman Grodno
FK Smorgon
29/06/2024 17:00
1
Segunda Division
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Deportes Melipilla
27
13
8
3
2
19
2
Puerto Montt
24
13
7
3
3
7
3
San Antonio Unido
24
13
7
3
3
0
4
General Velásquez
22
13
6
4
3
7
5
Deportes Concepción
22
13
6
4
3
6
6
Deportes Rengo
22
13
6
4
3
5
7
Provincial Osorno
20
13
5
5
3
2
8
Real San Joaquín
16
13
4
4
5
-5
9
Lautaro de Buín
16
13
5
1
7
-12
10
Provincial Ovalle
13
13
3
4
6
-1
11
Deportes Linares
13
13
3
4
6
-4
12
CDA Fernández Vial
11
13
2
5
6
-1
13
Concón National
11
13
3
2
8
-9
14
CD Trasandino
8
13
2
2
9
-14
Porada dnia
Us1
Nashville SC
Inter Miami CF
30/06/2024 02:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program