Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
119
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
11
Pronosticuri maine
83
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
381
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
720
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
22
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
European
107
American
153
African
15
Asiatic
47
Australijski
32
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
2
Copa America
6
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
4
Serie D
10
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
3
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
10
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
2
Copa do Nordeste
Copa Paulista
1
Supercopa
Brasileiro U20
2
Carioca U20
6
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
2
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
3
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
1. Liga Women
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Segunda Division
7
Copa Chile
16
Super Cup
China
>
Super League
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
K-League 2
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Danish Cup Women
1st Division Women
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
4
Egipt
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
3
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
13
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
5
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
Muntenegru
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
3
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
7
1. Division
2. Division
7
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
2
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
8
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
10
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Eroare! Data introdusă este în afara intervalului!
Pauza pronosticurile 26.06.2024
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
>
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Prima repriza probabilitate de %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
26.06.2024
Ca
Chile
Argentina
26/06/2024 03:00
14
30
56
2
26°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Oc
Fiji
Vanuatu
26/06/2024 05:00
34
30
36
2
20°
-
AuN
Broadmeadow
Weston Bears
26/06/2024 10:00
42
46
12
X
18°
-
FT
5 - 0
(4 - 0)
Jp1
Kashima Antlers
Gamba Osaka
26/06/2024 12:00
16
60
24
X
22°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Jp1
FC Tokyo
Consadole Sapporo
26/06/2024 12:00
49
28
23
1
25°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Jp1
Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare
26/06/2024 12:00
31
52
17
X
23°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Jp1
Jubilo Iwata
Tokyo Verdy
26/06/2024 12:00
29
43
28
X
26°
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Jp1
Nagoya Grampus
Urawa Red Diamonds
26/06/2024 12:00
35
34
31
1
26°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Jp1
Kyoto Sanga
Kashiwa Reysol
26/06/2024 12:00
46
33
21
1
21°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Jp1
Cerezo Osaka
Sagan Tosu
26/06/2024 12:00
38
44
18
X
17°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Jp1
Vissel Kobe
Machida Zelvia
26/06/2024 12:00
36
48
16
X
21°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Jp1
Sanfrecce
Albirex Niigata
26/06/2024 12:00
39
39
22
1
19°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Jp1
Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos
26/06/2024 12:00
13
44
43
X
21°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Jp2
V-Varen Nagasaki
Iwaki FC
26/06/2024 12:00
27
54
19
X
21°
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Kr1
Ulsan Hyundai
Daegu FC
26/06/2024 12:30
25
61
15
X
19°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Kr1
Jeonbuk Hyundai
Pohang Steelers
26/06/2024 12:30
16
56
28
X
19°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Kr1
FC Seoul
Gangwon FC
26/06/2024 12:30
21
56
23
X
25°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Kr1
Jeju United
Incheon United
26/06/2024 12:30
40
45
15
X
22°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Kr2
GimPo Citizen
Cheongju FC
26/06/2024 12:30
31
42
26
X
23°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Kr2
Seoul E-Land
Ansan Greeners
26/06/2024 12:30
37
52
11
X
25°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Kr2
Cheonan City
Bucheon FC 1995
26/06/2024 12:30
26
53
21
X
19°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Jp3
Kataller Toyama
Grulla Morioka
26/06/2024 12:30
14
68
18
X
20°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Cn1
Shanghai Shenhua
Meizhou Wuhua
26/06/2024 13:00
35
57
8
X
23°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Cn1
Changchun YaTai
Shandong Luneng
26/06/2024 13:35
15
44
41
X
25°
-
FT
2 - 2
(1 - 2)
Cn1
Qingdao Jonoon
Chengdu Qianbao
26/06/2024 13:35
25
33
42
2
23°
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Cn1
Beijing Guoan
Shijiazhuang
26/06/2024 14:00
41
33
26
1
36°
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
So1
M. United
Sahafi
26/06/2024 14:30
20
65
14
X
26°
-
COS
Eswatini
Botswana
26/06/2024 15:00
9
47
44
X
17°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Iq1
Al Qasim SC
Naft Al Wasat
26/06/2024 16:00
43
27
30
1
44°
-
FT
2 - 2
(1 - 2)
Lv1
FK Jelgava
FK Tukums 2000
26/06/2024 17:00
42
36
22
1
28°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Lv1
Riga FC
FK Auda
26/06/2024 17:00
27
45
29
X
25°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Lt1
FK Suduva
FK Panevezys
26/06/2024 17:00
25
46
29
X
27°
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Lt1
Hegelmann Litauen
FA Siauliai
26/06/2024 17:00
33
45
22
X
26°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Uz1
Metallurg Bekabad
Nasaf Qarshi
26/06/2024 17:00
17
37
46
2
31°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Uz1
FK Andijan
Navbahor
26/06/2024 17:00
11
60
28
X
29°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Iq1
Zawra'a Baghdad
Hedood Baghdad
26/06/2024 17:00
34
48
18
X
43°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Tg1
Espoir
ASC Kara
26/06/2024 17:00
7
64
29
X
28°
-
Tg1
Dynamic Togolais
ASKO de Kara
26/06/2024 17:00
4
65
31
X
29°
-
Tg1
Entente II
Gbohloe-Su
26/06/2024 17:00
22
50
27
X
29°
-
Tg1
Gomido FC
Unisport de Sokodé
26/06/2024 17:00
29
62
9
X
24°
-
Tg1
Binah
Gbikinti Bassar
26/06/2024 17:00
16
75
10
X
31°
-
Tg1
AC Semassi
Kakadl
26/06/2024 17:00
34
49
16
X
26°
-
TnC
Olympique Béja
Stade Tunisien
26/06/2024 17:00
36
37
27
X
34°
-
FT
1 - 4
(1 - 2)
FiC
EIF Ekenas
HJK Helsinki
26/06/2024 17:30
23
32
45
2
18°
-
Pen.
FT
4 - 2
0 - 0
(0 - 0)
Eu
Slovakia
Romania
26/06/2024 18:00
30
48
22
X
29°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Eu
Ukraine
Belgium
26/06/2024 18:00
22
36
42
2
24°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Lt1
FK Banga
VMFD Zalgiris
26/06/2024 18:00
4
42
54
2
27°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Lt1
DFK Dainava
Dziugas FC
26/06/2024 18:00
20
57
24
X
22°
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
EeC
Tamper
JK Poseidon Nirvaana
26/06/2024 18:00
22
38
40
2
-
EeC
Flora Tallinn II
Laagri Saue
26/06/2024 18:00
82
8
10
1
22°
-
Gn1
Renaissance (GUI)
Milo
26/06/2024 18:00
9
60
31
X
-
Gn1
AS Kaloum Star
Ashanti GB
26/06/2024 18:00
11
75
15
X
30°
-
Gn1
Hafia FC
Wakriya AC
26/06/2024 18:00
29
49
23
X
30°
-
Gn1
CI Kamsar
Flamme Olympique
26/06/2024 18:00
27
70
4
X
28°
-
TnC
CA Bizertin
Club Africain Tunis
26/06/2024 18:00
36
42
22
X
29°
-
AET
FT
2 - 1
1 - 1
(0 - 0)
COS
South Africa
Mozambique
26/06/2024 18:00
35
39
26
X
12°
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Sl1
Lamboi
FC Kallon
26/06/2024 18:15
7
73
20
X
28°
-
Lt1
FK Kauno Zalgiris
Transinvest
26/06/2024 18:30
40
33
27
1
27°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Iq1
Baghdad SC
Quwa Al Jawiya
26/06/2024 18:30
16
43
41
X
43°
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Iq1
Arbil FC
Najaf FC
26/06/2024 18:30
25
55
20
X
38°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Sl1
SLIFA Mount Aureol
Bai Bureh Warriors
26/06/2024 18:30
17
69
14
X
27°
-
Sl1
Luawa
East End Lions FC
26/06/2024 18:30
13
76
11
X
24°
-
Lv1
Rigas Futbola skola
Valmieras FK
26/06/2024 19:00
34
22
45
2
26°
-
FT
4 - 1
(2 - 1)
Lt2
NFA Kaunas
Atmosfera Mažeikiai
26/06/2024 19:00
59
29
11
1
27°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
SeC
Skellefteå FF
Piteå IF
26/06/2024 19:00
13
34
53
2
22°
-
SeC
IFK Östersund
Hudiksvalls FF
26/06/2024 19:30
14
24
62
2
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
BrC
Artsul FC RJ
Audax Rio/RJ
26/06/2024 19:45
19
46
35
X
30°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Is2
UMF Grindavik
IBV Vestmannaeyjar
26/06/2024 20:00
28
23
48
2
12°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Is2
Keflavik IF
UMF Njardvik
26/06/2024 20:00
23
48
30
X
12°
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Iq1
Kahraba Baghdad
Talaba Baghdad
26/06/2024 20:00
17
54
29
X
43°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Br4
Santa Cruz de Natal RN
Potiguar-M/RN
26/06/2024 20:00
37
57
6
X
28°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Br4
Jacuipense/BA
CSE/AL
26/06/2024 20:00
43
38
18
1
29°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
BrB
Grapiuna Itabuna
Colo Colo/BA
26/06/2024 20:00
25
38
38
2
28°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
BrB
Flamengo RJ U20
Fortaleza U20
26/06/2024 20:00
28
64
8
X
27°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
BrB
Bragantino U20
Goias U20
26/06/2024 20:00
29
38
33
X
27°
-
FT
1 - 2
(1 - 0)
BrB
América Mineiro U20
Fluminense U20
26/06/2024 20:00
42
48
10
X
27°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
BrB
Ceará U20
Gremio U20
26/06/2024 20:00
11
45
44
X
30°
-
FT
1 - 3
(1 - 2)
Eu
Czech Republic
Türkiye
26/06/2024 21:00
24
37
39
2
26°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Eu
Georgia
Portugal
26/06/2024 21:00
32
33
35
2
29°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
ClC
Deportes Concepción
Deportes Linares
26/06/2024 21:00
36
42
22
X
-
FT
2 - 3
(1 - 2)
BrB
Cuiabá U20
Atlético GO U20
26/06/2024 21:00
36
39
25
X
28°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Is2
Dalvik/Reynir
Thor Akureyri
26/06/2024 21:15
41
40
19
1
12°
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Is2
Afturelding
Fjölnir
26/06/2024 21:15
32
42
25
X
12°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Is2
Leiknir Reykjavik
Trottur Reykjavik
26/06/2024 21:15
27
59
14
X
11°
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Is2
Grotta
IR Reykjavik
26/06/2024 21:15
36
25
39
2
11°
-
FT
1 - 3
(0 - 0)
VeC
Academia Anzoátegui
Nueva Esparta
26/06/2024 21:30
34
36
30
X
28°
-
BrB
Internacional U20
Palmeiras U20
26/06/2024 21:30
9
38
53
2
33°
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Ec2
Independiente Juniors
Leones del Norte
26/06/2024 22:00
28
52
20
X
18°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Ec2
Chacaritas FC
Gualaceo SC
26/06/2024 22:00
27
59
14
X
18°
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Ec2
9 de Octubre
Vargas Torres
26/06/2024 22:00
37
38
25
X
32°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
VeC
Real Frontera SC
Ureña SC
26/06/2024 22:00
27
38
35
X
32°
-
FT
6 - 1
(3 - 0)
Br3
Tombense FC
Caxias/RS
26/06/2024 23:00
16
58
26
X
25°
-
72
2 - 1
(0 - 0)
Br1
Cruzeiro
Atlético PR
27/06/2024 00:00
32
42
26
X
30°
-
30
1 - 0
Br1
Botafogo
RB Bragantino
27/06/2024 00:00
40
41
19
X
26°
-
31
1 - 1
Ca
Ecuador
Jamaica
27/06/2024 00:00
45
34
21
1
40°
-
30
1 - 0
Br3
Sampaio Correa
Athletic Club/MG
27/06/2024 00:00
25
32
43
2
22°
-
29
2 - 0
Kz2
Kaisar II
Kyran Shymkent
27/06/2024 00:00
27
44
29
X
27°
-
Cancl.
Br4
Fluminense-PI
Altos/PI
27/06/2024 00:00
19
36
45
2
29°
-
35
0 - 0
BrB
Vitoria Conquista/BA
Porto BA
27/06/2024 00:00
38
43
18
X
19°
-
32
0 - 1
BrG
Aimoré/RS
Monsoon
27/06/2024 00:00
15
23
62
2
12°
-
31
0 - 0
BrC
Mirassol B
Votuporanguense SP
27/06/2024 00:00
9
21
70
2
-
31
0 - 2
BrB
Feirense/BA
Fluminense Feira/BA
27/06/2024 00:15
9
58
34
X
22°
-
15
0 - 1
Br4
ASA/AL
Juazeirense
27/06/2024 00:30
31
62
7
X
21°
-
0
BrG
Esportivo/RS
Glória/RS
27/06/2024 00:30
6
53
41
X
8°
-
0
Br1
Corinthians
Cuiabá
27/06/2024 01:00
29
50
20
X
26°
-
Br1
Atlético GO
Grêmio
27/06/2024 01:00
45
32
23
1
24°
-
Br1
Juventude
Flamengo
27/06/2024 01:00
18
44
38
X
8°
-
Us2
Detroit City FC
Birmingham Legion
27/06/2024 01:00
37
48
15
X
25°
-
Br4
Avenida/RS
Novo Hamburgo/RS
27/06/2024 01:00
23
40
36
X
11°
-
Br4
Cianorte/PR
Brasil de Pelotas
27/06/2024 01:00
29
51
19
X
19°
-
Br4
São Raimundo/RR
Porto Velho
27/06/2024 01:00
18
52
30
X
25°
-
Br4
Sergipe/SE
Itabaiana/SE
27/06/2024 01:00
14
41
45
2
25°
-
Br4
Retrô/PE
Petrolina/PE
27/06/2024 01:00
21
56
23
X
25°
-
ClC
San Antonio Unido
Univ de Chile
27/06/2024 01:00
17
45
38
X
-
ClC
Rangers Talca
Ñublense
27/06/2024 01:00
35
41
24
X
8°
-
Us2
Rhode Island
El Paso Locomotive
27/06/2024 01:30
30
42
28
X
26°
-
Br3
Ferroviário
Ferroviária/SP
27/06/2024 02:00
6
53
41
X
28°
-
Br1
Internacional
Atlético Mineiro
27/06/2024 02:30
39
37
24
1
11°
-
Br1
Bahia
Vasco da Gama
27/06/2024 02:30
45
42
13
1
26°
-
Br1
Fortaleza
Palmeiras
27/06/2024 02:30
25
39
36
X
28°
-
Mai
2024-06-26
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
Cn1
Shanghai Shenhua
Meizhou Wuhua
26/06/2024 13:00
1
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Inter Miami CF
41
20
12
5
3
17
2
FC Cincinnati
39
19
12
3
4
9
3
New York Red Bulls
34
20
9
7
4
9
4
Charlotte FC
32
20
9
5
6
3
5
Columbus Crew
30
17
8
6
3
12
6
New York City FC
29
19
9
2
8
3
7
Nashville SC
26
19
6
8
5
0
8
Toronto FC
24
20
7
3
10
-7
9
Atlanta United
21
19
5
6
8
2
10
Orlando City SC
21
19
5
6
8
-8
11
Philadelphia Union
20
19
4
8
7
0
12
DC United
19
20
4
7
9
-11
13
New England Revolution
19
17
6
1
10
-13
14
Montreal Impact
19
19
4
7
8
-15
15
Chicago Fire
18
19
4
6
9
-11
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Real Salt Lake
37
20
10
7
3
17
2
Los Angeles FC
37
19
11
4
4
15
3
Los Angeles Galaxy
37
20
10
7
3
11
4
Colorado Rapids
31
20
9
4
7
6
5
Minnesota United
29
19
8
5
6
2
6
Portland Timbers
27
20
7
6
7
3
7
Houston Dynamo
27
19
7
6
6
3
8
Austin FC
27
20
7
6
7
-5
9
Seattle Sounders
25
20
6
7
7
2
10
Vancouver Whitecaps
25
18
7
4
7
2
11
FC Dallas
20
19
5
5
9
-4
12
Saint Louis City
19
19
3
10
6
-7
13
Sporting Kansas City
14
20
3
5
12
-13
14
San Jose Earthquakes
11
19
3
2
14
-22
Predictie al zilei
Ca
Venezuela
Mexico
27/06/2024 03:00
X
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program