Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
119
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
18
Prognozy na jutro
83
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
381
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
712
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
18
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
105
Amerykański
152
Afrykanin
15
Azjatycki
47
Australijski
32
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
6
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
3
Serie D
10
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
3
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
10
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
1
Brasileiro U20
1
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
2
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
16
Super Cup
Chiny
>
Super League
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
3
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
13
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
5
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
K-League 2
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
7
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
2
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
8
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
9
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
Atletico Rafaela
32'
Gabriel Graciani
36'
Osmar Ferreyra
39'
Alexander Barboza
43'
Adrián Bastía
72'
Lucas Kruspzky
82'
Leonardo Godoy
90'
Carlos De Giorgis
2 :
3
Full-time
Unión Santa Fe
Victor Malcorra
64'
Diego Villar
38'
Claudio Riaño
pen miss 90 + 5'
Claudio Riaño
68'
Rolando García
71'
Juan Juan Rivas
pen 80'
Venue:
Estadio Nuevo Monumental
25
De Giorgis
82'
3
Kruspzky
63'
16
David Ré
21
Godoy
32
Barboza
76'
10
Graciani
11
Ferreyra
14
Bastía
29
Serrano
17
Parra
23
Pussetto
2
García
4
Zurbriggen
6
Sanchez
45'
19
Maidana
5
Martínez
66'
11
Malcorra
20
Affranchino
21
Villar
9
Riaño
63'
18
Gamba
Substitutions
63'
Rodrigo Colombo
76'
Jesús Gabriel Morales
82'
Facundo Cervantes
Substitutes
Axel Werner
Rodrigo Colombo
Bruno Uribarri
Guillermo Marino
Germán Rodriguez Rojas
Jesús Gabriel Morales
Facundo Cervantes
Substitutions
Juan Juan Rivas
66'
Manuel de Iriondo
45'
Franco Soldano
63'
Substitutes
Joaquin Papaleo
Marcelo Cardozo
Fausto Montero
Juan Juan Rivas
Manuel de Iriondo
Franco Soldano
Matías Castro
18
Shots total
9
7
Shots on goal
4
57%
Possession
43%
6
Corners
5
2
Offsides
6
17
Fouls
12
1
Saves
5
Carlos De Giorgis
G
1
1
Lucas Kruspzky
LB
3
1
1
Germán David Ré
CD-R
1
Leonardo Godoy
RB
2
2
1
1
1
Alexander Barboza
CD-L
4
1
1
Gabriel Graciani
RM
1
1
2
1
3
3
Osmar Ferreyra
LM
1
1
2
4
Adrián Bastía
CM-L
1
2
Walter Serrano
CM-R
1
1
2
2
Facundo Parra
CF-L
2
3
1
Ignacio Pussetto
CF-R
1
2
3
Axel Werner
G
Rodrigo Colombo
D
Bruno Uribarri
D
Guillermo Marino
M
Germán Rodriguez Rojas
M
Jesús Gabriel Morales
M
1
1
Facundo Cervantes
F
Rolando García
CD-R
1
1
3
1
1
Santiago Zurbriggen
RB
3
1
Leonardo Sanchez
CD-L
1
1
Mauro Maidana
LB
2
Mauricio Martínez
CM-L
1
1
1
Victor Malcorra
LM
2
1
1
Facundo Affranchino
RM
2
Diego Villar
CM-R
1
2
Claudio Riaño
CF-R
1
4
2
1
2
2
Lucas Gamba
CF-L
2
2
1
Joaquin Papaleo
G
Marcelo Cardozo
D
Fausto Montero
M
Juan Juan Rivas
M
1
1
1
1
1
1
1
Manuel de Iriondo
M
2
Franco Soldano
F
Matías Castro
F
5
Commentary
90'
End Regular Time
90'
End Regular Time
90'
Claudio Riaño (Unión de Santa Fe) Penalty - Saved at 95'
90'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Red Card at 94'
90'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Foul at 94'
90'
Facundo Affranchino (Unión de Santa Fe) Throw In at 94'
90'
Manuel de Iriondo (Unión de Santa Fe) Throw In at 91'
90'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 90'
89'
Jesús Gabriel Morales (Atletico Rafaela) Shot On Target at 89'
89'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Assists Shot at 89'
88'
Facundo Parra (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 88'
88'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Assists Shot at 88'
88'
Matías Castro (Unión de Santa Fe) Free Kick at 88'
87'
Facundo Parra (Atletico Rafaela) Foul at 87'
87'
Franco Soldano (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 87'
87'
Manuel de Iriondo (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 87'
86'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 86'
86'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 86'
86'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 86'
85'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Throw In at 85'
85'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 85'
84'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Shot Blocked at 84'
84'
Manuel de Iriondo (Unión de Santa Fe) Foul at 84'
84'
Jesús Gabriel Morales (Atletico Rafaela) Throw In at 84'
83'
Rodrigo Colombo (Atletico Rafaela) Free Kick at 83'
83'
Manuel de Iriondo (Unión de Santa Fe) Offside at 83'
82'
Rodrigo Colombo (Atletico Rafaela) Corner Kick at 82'
82'
Claudio Riaño (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 82'
82'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Free Kick at 82'
82'
Facundo Cervantes (Atletico Rafaela) Substitution at 82'
82'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Yellow Card at 82'
81'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Foul at 81'
81'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 81'
81'
Juan Juan Rivas (Unión de Santa Fe) Yellow Card at 81'
80'
Juan Juan Rivas (Unión de Santa Fe) Penalty - Scored at 80'
79'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Foul at 79'
78'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 78'
78'
Jesús Gabriel Morales (Atletico Rafaela) Assists Shot at 78'
78'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 78'
78'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 78'
77'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 77'
77'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 77'
76'
Juan Juan Rivas (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 76'
76'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Free Kick at 76'
76'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Foul at 76'
76'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 76'
76'
Jesús Gabriel Morales (Atletico Rafaela) Substitution at 76'
75'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Shot On Target at 75'
74'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Corner Kick at 74'
74'
Leonardo Sanchez (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 74'
74'
Facundo Affranchino (Unión de Santa Fe) Free Kick at 74'
74'
Rolando García (Unión de Santa Fe) Free Kick at 74'
73'
Unión de Santa Fe - handball
73'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Handball at 73'
72'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Yellow Card at 72'
72'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Foul at 72'
71'
Rolando García (Unión de Santa Fe) Goal at 71'
70'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Corner Kick at 70'
70'
Leonardo Sanchez (Unión de Santa Fe) Free Kick at 70'
69'
Unión de Santa Fe - handball
69'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Handball at 69'
69'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 69'
68'
Claudio Riaño (Unión de Santa Fe) Goal - Header at 68'
68'
Rolando García (Unión de Santa Fe) Assists Shot at 68'
67'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Corner Kick at 67'
67'
Leonardo Sanchez (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 67'
67'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 67'
67'
Juan Juan Rivas (Unión de Santa Fe) Free Kick at 67'
67'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Foul at 67'
67'
Facundo Affranchino (Unión de Santa Fe) Throw In at 67'
66'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 66'
66'
Matías Castro (Unión de Santa Fe) Free Kick at 66'
66'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Foul at 66'
66'
Rodrigo Colombo (Atletico Rafaela) Free Kick at 66'
66'
Juan Juan Rivas (Unión de Santa Fe) Substitution at 66'
65'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Foul at 65'
65'
Rodrigo Colombo (Atletico Rafaela) Free Kick at 65'
64'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Yellow Card at 64'
64'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Foul at 64'
64'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 64'
64'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 64'
63'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Free Kick at 63'
63'
Rodrigo Colombo (Atletico Rafaela) Substitution at 63'
63'
Franco Soldano (Unión de Santa Fe) Substitution at 63'
62'
Lucas Gamba (Unión de Santa Fe) Offside at 62'
62'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Free Kick at 62'
62'
Manuel de Iriondo (Unión de Santa Fe) Foul at 62'
62'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 62'
61'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 61'
60'
Lucas Gamba (Unión de Santa Fe) Shot Off Target at 60'
60'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Assists Shot at 60'
60'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Corner Kick at 60'
60'
Lucas Gamba (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 60'
60'
Mauricio Martínez (Unión de Santa Fe) Throw In at 60'
59'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 59'
59'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Throw In at 59'
58'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 58'
58'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Free Kick at 58'
57'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Foul at 57'
57'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 57'
57'
Facundo Affranchino (Unión de Santa Fe) Throw In at 57'
56'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Corner Kick at 56'
56'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 56'
56'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 56'
55'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 55'
54'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Shot Blocked at 54'
54'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Assists Shot at 54'
54'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 54'
54'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 54'
54'
Facundo Affranchino (Unión de Santa Fe) Free Kick at 54'
54'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Foul at 54'
53'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 53'
53'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 53'
53'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 53'
52'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 52'
52'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 52'
52'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 52'
52'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 52'
51'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 51'
50'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 50'
50'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Throw In at 50'
50'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Throw In at 50'
50'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 50'
48'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 48'
47'
Germán David Ré (Atletico Rafaela) Free Kick at 47'
47'
Lucas Gamba (Unión de Santa Fe) Foul at 47'
45'
Manuel de Iriondo (Unión de Santa Fe) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Halftime
45'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 46'
45'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Assists Shot at 46'
45'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 45'
45'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Assists Shot at 45'
45'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 45'
44'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Free Kick at 44'
44'
Leonardo Sanchez (Unión de Santa Fe) Foul at 44'
44'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 44'
43'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Yellow Card at 43'
43'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 43'
43'
Matías Castro (Unión de Santa Fe) Free Kick at 43'
42'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Offside at 42'
42'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 42'
42'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 42'
41'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Free Kick at 41'
41'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Offside at 41'
41'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 41'
40'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 40'
40'
Rolando García (Unión de Santa Fe) Free Kick at 40'
39'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Yellow Card at 39'
38'
Diego Villar (Unión de Santa Fe) Red Card at 38'
37'
Unión de Santa Fe - handball
37'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Handball at 37'
37'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Free Kick at 37'
37'
Lucas Gamba (Unión de Santa Fe) Handball at 37'
37'
Atletico Rafaela - handball
37'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 37'
36'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Goal at 36'
36'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Assists Shot at 36'
35'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Free Kick at 35'
35'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Foul at 35'
35'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 35'
34'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Throw In at 34'
32'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Goal at 32'
32'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Assists Shot at 32'
32'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Free Kick at 32'
32'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Foul at 32'
32'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 32'
31'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Corner Kick at 31'
31'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 31'
29'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Corner Kick at 29'
29'
Matías Castro (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 29'
29'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Shot On Target at 29'
29'
Germán David Ré (Atletico Rafaela) Assists Shot at 29'
28'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Corner Kick at 28'
28'
Rolando García (Unión de Santa Fe) Free Kick at 28'
28'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Foul at 28'
28'
Germán David Ré (Atletico Rafaela) Free Kick at 28'
27'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Handball at 27'
27'
Atletico Rafaela - handball
27'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Shot On Target at 27'
27'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Assists Shot at 27'
26'
Mauricio Martínez (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 26'
25'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 25'
25'
Facundo Parra (Atletico Rafaela) Assists Shot at 25'
25'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Throw In at 25'
25'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 25'
25'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Free Kick at 25'
24'
Unión de Santa Fe - handball
24'
Alexander Barboza (Atletico Rafaela) Handball at 24'
24'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 24'
24'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 24'
23'
Lucas Gamba (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 23'
22'
Germán David Ré (Atletico Rafaela) Free Kick at 22'
22'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Foul at 22'
22'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 22'
22'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Assists Shot at 22'
20'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Shot Off Target at 20'
20'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 20'
20'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 20'
19'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 19'
19'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 19'
18'
Osmar Ferreyra (Atletico Rafaela) Corner Kick at 18'
18'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 18'
17'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 17'
16'
Adrián Bastía (Atletico Rafaela) Free Kick at 16'
16'
Claudio Riaño (Unión de Santa Fe) Offside at 16'
16'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 16'
15'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Free Kick at 15'
14'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Offside at 14'
14'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Free Kick at 14'
13'
Facundo Parra (Atletico Rafaela) Foul at 13'
12'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 12'
12'
Facundo Affranchino (Unión de Santa Fe) Blocked Pass at 12'
12'
Matías Castro (Unión de Santa Fe) Free Kick at 12'
11'
Facundo Parra (Atletico Rafaela) Offside at 11'
11'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 11'
9'
Diego Villar (Unión de Santa Fe) Shot Off Target at 9'
9'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Assists Shot at 9'
9'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 9'
9'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Throw In at 9'
9'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Blocked Pass at 9'
8'
Matías Castro (Unión de Santa Fe) Free Kick at 8'
8'
Ignacio Pussetto (Atletico Rafaela) Foul at 8'
8'
Carlos De Giorgis (Atletico Rafaela) Free Kick at 8'
7'
Diego Villar (Unión de Santa Fe) Offside at 7'
7'
Diego Villar (Unión de Santa Fe) Shot Blocked at 7'
7'
Victor Malcorra (Unión de Santa Fe) Shot Blocked at 7'
7'
Walter Serrano (Atletico Rafaela) Foul at 7'
7'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 7'
6'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 6'
5'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Corner Kick at 5'
5'
Mauro Maidana (Unión de Santa Fe) Corner Kick at 5'
5'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 5'
4'
Leonardo Godoy (Atletico Rafaela) Throw In at 4'
3'
Lucas Kruspzky (Atletico Rafaela) Throw In at 3'
3'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 3'
3'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 3'
2'
Santiago Zurbriggen (Unión de Santa Fe) Throw In at 2'
1'
Gabriel Graciani (Atletico Rafaela) Shot On Target at 1'
1'
Mauricio Martínez (Unión de Santa Fe) Shot Off Target at 1'
1'
Claudio Riaño (Unión de Santa Fe) Assists Shot at 1'
Kickoff
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
Cn1
Shanghai Shenhua
Meizhou Wuhua
26/06/2024 13:00
1
Primera Division
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Porada dnia
Ca
Venezuela
Mexico
27/06/2024 03:00
X
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program