Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
119
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
12
Pronosticuri maine
83
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
381
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
720
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
22
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
European
107
American
153
African
15
Asiatic
47
Australijski
32
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
2
Copa America
6
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
4
Serie D
10
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
3
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
10
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
1
Supercopa
Brasileiro U20
2
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
2
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
16
Super Cup
China
>
Super League
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
K-League 2
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
4
Egipt
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
3
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
13
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
5
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
Muntenegru
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
7
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
2
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
8
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
10
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronostic
Match centre
CA Tigre
25'
Horacio Orzan
26'
Federico González
41'
Facundo Sánchez
63'
Juan Carlos Blengio
70'
Joaquin Arzura
86'
Sebastian Rincón
3 :
1
Full-time
CA Banfield
Iván Rossi
69'
Venue:
Monumental de Victoria
1
García
2
Godoy
3
Carlos Blengio
6
González Pirez
25
Pantaleone
65'
4
Marcelo Rodríguez
5
Arzura
80'
16
Orzan
20
Sánchez
73'
7
Luna
9
González
1
Pellegrino
2
Bianchi Arce
4
Bettini
6
Noguera
45'
13
Civelli
5
Domingo
45'
8
Castillón
78'
10
Erviti
11
Simeone
18
Rossi
27
Viatri
Substitutions
65'
Lucas Wilchez
80'
Agustín Pelletieri
73'
Sebastian Rincón
Substitutes
Sebastián D´Angelo
Lucas Wilchez
Agustín Pelletieri
Lucas Menossi
Kevin Itabel
Sebastian Rincón
Leandro Garate
Substitutions
Juan Cazares
45'
Matías Abelairas
78'
Mauricio Cuero
45'
Substitutes
Mauricio Arboleda
Jorge Rodríguez
Thomas Rodriguez
Maximiliano Calzada
Juan Cazares
Matías Abelairas
Mauricio Cuero
11
Shots total
12
5
Shots on goal
4
41%
Possession
59%
3
Corners
7
2
Offsides
1
11
Fouls
13
3
Saves
2
Javier García
G
3
Erik Godoy
RB
2
2
Juan Carlos Blengio
CD-L
2
1
1
Leandro González Pirez
CD-R
1
1
Nicolás Pantaleone
LB
Jorge Marcelo Rodríguez
LM
2
Joaquin Arzura
CM-L
1
1
Horacio Orzan
CM-R
1
2
1
Facundo Sánchez
RM
1
2
1
1
2
3
Carlos Luna
CF-R
1
1
1
1
2
Federico González
CF-L
1
1
2
2
2
Sebastián D´Angelo
G
Lucas Wilchez
M
1
Agustín Pelletieri
M
Lucas Menossi
M
Kevin Itabel
F
Sebastian Rincón
F
1
2
1
2
Leandro Garate
F
Fernando Pellegrino
G
2
Nicolás Bianchi Arce
CD-R
Gonzalo Bettini
RB
2
Fabián Noguera
CD-L
1
2
Luciano Civelli
LB
Nicolás Domingo
RM
1
Facundo Castillón
AM-R
1
Walter Erviti
AM
3
1
1
2
Giovanni Simeone
AM-L
2
1
3
Iván Rossi
LM
1
2
1
1
1
Lucas Viatri
F
1
1
1
4
Mauricio Arboleda
G
Jorge Rodríguez
D
Thomas Rodriguez
M
Maximiliano Calzada
M
Juan Cazares
M
1
1
1
2
Matías Abelairas
M
1
Mauricio Cuero
F
2
Commentary
90'
End Regular Time
90'
Juan Cazares (Banfield) Shot Off Target at 93'
90'
Erik Godoy (Tigre) Shot Blocked at 91'
90'
Sebastian Rincón (Tigre) Assists Shot at 91'
90'
Erik Godoy (Tigre) Corner Kick at 92'
90'
Mauricio Cuero (Banfield) Corner Kick at 92'
90'
Lucas Viatri (Banfield) Shot Off Target at 92'
90'
Gonzalo Bettini (Banfield) Assists Shot at 92'
90'
Sebastian Rincón (Tigre) Shot Off Target at 91'
90'
Lucas Wilchez (Tigre) Assists Shot at 91'
90'
Agustín Pelletieri (Tigre) Blocked Pass at 91'
90'
Fernando Pellegrino (Banfield) Free Kick at 91'
90'
Erik Godoy (Tigre) Offside at 91'
90'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Free Kick at 90'
90'
Matías Abelairas (Banfield) Foul at 90'
89'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 89'
88'
Erik Godoy (Tigre) Free Kick at 88'
88'
Iván Rossi (Banfield) Foul at 88'
88'
Matías Abelairas (Banfield) Blocked Pass at 88'
87'
Javier García (Tigre) Free Kick at 87'
87'
Juan Cazares (Banfield) Offside at 87'
86'
Sebastian Rincón (Tigre) Goal at 86'
86'
Federico González (Tigre) Assists Shot at 86'
86'
Iván Rossi (Banfield) Blocked Pass at 86'
85'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 85'
85'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 85'
85'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 85'
85'
Gonzalo Bettini (Banfield) Blocked Pass at 85'
85'
Gonzalo Bettini (Banfield) Blocked Pass at 85'
84'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 84'
84'
Gonzalo Bettini (Banfield) Blocked Pass at 84'
84'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 84'
82'
Lucas Viatri (Banfield) Shot Off Target at 82'
82'
Iván Rossi (Banfield) Assists Shot at 82'
82'
Federico González (Tigre) Shot On Target at 82'
82'
Sebastian Rincón (Tigre) Assists Shot at 82'
81'
Iván Rossi (Banfield) Throw In at 81'
81'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 81'
80'
Agustín Pelletieri (Tigre) Substitution at 80'
78'
Matías Abelairas (Banfield) Substitution at 78'
76'
Lucas Wilchez (Tigre) Free Kick at 76'
75'
Walter Erviti (Banfield) Foul at 75'
75'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 75'
75'
Gonzalo Bettini (Banfield) Blocked Pass at 75'
74'
Gonzalo Bettini (Banfield) Blocked Pass at 74'
74'
Iván Rossi (Banfield) Throw In at 74'
74'
Erik Godoy (Tigre) Blocked Pass at 74'
73'
Fabián Noguera (Banfield) Free Kick at 73'
73'
Sebastian Rincón (Tigre) Substitution at 73'
72'
Federico González (Tigre) Foul at 72'
72'
Fernando Pellegrino (Banfield) Free Kick at 72'
72'
Facundo Sánchez (Tigre) Offside at 72'
72'
Lucas Wilchez (Tigre) Free Kick at 72'
71'
Tigre - handball
71'
Walter Erviti (Banfield) Handball at 71'
71'
Gonzalo Bettini (Banfield) Free Kick at 71'
71'
Facundo Sánchez (Tigre) Foul at 71'
70'
Nicolás Domingo (Banfield) Corner Kick at 70'
70'
Joaquin Arzura (Tigre) Yellow Card at 70'
69'
Iván Rossi (Banfield) Goal at 69'
69'
Giovanni Simeone (Banfield) Corner Kick at 69'
69'
Giovanni Simeone (Banfield) Shot Blocked at 69'
69'
Walter Erviti (Banfield) Assists Shot at 69'
68'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 68'
68'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 68'
67'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 67'
66'
Giovanni Simeone (Banfield) Corner Kick at 66'
66'
Iván Rossi (Banfield) Throw In at 66'
65'
Lucas Wilchez (Tigre) Substitution at 65'
64'
Facundo Sánchez (Tigre) Shot Off Target at 64'
64'
Federico González (Tigre) Assists Shot at 64'
63'
Nicolás Domingo (Banfield) Free Kick at 63'
63'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Yellow Card at 63'
62'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Foul at 62'
62'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 62'
61'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Free Kick at 61'
61'
Giovanni Simeone (Banfield) Foul at 61'
60'
Nicolás Domingo (Banfield) Free Kick at 60'
60'
Joaquin Arzura (Tigre) Foul at 60'
59'
Juan Cazares (Banfield) Shot On Target at 59'
59'
Juan Cazares (Banfield) Assists Shot at 59'
59'
Iván Rossi (Banfield) Corner Kick at 59'
57'
Giovanni Simeone (Banfield) Shot Off Target at 57'
57'
Walter Erviti (Banfield) Assists Shot at 57'
57'
Walter Erviti (Banfield) Blocked Pass at 57'
56'
Nicolás Bianchi Arce (Banfield) Throw In at 56'
56'
Iván Rossi (Banfield) Throw In at 56'
54'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 54'
54'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Free Kick at 54'
54'
Gonzalo Bettini (Banfield) Foul at 54'
53'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 53'
52'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 52'
51'
Fabián Noguera (Banfield) Throw In at 51'
51'
Juan Cazares (Banfield) Throw In at 51'
50'
Facundo Sánchez (Tigre) Corner Kick at 50'
50'
Gonzalo Bettini (Banfield) Corner Kick at 50'
49'
Walter Erviti (Banfield) Free Kick at 49'
49'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Foul at 49'
49'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 49'
49'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 49'
48'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 48'
48'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 48'
47'
Juan Cazares (Banfield) Blocked Pass at 47'
45'
Mauricio Cuero (Banfield) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Juan Cazares (Banfield) Substitution at 45'
45'
Halftime
45'
Walter Erviti (Banfield) Shot Off Target at 45'
45'
Luciano Civelli (Banfield) Assists Shot at 45'
45'
Nicolás Domingo (Banfield) Free Kick at 45'
44'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 44'
43'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 43'
43'
Luciano Civelli (Banfield) Free Kick at 43'
42'
Facundo Sánchez (Tigre) Foul at 42'
42'
Federico González (Tigre) Blocked Pass at 42'
42'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Blocked Pass at 42'
41'
Facundo Sánchez (Tigre) Goal at 41'
41'
Horacio Orzan (Tigre) Assists Shot at 41'
40'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 40'
40'
Walter Erviti (Banfield) Shot On Target at 40'
40'
Lucas Viatri (Banfield) Assists Shot at 40'
39'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 39'
38'
Lucas Viatri (Banfield) Shot On Target at 38'
38'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 38'
38'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 38'
37'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Free Kick at 37'
36'
Walter Erviti (Banfield) Foul at 36'
36'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 36'
36'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Throw In at 36'
35'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 35'
35'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 35'
35'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 35'
34'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 34'
34'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 34'
34'
Javier García (Tigre) Free Kick at 34'
33'
Lucas Viatri (Banfield) Foul at 33'
33'
Nicolás Domingo (Banfield) Free Kick at 33'
33'
Carlos Luna (Tigre) Foul at 33'
32'
Facundo Sánchez (Tigre) Shot On Target at 32'
32'
Carlos Luna (Tigre) Assists Shot at 32'
32'
Fabián Noguera (Banfield) Free Kick at 32'
31'
Federico González (Tigre) Foul at 31'
31'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 31'
30'
Lucas Viatri (Banfield) Shot Off Target at 30'
30'
Walter Erviti (Banfield) Assists Shot at 30'
30'
Luciano Civelli (Banfield) Corner Kick at 30'
29'
Nicolás Bianchi Arce (Banfield) Free Kick at 29'
29'
Horacio Orzan (Tigre) Handball at 29'
29'
Banfield - handball
28'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Blocked Pass at 28'
26'
Federico González (Tigre) Goal at 26'
26'
Carlos Luna (Tigre) Assists Shot at 26'
26'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 26'
26'
Facundo Sánchez (Tigre) Blocked Pass at 26'
26'
Fernando Pellegrino (Banfield) Free Kick at 26'
25'
Horacio Orzan (Tigre) Yellow Card at 25'
25'
Horacio Orzan (Tigre) Foul at 25'
25'
Carlos Luna (Tigre) Shot Blocked at 25'
25'
Federico González (Tigre) Assists Shot at 25'
25'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 25'
24'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 24'
24'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 24'
23'
Facundo Sánchez (Tigre) Blocked Pass at 23'
23'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 23'
22'
Giovanni Simeone (Banfield) Shot Off Target at 22'
22'
Luciano Civelli (Banfield) Assists Shot at 22'
22'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 22'
21'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 21'
21'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 21'
20'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 20'
20'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Blocked Pass at 20'
20'
Javier García (Tigre) Free Kick at 20'
19'
Tigre - handball
19'
Iván Rossi (Banfield) Handball at 19'
18'
Iván Rossi (Banfield) Blocked Pass at 18'
18'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 18'
17'
Walter Erviti (Banfield) Blocked Pass at 17'
16'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 16'
15'
Joaquin Arzura (Tigre) Free Kick at 15'
15'
Gonzalo Bettini (Banfield) Foul at 15'
15'
Juan Carlos Blengio (Tigre) Blocked Pass at 15'
13'
Javier García (Tigre) Free Kick at 13'
13'
Fabián Noguera (Banfield) Foul at 13'
12'
Luciano Civelli (Banfield) Corner Kick at 12'
12'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 12'
11'
Facundo Sánchez (Tigre) Corner Kick at 11'
11'
Gonzalo Bettini (Banfield) Corner Kick at 11'
11'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 11'
10'
Nicolás Bianchi Arce (Banfield) Corner Kick at 10'
10'
Federico González (Tigre) Corner Kick at 10'
9'
Carlos Luna (Tigre) Blocked Pass at 9'
9'
Gonzalo Bettini (Banfield) Blocked Pass at 9'
9'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 9'
9'
Erik Godoy (Tigre) Shot Off Target at 9'
8'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 8'
7'
Jorge Marcelo Rodríguez (Tigre) Free Kick at 7'
7'
Gonzalo Bettini (Banfield) Foul at 7'
7'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 7'
6'
Gonzalo Bettini (Banfield) Throw In at 6'
6'
Carlos Luna (Tigre) Shot Off Target at 6'
6'
Nicolás Pantaleone (Tigre) Assists Shot at 6'
5'
Luciano Civelli (Banfield) Throw In at 5'
4'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 4'
4'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 4'
3'
Walter Erviti (Banfield) Blocked Pass at 3'
3'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 3'
2'
Erik Godoy (Tigre) Throw In at 2'
2'
Leandro González Pirez (Tigre) Free Kick at 2'
1'
Giovanni Simeone (Banfield) Foul at 1'
Kickoff
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
Cn1
Shanghai Shenhua
Meizhou Wuhua
26/06/2024 13:00
1
Primera Division
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Predictie al zilei
Ca
Venezuela
Mexico
27/06/2024 03:00
X
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program