Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
107
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
91
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
304
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
736
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
139
Afrykanin
11
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
9
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
12
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
Serie C
2
Serie D
12
Acreano
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
7
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
3
Paulista Women
3
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
1
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
U19 League
Tipsport liga
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
5
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
4
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
4
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
3
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
1
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
7
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
6
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
6
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
9
1. Division
2. Division
5
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
1
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
7
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
4
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
Uzbek Cup
7
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
10
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
2
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
Pro Vercelli
50'
Luca Castiglia
81'
Luca Castiglia
87'
Filip Raicevic
1 :
0
Full-time
Parma FC
Amato Ciciretti
90+2'
Venue:
Silvio Piola di Vercelli
22
Pigliacelli
27
Bergamelli
13
Gozzi
3
Mammarella
18
Ghiglione
5
Vives
10
Castiglia
30
Germano
83'
33
Reginaldo
72'
16
Bifulco
61'
19
Gatto
1
Frattali
31
Sierralta
2
Iacoponi
28
Gagliolo
17'
7
Mazzocchi
4
Vacca
17
Barilla
23
Gazzola
9
Calaiò
69'
10
Baraye
61'
26
Siligardi
Substitutions
83'
Filip Raicevic
72'
Raffaele Alcibiade
61'
Emanuele Rovini
Substitutes
Filip Raicevic
Raffaele Alcibiade
Emanuele Rovini
William Jidayi
Andrea Paghera
Richard Marcone
Gladestony
Filippo Berra
Dramane Konatè
Alex
Mario Pugliese
David Ivan
Substitutions
Jacopo Dezi
17'
Fabio Ceravolo
69'
Amato Ciciretti
61'
Substitutes
Jacopo Dezi
Fabio Ceravolo
Amato Ciciretti
Valerio Di Cesare
Manuel Scavone
Roberto Insigne
Marco Frediani
Antonio Di Gaudio
Michele Nardi
Armando Anastasio
Andrea Dini
Mirko Pigliacelli
Dario Bergamelli
Simone Gozzi
Carlo Mammarella
Paolo Ghiglione
Giuseppe Vives
Luca Castiglia
Umberto Germano
Ferreira Reginaldo
Alfredo Bifulco
Massimiliano Gatto
William Jidayi
Sub
Andrea Paghera
Sub
Richard Marcone
Sub
Gladestony
Sub
Filippo Berra
Sub
Dramane Konatè
Sub
Alex
Sub
Mario Pugliese
Sub
David Ivan
Sub
Pierluigi Frattali
Francisco Sierralta
Simone Iacoponi
Riccardo Gagliolo
Pasquale Mazzocchi
Antonio Vacca
Antonino Barilla
Marcello Gazzola
Emanuele Calaiò
Yves Baraye
Luca Siligardi
Valerio Di Cesare
Sub
Manuel Scavone
Sub
Roberto Insigne
Sub
Marco Frediani
Sub
Antonio Di Gaudio
Sub
Michele Nardi
Sub
Armando Anastasio
Sub
Andrea Dini
Sub
Commentary
90'+2'
Amato Ciciretti (Parma) is shown the yellow card for a bad foul.
87'
Filip Raicevic (Pro Vercelli) is shown the yellow card for a bad foul.
83'
Substitution, Pro Vercelli. Filip Raicevic replaces Reginaldo.
81'
Luca Castiglia (Pro Vercelli) is shown the yellow card for a bad foul.
72'
Substitution, Pro Vercelli. Raffaele Alcibiade replaces Alfredo Bifulco.
69'
Substitution, Parma. Fabio Ceravolo replaces Yves Baraye.
61'
Substitution, Pro Vercelli. Emanuele Rovini replaces Massimiliano Gatto.
61'
Substitution, Parma. Amato Ciciretti replaces Luca Siligardi.
50'
Goal! Pro Vercelli 1, Parma 0. Luca Castiglia (Pro Vercelli) header from the centre of the box to the top right corner. Assisted by Massimiliano Gatto.
17'
Substitution, Parma. Jacopo Dezi replaces Pasquale Mazzocchi because of an injury.
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
IsC
Vikingur Reykjavik
Stjarnan FC
03/07/2024 21:30
1
Serie B Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Parma FC
76
38
21
13
4
31
2
Calcio Como
73
38
21
10
7
18
3
Venezia FC
70
38
21
7
10
23
4
Cremonese
67
38
19
10
9
18
5
Catanzaro
60
38
17
9
12
9
6
Palermo
56
38
15
11
12
9
7
Sampdoria
55
38
16
9
13
3
8
Brescia Calcio
51
38
12
15
11
4
9
Modena FC
47
38
10
17
11
-6
10
Cosenza Calcio
47
38
11
14
13
5
11
Reggiana
47
38
10
17
11
-7
12
FC Südtirol
47
38
12
11
15
-2
13
AC Pisa
46
38
11
13
14
-3
14
Cittadella
46
38
11
13
14
-7
15
Spezia
44
38
9
17
12
-13
16
Ternana Calcio
43
38
11
10
17
-7
17
AS Bari
41
38
8
17
13
-11
18
Ascoli
41
38
9
14
15
-4
19
FeralpiSalò
33
38
8
9
21
-21
20
Calcio Lecco
26
38
6
8
24
-39
Porada dnia
Us1
Real Salt Lake
Houston Dynamo
04/07/2024 03:30
X
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program